Skoči na vsebino

Prelep dan se je končal v KC-zahvala prijateljem motoristom


gapec

Priporočene objave

V levem ovinku, mislim da je bil bolj blag sem zapeljal s ceste-v bistvu v obcestni konfin sicer pa me ni nihče videl in tudi sam se ničesar ne spomnin. Če pa bi mi kdo povedal kako se napopa slikica sem gor bi vam jih poslal, ker jih imam nekaj od motorja in nekaj s kraja nesreče.

Drugače pa so bolečine vsak dan hujše tako, da se danes komaj še premikam, ampak to paše zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V levem ovinku, mislim da je bil bolj blag sem zapeljal s ceste-v bistvu v obcestni konfin sicer pa me ni nihče videl in tudi sam se ničesar ne spomnin. Če pa bi mi kdo povedal kako se napopa slikica sem gor bi vam jih poslal, ker jih imam nekaj od motorja in nekaj s kraja nesreče.

Drugače pa so bolečine vsak dan hujše tako, da se danes komaj še premikam, ampak to paše zraven.

Poznam to glede spomina, sem bil sam že enkrat v taki situaciji :?

Zbudil sem se v bolnici in sploh nisem vedel zakaj sem tam :?:

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapec,

sicer nisem zdravnik, ampak en manjši nasvet. Če misliš, da ti kaj od tvojega telesa ne funkcionira, kot bi sicer moralo kljub pobuškanosti, takoj k zdravniku! Obstaja namreč možnost skritih zlomov, nalomov in podobno. Pazi tudi pri hematomih, če so veliki, zdravnike sam povprašaj, ali ne bi bilo dobro kaj zoper strjevanje krvi dobit ali celo drenažo naredit. Bodi prijazen, a odločen pri priglaševanju svojih težav.

Žal spadaš v kategorijo temeljto prebuškanih, kar še ne pomeni, da spadaš v kategorijo temeljito pregledanih. Brez panike, a bodi pozoren na svoje telo.

Lep pozdrav in srečno,

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapec,...Če misliš, da ti kaj od tvojega telesa ne funkcionira, kot bi sicer moralo kljub pobuškanosti, takoj k zdravniku! ...

Lep pozdrav in srečno, Ceco

Po moje je samoumevno da se je prikazal pred svojim zdravnikom :shock: ali pac... Ce ne se strinjam z cecom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če pa bi mi kdo povedal kako se napopa slikica sem gor bi vam jih poslal, ker jih imam nekaj od motorja in nekaj s kraja nesreče...

Gapec check you PM :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapec - čist tko, mal me firbec matra: kakšno opremo si pa imel na sebi, da si jo tko dobro odnesu??

:roll: mogoče skafander za v vesolje ?!?

Gapec, Ti si po moje rojen pod srečno zvezdo 8) Je*eš pleh, glavno, da si jo ti dobro odnesel :!: :!:

Čimprejšnje okrevanje ti želim!

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na kak dodaten rendgen je dobr it men so cez 1 teden odkril se 3 pocene kosti - tako da sem pol lepo se na roko en gips fasal (poleg obeh nog)

:(

P.S: Motor se bo kej prodajal ... pa to :?: :?: - kolker videm se zadnji konec pa zadna guma se gor drzita .. bi se dal postimat tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja se en vprasanje - a je slaba slika al si imel sprednjo gumo cist fertik pred padcem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko rečem fak????

FAK

Ja Gapec, pojdi nov datum rojstva vpisati...... pa če si pameten, teži zdravnikom kolikor časa te bo kaj bolelo, da te pregledujejo.

Marsikateremu so sicer najprej poslikali telo, pa nič niso našli, po druem tretjem slikanju so pa našli zlome, počene kosti itd...... ne hecaj se s tem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel se je nekdo, ki nam je napopal slikice, zahvala gre seveda maxxu.

Meni se drugače modrice kar celijo in pa nekdo je vprašal kakšno opremo sem imel. Lahko bi rekel, da sem imel popolno opremo konbinezon,škornji, rokavice, čelada in prav to me je po vsej verjetnosti rešilo.

Ko se vidimo je runda moja, saj veste rojstni dan v Opatiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na slike moram rečt da imaš res preklemasko srečo da si tale topic napisu. očitno si rojen pod srečno zvezdo medtem ko sem jaz :P :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff. Suza je razbita, OK, že to me je stislno, ampak potem ko sem videl tiste kamne pr strani ceste oziroma bloke cementa...shit.. kako se reče tistemu? :oops:

No očitno se jih nisi dotaknil ker če ne ne vem kako bi blo..

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapec, imaš rad krompir, kaj. :lol: Ko sem videl tisto kamnito ograjo me je kar streslo, ko hudič. A si že plačal za mašo v domači farni cerkvici. :wink: Vse dobro in lepo.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel se je nekdo, ki nam je napopal slikice, zahvala gre seveda maxxu.

Meni se drugače modrice kar celijo in pa nekdo je vprašal kakšno opremo sem imel. Lahko bi rekel, da sem imel popolno opremo konbinezon,škornji, rokavice, čelada in prav to me je po vsej verjetnosti rešilo.

Definitivno, oprema je lahko tisti jezicek na tehtnici, ki je bil po vsej verjetnosti odlocilen :wink:

Hehj Gapec Jor Velkom 8) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!