Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

@bona, v MB in okolici ni take ZT :grrr , kje si ti zavaroval-a :?

Lp, Gregor

Naredi v Slovenj Gradcu !

sem z Ljubljanske regije

l.p. Bojan

Popravljeno . Popravil bona
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za Issi... ne se držat za glavo, vprašanje ni klasično :D

A je res, da je ZM z 05.03.2007 spremenila način zavarovanja???

Gre se za to, da so mi pred nekaj tedni naredili izračun za 990€ zdaj pa

nekaj čez 1200€ :eek: Ali se je pa že v štartu agent "zmotil"...

100x hvala za vse odgovore za nazaj in naprej!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za Issi... ne se držat za glavo, vprašanje ni klasično :D

A je res, da je ZM z 05.03.2007 spremenila način zavarovanja???

Gre se za to, da so mi pred nekaj tedni naredili izračun za 990€ zdaj pa

nekaj čez 1200€ :eek: Ali se je pa že v štartu agent "zmotil"...

100x hvala za vse odgovore za nazaj in naprej!! :worship:

Težka pomota, že prvič ti je preveč računal, če si imel samo osnovno zavarovanje, drugič pa sploh, saj bi moral biti znesek 10x manjši...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka pomota, že prvič ti je preveč računal, če si imel samo osnovno zavarovanje, drugič pa sploh, saj bi moral biti znesek 10x manjši...!!

razen, če ima ao+, kasko, proti kraji ... takrat so cifre na letni ravni med 1000 in 2500 evri, odvisno od opcij ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen, če ima ao+, kasko, proti kraji ... takrat so cifre na letni ravni med 1000 in 2500 evri, odvisno od opcij ...

Točno to... ao+, kasko, kraja.... za 80kw moped pri PR-05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

imel bi samo eno kratko vprasanje.sem pogledal nazaj par strani samo vsi pisete koliko ste dali

mene pa zanima ce na adriatic slovenica

dajo poleg 50 % bonusa od avta se 40% za nevracilo da ga imas celo leto registriranega

ali je samo bonus od avtomobila?

hvala za inf.

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce na adriatic slovenica

dajo poleg 50 % bonusa od avta se 40% za nevracilo da ga imas celo leto registriranega

ali je samo bonus od avtomobila?

Dajo :OK:

Jaz sem ravno par ur nazaj registrirala motor pri ZA in dajo 50% bonus od avta + 50% za nevračilo. Jz sm plačala 190€ za zavarovanje + AO+ in zeleno karto.

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že stokrat povedal pa bom še enkrat. Na ZM se prenese na kasko isti popust kot ga imaš na obveznem zavarovanju. O.K. ??

Ne zavajaj! Prenese se enak BONUS, ne pa popust (na nevračilo).

Vprašanje za Issi... ne se držat za glavo, vprašanje ni klasično :D

A je res, da je ZM z 05.03.2007 spremenila način zavarovanja???

Gre se za to, da so mi pred nekaj tedni naredili izračun za 990€ zdaj pa

nekaj čez 1200€ :eek: Ali se je pa že v štartu agent "zmotil"...

100x hvala za vse odgovore za nazaj in naprej!! :worship:

Ne, nobene spremembe ni bilo od 1.2.2007

Kakšna je dejansko premija pa ne vem, ker si napisal premalo. Predvidevam, da je to AO, AO+ in POLNI KASKO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovanje na ZM sem sklenil pred dobrimi 14 dnevi na včerajšnji datum.

Včeraj pa sem zadevo realiziral, naredil tehnični pregled, plačal ostale dajatve in registriral.

Nobenih komplikacij, nobenega indica da kaj ne bi bilo v redu, da bi se kaj v tem času spremenilo ipd.

Skratka za 35% plačilo premije se že vozim.

Tako kot na straneh ZM piše, tako tudi drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ZT nima povsod enakih pogojev :?

