Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

ma bejžte s tetovažam!
Probi z brazgotinjenjem :P
...odsvetujem vsakomur...
Ce si ti mehkuzna, se ne pomeni, da so ostali tudi :devil:

Ceprou....da ti ni delal kaksen Japonec ? Ta pravi mojstri rocno tetovirajo (recimo iglo v eni roki, potem pa s kladivcem tolce gor. Ali pa... ). Slikce so pa fenomenalne. Saj najbrz si ze videla v kaksnem filmu Yakuze?

post-2120-1129321254_thumb.jpgpost-2120-1129321490_thumb.jpg

Aja, na komolcu? Da nisi malo zamesala?

The geishas and the yujos made up strange customs to keep their clients. Several authors (Fujimoto; 1915, Tamabayashi; 1956, Seigle; 1993, Van Gulik; 1982) cite examples of the geisha's behavior.

1. A woman gave a written pledge to her lover.

2. She tattooed the lover's name in her arm.

3. She cut her hair.

4. She cut her little finger.

5. She tore off the nail of one of her fingers.

6. She stabbed her elbow or thigh (Fujimoto, 1915: 129).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz moram rečt da zdaj po 6 mesecih sploh ne vem več, da ga mam...

ampak še vedno sem noro zaljubljena v njega :blush: in je bil najboljša stvar, ki sem si jo lahko naredila... še enkrat hvala firestarterjem :004 , da ste takrat reina imeli.. če pomislim, da bi šla k lokalnemu mazaču... :eek: kr strese me...

pravzaprav že razmišljam, da bi še kakega mela :hmm: saj sploh ni bolelo... :whistle:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rein Art? http://www.firestartersmc.com/main.php?lang=0&ac=&pid=7

Jaz imam desno podlaket celo pri njemu narejeno.

A to pr Johnu? John ima studio v stari Lj. - Tattooator al neki tazga.. Sem pa tud jaz že razmišljala o enem manjšem tatuju... K ne bi bil glih za vsakega... :blush: Sam se mi tud prbližn ne sanja o cenah in času tetoviranja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko mate ravn to temo

Ima mogoce kdo kako sliko tatooja oz dobro sliko za tatoo, kakega motorista ki pelje na kolen. za moje pojme dobr tatoo.

Ce ima kdo bi prosu da prilepi, mogoce se celo znajde potem na meni :)

LP;Rock

Primer: motogp.jpg

al od spredej ali od zadej samo da bi blo to v tatoo sliki...ima kdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Komolc je res med bolj občutljivimi deli na telesu.....ampak do sedaj poznam samo enega, ki je umrl od bolečine...pa še ta se je po smrti vrnil v lokal kamor je vedno zahajal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pr Johnu? John ima studio v stari Lj. - Tattooator al neki tazga.. Sem pa tud jaz že razmišljala o enem manjšem tatuju... K ne bi bil glih za vsakega...  :blush:  Sam se mi tud prbližn ne sanja o cenah in času tetoviranja..

Rein Art - Ranhard Cecelja je Johnov brat ima pa moderni in hudo kulski studio v Ljubljana Šiška . Trg Komandanta Staneta 4...(nasproti LPP čez Celovško za boljšo orientacijo).....

Tattoo ostane še nekaj časa po smrti zato je bolje stopiti k takšnemu ki res obvlada. Mislim, da je Rein pravi naslov za takšne stvari - seveda pa se vsakdo odloči zase(no vsaj tako bi moralo biti) :P

http://users.volja.net/sodomy/englishmain.htm

http://www.firestartersmc.com/main.php?lang=0&ac=&pid=7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rein Art - Ranhard Cecelja je Johnov brat ima pa moderni in hudo kulski studio v Ljubljana Šiška . Trg Komandanta Staneta 4...(nasproti LPP čez Celovško za boljšo orientacijo).....

Tattoo ostane še nekaj časa po smrti zato je bolje stopiti k takšnemu ki res obvlada. Mislim, da je Rein pravi naslov za takšne stvari - seveda pa se vsakdo odloči zase(no vsaj tako bi moralo biti) :P

http://users.volja.net/sodomy/englishmain.htm

http://www.firestartersmc.com/main.php?lang=0&ac=&pid=7

A pa je Rein cenejši k John?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela odlično je pa cenejši! Vsekakor se je za vsako stvar treba oglasiti, pokazati kaj bi in dogovoriti za ceno osebno!

