Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Sem danes plačal zavarovanje pri ZM 129€ in sicer za 150KM, popust pa maksimalen, v ceno pa všteto tudi nezgodno zavarovanje voznika in asistenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Piši mi na PM!

Povej mi v čem je čar skrivanja take info, če ni kakšno šmuglanje razlog skrivanja je potem verjetno vse regularno in zato zakaj ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Ce ima motor v prometni tocno 72kw. Ali to pomeni dap ade v kategorijo zavarovanja nad 72kw ali v kategoriji od 44 do 72kw??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje 44-72 kW. Če bi imel 72,1 bi pa bil v kategoriji 'nad 72kw'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ravno to mi ni jasno ker pise od 44 do 72 pa nad 72;) malo dvoumno napisano;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Ce ima motor v prometni tocno 72kw. Ali to pomeni dap ade v kategorijo zavarovanja nad 72kw ali v kategoriji od 44 do 72kw??

Moj prejšni motor je imel točno 72 kW in je padel v kategorijo od 44 - 72 kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi v čem je čar skrivanja take info, če ni kakšno šmuglanje razlog skrivanja je potem verjetno vse regularno in zato zakaj ? :unsure:

Ne vem od kod ti ideja da kdo kaj skriva?! Za izračun takšnega zavarovanja potrebujem vse podatke o lastniku,vse podatke o motornem kolesu,podatke o eventualni dodatni opremi in trajanju potovanja!!Ko bo kdo javno vse te podatke napisal mu bom tudi javno odgovoril!Zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes plačal zavarovanje pri ZM 129€ in sicer za 150KM, popust pa maksimalen, v ceno pa všteto tudi nezgodno zavarovanje voznika in asistenca.

Res poceni, samo ne vem kako boš zadovoljen z njimi v primeru lizdarije, ko boš hotel primerno odškodnino. Srečno vozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem od kod ti ideja da kdo kaj skriva?! Za izračun takšnega zavarovanja potrebujem vse podatke o lastniku,vse podatke o motornem kolesu,podatke o eventualni dodatni opremi in trajanju potovanja!!Ko bo kdo javno vse te podatke napisal mu bom tudi javno odgovoril!Zadovoljen?

Lastnik l. 1963, motocikel yam fjr 1300 l. 2010, kovčki, garmin zumo, potovanje Slovenija - Italija (Sicilija), trajanje 10 dni. Dovolj podatkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, koliko pride preizkušna tablica(nalepka) za motor.? Vse skupaj...

 

LP

v primeru da še nisi zvedu

 

na interservisu v LJ za 250ccm me je pršlo 26€ potem pa da sem drugi motor dam prpelu pa za 600ccm 31€ v kranju remont

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti bi, da zavarovalnica plača 800 evrov tebi na roke, ti pa za retuširanje servisu 150 evrov... Glej, zavarovalnica plača direkt servisu na osnovi izstavljenega računa. Bo pač servis pokasiral razliko (seveda je retuširanje mnogo cenejše, kot lakiranje celega rezervoarja). Ampak... saj si se strinjal z načinom popravila. In z rezultatom si tudi zadovoljen. Kje je problem? Stalo te pa tudi ni kaj.

 

ko sem imel še 125ccm yamaho in kar nekajkrat padeno mi je zavarovalnica vedno nakazala na moj račun in šele nato sem jaz dal denar servisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal sem o konkretnem primeru. Seveda se pa da dogovoriti, da ti zavarovalnica plača predvideno škodo in sam rešuješ popravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal sem o konkretnem primeru. Seveda se pa da dogovoriti, da ti zavarovalnica plača predvideno škodo in sam rešuješ popravilo.

ne sej men so po predračunu nakazal. Prvo sem zrihtal predračun pri servisu nato so mi ga pri zavarovalnici potrdili, nakazal denar in ko je bil motor poštiman je servis (pooblaščeni) dobil denar, ter seveda zamenjane dele dostavt na zavarovalnico kot dokaz da je bilo res popravljeno

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje. Sedaj imam 125ccm, 11kw motor registriran na očeta, tako, da me pride vse skupaj registracija, zavarovanje in tehnično okoli 90€. Oče mislim da ima popusta 40%, nekaj takega, res se ne spoznam na to. Koliko okvirno me bo prišla registracija in zavarovanje 250ccm, 21kw motorja, če ga pišem na sebe? Se pravi bo to prvič, da bom imel karkoli pisano na sebe, tako, da tudi tistega popusta najbrž ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Sedaj imam 125ccm, 11kw motor registriran na očeta, tako, da me pride vse skupaj registracija, zavarovanje in tehnično okoli 90€. Oče mislim da ima popusta 40%, nekaj takega, res se ne spoznam na to. Koliko okvirno me bo prišla registracija in zavarovanje 250ccm, 21kw motorja, če ga pišem na sebe? Se pravi bo to prvič, da bom imel karkoli pisano na sebe, tako, da tudi tistega popusta najbrž ni.

 

Podrobnosti se več ne spomnem. Vem pa, da ko sem plačeval za hčerko, je imela tudi takšen znesek kot ti, okoli 86 evrov. Pa je že bila lastnik motorja. (vse sem jaz uredil)

Svetujem, da gresta z očetom na njegovo zavarovalnico in poskusita pridobiti čimveč bonifikacije, verjetno ti jo bodo dali toliko kot je ima oče.

Če boš pa šel sam te bodo zavohali, da nimaš pojma in bo sigurno dražje. 

Če ti ne bodo priznali nič, poskusi še na drugih zavarovalnicah.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bova poskusila nekako zihtati, sedaj tako samo iščem informacije. Me pa vseeno zanima koliko okvirno bi me prišlo? Nekaj sem dela informativni izračun na eni strani pa me je prišlo zavarovanje dobrih 400€  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti informativne izracune na webu,ker niso merodajni.

Tako naredi kot je predlagal predhodnik. Z ocetom pojdita na zavarovalnico in uredita:) Ce vama na trenutni zavarovalnici ne naredijo ugodne ponudba, se za primerjavo obrnita na drugo.

Mislim, okvirno, ne bi smelo pridet veliko vec kot je sedaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si član moto kluba te zavarovanje AO, AO+, asistenca, stane 178 €.

Brez Ao+, ampak z nezgodnim zavarovanjem z dnevno odškodnino 4€,  pa 67 €.

 

če pa nimaš članske izkaznice, je premija 300 ali 100 €.

Na ZM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si član moto kluba te zavarovanje AO, AO+, asistenca, stane 178 €.

Brez Ao+, ampak z nezgodnim zavarovanjem z dnevno odškodnino 4€,  pa 67 €.

 

če pa nimaš članske izkaznice, je premija 300 ali 100 €.

Na ZM.

Napačno !! 

AO, AOplus in asistenca stane na ZM 145 EUR !!Piši na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!