Baje v kranju in preverjeno včeraj na Verovškovi je možen prenos očetovega bonusa iz avta na sinov motor :OK:

Me pa samo nekaj zanima :hmm: : do sedaj so imele zavarovalnice pri avto zavarovanjih IZGUBE. (vsaj tako so trdile in še ne dolgo nazaj so to nekateri tudi na tem forumu zagovarjali). Kaj bodo sedaj "pridelale" glede na to da poberejo približno 1/4 zneska prejšnje premije. (marsikdo je prej plačal 800€ ali več sedaj pa samo okoli 200€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa samo nekaj zanima :hmm: : do sedaj so imele zavarovalnice pri avto zavarovanjih IZGUBE. (vsaj tako so trdile in še ne dolgo nazaj so to nekateri tudi na tem forumu zagovarjali). Kaj bodo sedaj "pridelale" glede na to da poberejo približno 1/4 zneska prejšnje premije. (marsikdo je prej plačal 800€ ali več sedaj pa samo okoli 200€)

Glede na to, da sedaj večina zavaruje tudi AO+, se zna zgoditi, da jih bo konec leta bolela glava. Nas pa bo bolela naslednje leto, ko bodo zavarovanje "ustrezno" podražili. Pa mi bomo še nekako preživeli, saj smo si vsi po vrsti uštimali 50% bonifikacijo, bodo pa bogi tisti, ki bodo drugo leto prvič registriral. Dvomim, da bodo s popusti in bonusi še tako radodarni (prenos od mame, očeta, sestre, moža, žene, brata,... ). Po moje bomo imeli vsi 50% bonus.

Pa še nekaj me zanima, če sem imel lani nesrečo in so mi zmanjšali bonus (ali pa celo nabili malus), ali ga lahko sedaj prenesem iz avtomobila? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vse uredila ... ZT osnovno zavarovanje 104 EUR, pol pa še neki čez 30 EUR na Atosu za registracijo.

Na podlagi fotrove police (PR 4) dobila tud jaz na motor PR 4 :OK:

Zakon :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da na kasko tudi kak popust dobit?

4 % na gotovino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je zapisla, da ti popusti nebodo več dolgo aktualni. A mogoče kdo ve do kdaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je zapisla, da ti popusti nebodo več dolgo aktualni. A mogoče kdo ve do kdaj :hmm:

Nekaj je bilo govora o spomladanskih akcijah. Ergo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj registriral gs-a 1150. ZT 30% so šle premije dol, dobil 50% (pr4) na motor ker mam na avtu tudi, potem 12% ker imam obe vozili na ZT ter 20% ker motorja ne bom odjavil. ni da ni. komplet registracija z novo tablico in vse dajatvami 149 evrov :OK: če druzga ne, mi ostane PR 4 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako,- to je pomladanska akcija. Pa da ne bo kdo mislil, da bo trajala celo pomlad... :? Vprašanje je, kako dolgo bodo trajale te akcije. Kot smo že ugotovili, če je kje problem s Triglavom doma, se za te ugodnosti splača zapeljati v Kranj in Slovenj Gradec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi v LJ in SG na ZT je možno prenesti bonifikacijo iz avtomobila.

Napišite prosim še drugi, ki ste pri ZT kje ste zavarovali motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp,

nej mi nekdo pove v čem je fora pri adriaticu za 50% popusta ( spomladanska akcija ). Sigurno moraš kakšne pogoje izpolnjevat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp,

nej mi nekdo pove v čem je fora pri adriaticu za 50% popusta ( spomladanska akcija ). Sigurno moraš kakšne pogoje izpolnjevat.

Za 50% podpišeš, da ne boš zahteval vračila. Pod nobenimi pogoji. Niti če motor prodaš, ti ga ukradejo, ...

Pa seveda lahko preneseš bonifikacijo iz (svojega) avta.

Za svojega PREVERJENO, za drugo pa preberi po temi.

XVS1100A, 46 kW, prenesel PR4, 50% popusta, AO+nezgodno+zelena karta=110 EUR ;)

LP, ma

Popravljeno . Popravil MrTn_T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 50% podpišeš, da ne boš zahteval vračila. Pod nobenimi pogoji. Niti če motor prodaš, ti ga ukradejo, ...

Pa seveda lahko preneseš bonifikacijo iz (svojega) avta.

Za svojega PREVERJENO, za drugo pa preberi po temi.

XVS1100A, 46 kW, prenesel PR4, 50% popusta, AO+nezgodno+zelena karta=110 EUR ;)

LP, ma

pa ta dogovor velja samo za eno leto, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!