Ga pa priporočam iz lastnih izkušenj!

Je pa sedaj najboljši čas za tattoo ker ni prevroče tako da se telo ne znoji - ga je lažje vzdrževati prvih 14 dni ki so najpomembnejše za tattoo, hkrati pa še ni preveč mraz da bi se bilo treba preveč oblačiti.....

Jaz grem spet čez 10 dni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dammit jaz sem tudi imel letos plane malo se še dodatno pikat it, pa bo verjetno treba finance v moped preusmerit. :ninja: :angry:

no ja mogoče pa se bo kaj nabralo za spomladi drugo leto. :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dammit jaz sem tudi imel letos plane malo se še dodatno pikat it, pa bo verjetno treba finance v moped preusmerit.  :ninja:  :angry:

no ja mogoče pa se bo kaj nabralo za spomladi drugo leto.  :hmm:  :rolleyes:

priporočam legendarni ducatista logotip - becoma a branded human prototype :P

post-467-1129621813_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam legendarni ducatista logotip - becoma a branded human prototype :P

Nope. Don't think so. For a branded human prototype you need branding, not tattooing. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je narobe z bolečino? Jasno da boli, ko gre z iglo preko kosti. In? Kdor ne zmore prenest tovrstne bolečine, zagotovo ni zrel za tattoo. IMHO. Komur je žal zaradi prestane bolečine, še toliko manj oziroma ima do izdelanega tatooja zgrešen odnos.

Intimne stvari gradi in odlikuje tudi bolečina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to, da ima pa John edini v Sloveniji, ki ima legalni tattooatorski studio v državi drži??

Nope!

TUdi oba brata imata legalna studia. Med njiju šteje tudi Rein!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope!

TUdi oba brata imata legalna studia. Med njiju šteje tudi Rein!

A zdej ma John že dva brata??? ;al sem se zgubila :blush:

In kolk časa bi se recimo pr temu tipu čakal? Pr temu, k ga ti priporočaš (Rein?)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bejžte s tetovažam! zele mam 2 dni na komolcu tarantelo. sem se dala tetovirat. umrla sem, 7 ur mi je delov, groza. odsvetujem vsakomur

hihihi,mogoče pa boli samo prvič-probej še na drugo roko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ma John že dva brata??? ;al sem se zgubila  :blush:

In kolk časa bi se recimo pr temu tipu čakal? Pr temu, k ga ti priporočaš (Rein?)...

Zmeniti se moraš osebno in prinesti osnutek oz. ti ga lahko zriše Rein. Trenutno je dosti frej. V začetku naslednjega tedna bi ti že lahko delal.

MA pa John dva brata od dolgo že. Roberta in Reinharda(Reina).....Rein je nekaj časa delal v Avstriji in par let je imel svoj studio na Nizozemskem. Sedaj pa že cca. 4 - 5 let dela v svojem studiu v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Don't think so. For a branded human prototype you need branding, not tattooing.  :P

Te bomo v petek zbrendali če češ, ti samo sprintaj motiv :OK: :OK: Boš bil tip ko to še pr nas ni tak "in" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeniti se moraš osebno in prinesti osnutek oz. ti ga lahko zriše Rein. Trenutno je dosti frej. V začetku naslednjega tedna bi ti že lahko delal.

MA pa John dva brata od dolgo že. Roberta in Reinharda(Reina).....Rein je nekaj časa delal v Avstriji in par let je imel svoj studio na Nizozemskem. Sedaj pa že cca. 4 - 5 let dela v svojem studiu v Ljubljani.

Hvala za izčrpne informacije... :) :photo:

Lahko pa še po PMju zaupaš kak telefon... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko mate ravn to temo

Ima mogoce kdo kako sliko tatooja oz dobro sliko za tatoo, kakega motorista ki pelje na kolen. za moje pojme dobr tatoo.

Vsak dober "mazač" ti bo na podlagi te fotke narisal motiv za tattoo .)

Glede bolečine pa...odvisno od mesta tattoa oz koliko živcev je na tem mestu,koliko je tanka koža itd. Najmanj boli recimo na ramenu. Malo bolj neprijetno je pa na predelu križa (dekleta).....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bolj neprijetno je pa na predelu križa (dekleta).....

ne bo drzalo... Moja je skoraj znorela, ko so jo tetovirali po krizu - ker jo je tako zgeckalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!