Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (5. del)


Ice

Priporočene objave

'bro jutro, marijan hvala za :004 in :wub: ,

horjo hropći - a zdej se bo pa še bril zarad tebe :devil: ... :004 ,

vale, ja.... sam mal še.... :rolleyes: ...

Dober dan. Odločila sem se, da bo dober. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dober, sonce sije, ptički delajo čiv,čiv, moj maček micka se je zopet nažrl briketov in pokozlal celo kuhinjo, kobila mi je zjutraj stopila na nogo (premalo ovsa v piskru), psica gilda me ni poljubila pri odhodu v službo, no drugače pa je super dan :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

megla je, rosi, Rakun se je stepel s sosedovim mačkom in je cel krvav, Fukica mi je dvakrat skočla na glavo v spanju, lačna sem, zvečer morm pa še kekse spečt, angelčke za Alko pa Allo dokončat, Gaji in Niki darila zavit, kanelone pripravit in zgodaj zjutraj po Mariolinota na fešto it ter ga do sobote popoldan zbrihatat, da bo na novo pripravljen ... JOJ KO JE MENI FAJN ... :010 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dober, sonce sije, ptički delajo čiv,čiv, moj maček micka se je zopet nažrl briketov in pokozlal celo kuhinjo, kobila mi je zjutraj stopila na nogo (premalo ovsa v piskru), psica gilda me ni poljubila pri odhodu v službo, no drugače pa je super dan :D :OK:

Moj je tudi dober iz podobnih razlogov, razen nekaj nians je različnih :

sonce ne sije,megla je <_< , ptički pri nas delajo vič vič namesto čiv čiv :wacko: , naša muca Jakica se ni nažrla briketov in ni pokozlala kuhinje, ker jo je vprejšnji dan povozil avto :( , kobila mi ni stopila na nogo, ker imamo žrebca, le temu pa se zadnje čase sploh ne da stopati, kamoli na nogo :huh: , pri odhodu v službo pa me ni poljubila gilda, temveč fifty..... :wub:

No vidiš marijan, čist na različnih koncih sva, pa skor podobno se nama godi....

Da ne govorim o @vale....... :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: :zzz:

A zunaj sije sonce? :?

Ja! Zunaj marostarskega kotla. Sem ga za hip uzrl, preden sem se spustil v ta šmorn od megle. :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro, Manu. :hmm:

A veš, da se mi že encajt zdiš nekam vijolčasta. :P

Dan, Alter. :004

A veš, da dokler nam čist plava mi (menda) ni treba skrbet. :hmm:

Potem ko bom, pa verjetno nam mogla. Skrbet. :ph34r:

;) :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!