Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Shit  :eek: A pa že od samga začetka al jo je šele potem sram postalo? Ji je ta sram vcepila kakšna določena persona (tečen fant, mama, fotr, šefica)?

tri dni ga je ponosno razkazovala, pol pa očitno obžalovala da si ga je dala naret.. tip cel potetoviran, torej sklepam, da ni vplival na njeno obžalovanje. vem samo, da je hotla met nekaj srčkanega (opisa, konjiček, metuljček, ipd.), pol ji je pa bil ta tribal ful všeč naenkrat. mogoče pa si je vsilila željo o tetovaži za tem ko je vidla da so si jo omislili njeni bližnji. Smola no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Body modification =  Brazgotinjenje ali t.i. scarification je modni hit, ki se je začel počasi prebijat v ameriki in še ni tako razširjen kot tattooji, poanta tega je lepa brazgotina...

Ah, to spet americani mislijo, da so nekaj novega pogruntali. Brazgotinjenje je staro stoletja. Tribal scars v Afriki, etc.... Poznano skoraj v vseh kulturah, med drugim recimo tudi med ameriskimi indijanci. Nekatera kalifornijska plemena so si pod brazgotine dodajala barvo (ce sem si prav zapomnil).

Me prav zanima, kaj je starejse: brazgotinjenje ali tatuji? Bi si skoraj upal trditi, da prvo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu gre lahko vsakdo k kakšnemu "tattoo mazaču" in ima potem oboje tattoo in brazgotino!!! :D

Sam imam občasno 3D tattoo, ki mi ga je naredila pred 14 leti mojstrica tetoviranja iz Ljubljane. Pa naj bi bil moj, med boljšimi..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam, čudn občutek, da jih boma midva prej na bučo dobila, nego tisti tattoo vidla...

:hmm: Ja kaj pa naj...bolš, da se nardim hudga in jih vidva dobita, kot pa da ga nalimam in jih jaz pol dobim po buči .) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja kaj pa naj...bolš, da se nardim hudga in jih vidva dobita, kot pa da ga nalimam in jih jaz pol dobim po buči .)  :D  :D  :D

sicer je pa sedaj prevelik za nalimat, a ne? :hmm:

in če ti nisi meni buče zlomil, ko si ga zagledal, mislim, da ti je jaz nimam razloga. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa sedaj prevelik za nalimat, a ne?  :hmm:

in če ti nisi meni buče zlomil, ko si ga zagledal, mislim, da ti je jaz nimam razloga.  :whistle:

Eh, nič ni sedaj prevelik... prevelik je pa bil ko sem ga prvič zagledal (si bla mal skromna ko si povedala mere kakšen bo), šok ti je rešil glavo :P

Sicer smo pa slišali, da ni za javnost (nič limanja), povem pa, da je zelo lep in lepo narejen :wub: :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu gre lahko vsakdo k kakšnemu "tattoo mazaču" in ima potem oboje tattoo in brazgotino!!! :D

Sam imam občasno 3D tattoo, ki mi ga je naredila pred 14 leti mojstrica tetoviranja iz Ljubljane. Pa naj bi bil moj, med boljšimi..... :angry:

To ni nič čudnega,če se včasih čtre tetovaže malo izbočijo ehmmm:) To se zgodi ker koža na tistem mestu težje izloča znoj/vlago..pač žleze delajo svoje..

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bolj podroben odgovor na "reliefnost" tattooja oz. zakaj do tega pride (btw ni mi se dalo prevajat v slo)

Odg. by Zele Zelenkovic (Tattoo Zagreb):

Citiram: Neki ljudi su genetski skloniji stvaranju keloidnih ožiljaka i tetovaža im nikad potpuno ne epitelizira. Dakle ,na tetoviranom području ostaje tanak ožiljak koji ne dopušta normalno znojenje što izaziva manje bubrenje , ponekad i svrbi ili pecka kod vrućina, treninga , toplog tuša i niza drugih uzroka.Ova pojava je jako rijetka,nemoguće ju je predvidjeti , spriječiti ili ukloniti kad se jednom pojavi,no to nije problem niti komplikacija već jednostavno pojava. Ničim ne ugrožava zdravlje niti kvalitetu tetovaže pa se zbog toga ne istražuje niti se spominje na našoj stranici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zanimivo, da ko sem zamenjal tattoo artista, da je brazgotinjenje izginilo. Stari tatto je malce razmesarjen, "novi" tattooji - stari le ene 5 let(dveh različnih artistov)pa so OK.....gre tudi za način izdelave!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zanimivo, da ko sem zamenjal tattoo artista, da je brazgotinjenje izginilo. Stari tatto je malce razmesarjen, "novi" tattooji - stari le ene 5 let(dveh različnih artistov)pa so OK.....gre tudi za način izdelave!!

Predvidevam, da so novi tattooji tudi veliko boljši v detajlih, kot pa stari - bistvenega pomena je velikost igle in pa kolikokrat gre čez posamezno področje - rutina ali učenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEveda "nove "zadeve so tattooji...stare pa bolj ali manj zmazki,.....

Bistvenegfa pomena je tudi globina prebadanja.....marikdo nima ravno feelinga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zanimivo, da ko sem zamenjal tattoo artista, da je brazgotinjenje izginilo. Stari tatto je malce razmesarjen, "novi" tattooji - stari le ene 5 let(dveh različnih artistov)pa so OK.....gre tudi za način izdelave!!

A misliš na brazgotine al na to da se včasih linije izbočijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope.....to sta dve različni stvari. Tam kjer se linije izbočijo /postanejo reliefne je trenutni pojav,ki nastane zaradi zgoraj opisanega. Brazgotine pa ostanejo,oz so nekaj čisto drugega .)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope.....to sta dve različni stvari. Tam kjer se linije izbočijo /postanejo reliefne je trenutni pojav,ki nastane zaradi zgoraj opisanega. Brazgotine pa ostanejo,oz so nekaj čisto drugega  .)

True, verjetno se vsakemu od nas kdaj je kakšna linija ali celoten tato za dan morda dva rahlo izboči, .... kar ni enako trajni brazgotini, ki nikoli ne izgine.

Frips maš res!

Zoolo

P.S.: Primerjajte barvo tatooja, ko ste spočiti ali zjebani, bolan ali zdrav! ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz bi si tudi dal zdajle,ko bo zima,kakšen dober tatoo naredit...a je kdo,ki se res profi ukvarja s tem in izdeluje tatooje v barvah? Hval za informacije. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!