Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (5. del)


Ice

Priporočene objave

Dobro: jutro, dan, večer, noč. :P

Ti s pa zgoden dons...jest sem ti pa tok mahou iz Šmarne gore ob pol šestih zjutrej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti s pa zgoden dons...jest sem ti pa tok mahou iz Šmarne gore ob pol šestih zjutrej....

:o :o :o

Ob pol šestih sm bil jest na Manu gori. .)

Pa nč nism :yea1:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :o :o

Ob pol šestih sm bil jest na Manu gori. .)

Pa nč nism :yea1:

O:-)

Lažnivc! :angry:

p.s.Dobro jutro, dober dan. Pravkar so odšli vrli telekomovci in mi popravili vse ker ni nič delalo.

Je mojster včeraj vrtal v steno pa .... mu ni lihnajbl ratal..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti s pa zgoden dons...jest sem ti pa tok mahou iz Šmarne gore ob pol šestih zjutrej....

Ma ti po moje že v miže prideš na Šmarno goro. Daj mal zamenjaj, pa pojdi še kam drugam. Magari po štengah tolikokrat gor pa dol, da isto višinsko razliko nabereš. :devil: Pa mimogrede se lahko pri fridižerju ustaviš za enega mrzlega spit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mimogrede se lahko pri fridižerju ustaviš za enega mrzlega spit. :D

Nč bat, moj frižider je prpravljen tud na najhujše podvige,,,kdo pa še ni vsaj par perov dobu, če se je pr men oglasu? Ustrezno ohlajenih sevede.... mam pa zadnje čase tud prijetno zbirko mrzlih vod, tko, da je poskrbljeno za vse :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažnivc! :angry:

:

Aha, Fifty, doug je čakala na revanšo od une psihiatrije zanč :lol1: , in pravjo, da kdor čaka dočaka.

SCORE 1:1 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je tukaj petek dan zadetek :doze: ...sem ne vem kdaj bo zadetek,zvečer mam še službo :huh: ...nočko :zzz: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan....spet sem nazaj iz morja (ne hodit v kamp v Lucijo=najdražji+umazan+slabo urejen :P ampak sj studenti smo vsega vajeni; edin tistih 2200 na dan/osebo je pa res mal huda).....drgac pa lep dan vsem in se beremo zvecer ko pridem iz sihta <_< :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

Dons ste pa hitr nehal.....................

Ja Hribovc se poslavlja za dons, KONC šihta...........

In končno dopust.......... :OK: :OK: :OK:

Tko da.......... :zzz: :zzz: :004 :004 :010 :010 :beer2: :beer2: bo dost do konca dopusta.

Imejte se.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!