Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Slucajno kdo ve, ce se kdo ukvarja s kombinacijo obojega? Obarvane brazgotine?

Ali kri spere barvo, pa ni povsod enakomerno?

No go. Lahko kvečjemu počakaš, da se brazgotine lepo pocelijo in jih obarvaš s tattoo tehniko. Rajcend stari, rajcend... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Body modification = Brazgotinjenje ali t.i. scarification je modni hit, ki se je začel počasi prebijat v ameriki in še ni tako razširjen kot tattooji, poanta tega je lepa brazgotina :OK: .Delimo ga na branding in cutting Branding kar bi lahko prevedli kot "žigosanje" kar so "pobrali" (če ne kr s krav) iz časov ameriških sužnjev ki so jih gospodarji ožigosali da se je vedelo čigav suženj je bil :doze: po odpravi sužnjelastništva so kot neko pripadnost in v spomin svojim potomcem določene črnske bande obdržale tradicijo žigosanja z razbeljeno kovino kar je danes spet prišlo na plano. Stvar se dela s pomočjo že oblikovanih kovinskih modelov ki jih vžgejo v kožo (kot so krave :doze: )ali pa s pomočjo kovinskih ploščic ki jih sproti segrevajo na (za kožo) nenormalne temperature in kožo ožigajo po vnaprej narisanem vzorcu. Mojstri ki to delajo imajo le eno težavo, kako se v "studiu" znebiti neprijetnega vonja po zažgani koži :slap: strankam pa kako vnetje skrajšati na čim manjši čas in čim manj zapletov pri ranah. Najlepše pr vsem tem je to da je vzorec nato 3D :010 Precej popularni so postali tudi implantanti, ki so predvsem iz titana in pa tudi tongue spliting katerega rezultat je t.i. kačji jezik

Za vzorec: http://www.stevehaworth.com/portfolio.htm

http://www.absolution.co.nz/scarring-branding.htm

Saj vem da sem :topic: nem več :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok vse to je ipak too much for me ... sem za tetoviranje in proti žigosanju..nisem krava tj bik :grrr ...no ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, to je pa malček preveč. :BUA: No, kakor za koga verjetno.

Sama pa mam tetovažo razsežnosti 25 x 11 cm. Zadovoljna zelo, bolelo kvalitetno, mi pa ni niti malo žal, da jo mam- je del mene.

Vsak pa mora res premislit če je to res to kar hoče. Je kolegica vidla na meni pa bila prepričana, da si to res želi. Šla je z željo, da bi mela majhno opico- tako "srčkano" pol se je pa odločila za tribal, na nartu, kerega se kljub izvrstni kvaliteti sramuje.

Šment no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sama pa mam tetovažo ...

pukaži... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, to je pa malček preveč.  :BUA:  No, kakor za koga verjetno.

Sama pa mam tetovažo razsežnosti 25 x 11 cm. Zadovoljna zelo, bolelo kvalitetno, mi pa ni niti malo žal, da jo mam- je del mene.

A bi nam prilimala kakšno slikco, tistega dela tebe :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi nam prilimala kakšno slikco, tistega dela tebe  :doze:

Nebi, ker je samo za eno osebo na ogled. .) Ni razstavni eksponat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi, ker je samo za eno osebo na ogled.  .)  Ni razstavni eksponat.

Te pa nič :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi, ker je samo za eno osebo na ogled.  .)  Ni razstavni eksponat.

decaf, a boš ti nalimal? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decaf, a boš ti nalimal? :evilgrin:

Mam, čudn občutek, da jih boma midva prej na bučo dobila, nego tisti tattoo vidla...

post-5241-1124268044.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam, čudn občutek, da jih boma midva prej na bučo dobila, nego tisti tattoo vidla...

"kdor jezika špara, tatuja strada" so mi včasih mamca govoril'

p.s. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, to je pa malček preveč.  :BUA:  No, kakor za koga verjetno.

Sama pa mam tetovažo razsežnosti 25 x 11 cm. Zadovoljna zelo, bolelo kvalitetno, mi pa ni niti malo žal, da jo mam- je del mene.

Prjatlca stara, a maš zemljevid prlekije urisan, da se ne zgubiš? :devil: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi si pa dal nekaj vžgat!

Sej tut nisem Lesi pa sem tetovran....pa še bik sem! :)

A kdo ve kje delajo branding v bližini!?

Morda odgovor najdeš na naslednjem linku- nimam želodca poiskat namesto tebe :SS

http://www.bmezine.com/hard.html

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm greenninja sam lani je pa še nisi mela,če se prav spomnim? :whistle:

Mogoče pa sem mela, saj pravim, da je na ogled samo mojmu dragemu, kar pomeni, da je nimam lih na čelu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatlca stara, a maš zemljevid prlekije urisan, da se ne zgubiš? :devil:  :eek:

ja ja, saj sem vidla da te ma v studiu na čakalni listi, sam osla še ni delal pa ne upa.. :whistle:

Šala kolega. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je pa odločila za tribal, na nartu, kerega se kljub izvrstni kvaliteti sramuje.

Šment no.

Shit :eek: A pa že od samga začetka al jo je šele potem sram postalo? Ji je ta sram vcepila kakšna določena persona (tečen fant, mama, fotr, šefica)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, saj sem vidla da te ma v studiu na čakalni listi, sam osla še ni delal pa ne upa..  :whistle: 

Šala kolega.  .)

jest sm že dal mojo kožo v znanstvene namene za risat tko da ni panike.... :kva2: :kva2:

ni glih osu, ampak ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!