Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

No to sem iskal.

Mi lahko kdo ki se malo spozna na tatooje pove ali je to mozno sploh prenest na kožo ali ne..

Dal bi si ga zadej na lopatico.

rossiyambw.jpg

Ker nevem kako je zaradi odtenkov in ostalih stvari.

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premisli...rossi lahko drugo leto zamenja številko.... :P

pomoje se da...glede na to kake tetovaže folk nosi, zgoraj prilepljena ni nič posebnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama mam tud en tatoo in tale se mi zdi pa kr kompliciran za narest,ninanse pa tud tile napisi na kombinzonu sk kr zajebani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V predeli križa je stičišče živcev,če se ne motim, nekatere boli nekatere žgečka... :grim

EIN.....a tvoja je malo sado-mazo :kva2:

Nekje se je post zgubil ehmm

Rock....motiv se da prenest na kožo, le glede nijans se bi bilo treba poigrat. Čisto isto slik ne boš dobil .) To ti bo najlaže kak profi povedal, oz ti bo znal svetovat kaj se mora spremeniti itd.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izčrpne informacije... :)  :photo:

Lahko pa še po PMju zaupaš kak telefon...  :)

boš umetnino delila z nami? :rolleyes: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem iskal.

Mi lahko kdo ki se malo spozna na tatooje pove ali je to mozno sploh prenest na kožo ali ne..

Dal bi si ga zadej na lopatico.

rossiyambw.jpg

Ker nevem kako je zaradi odtenkov in ostalih stvari.

LP;Rock-46

Odtenke se da spedenat ampak gled na podrobnosti bi slika morala biti velika...torej hrbet...drugače pa bi bilo treba napise malo "odstraniti" oz. pustiti samo kakšnega,...

Čeprav dejsnako je najboljši INFO Reinhard sam.....mora zadevo dideti, oceniti ali lahko ali ne...oz. pri kakšni velikosti lahko zadevo izvede.

Bi pa rad ta tattoo tudi sam videl ker je motiv zelo zajeban....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem iskal.

Mi lahko kdo ki se malo spozna na tatooje pove ali je to mozno sploh prenest na kožo ali ne..

Dal bi si ga zadej na lopatico.

Ker nevem kako je zaradi odtenkov in ostalih stvari.

LP;Rock-46

Pa si ti ziher, da si ne bi rajši dal kakega Ginernaua al pa Biaggija gor pikat? :hmm: :lol: :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se da...glede na to kake tetovaže folk nosi, zgoraj prilepljena ni nič posebnega....

Misliš ali veš? Če pogledaš sliko, boš videl ogromno sivin in detajlov... Ločljivost in barvna ločljivost tetoviranja pa je zelo omejena ...pa še podlaga je mehka, bi bilo zlo težko tista stikala pa to tetovirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš ali veš? Če pogledaš sliko, boš videl ogromno sivin in detajlov... Ločljivost in barvna ločljivost tetoviranja pa je zelo omejena ...pa še podlaga je mehka, bi bilo zlo težko tista stikala pa to tetovirat ...

V ploterju špice zbrusiš na rotringih, pol pa ploter obrneš na človeka pa ti tud takšnega hudiča najbrž nariše.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ploterju špice zbrusiš na rotringih, pol pa ploter obrneš na človeka pa ti tud takšnega hudiča najbrž nariše.... :hmm:

Če bi hudiča narisalo (predvidevam, da misliš napikalo), bi blo kul. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hudiča narisalo (predvidevam, da misliš napikalo), bi blo kul.  B)

sej če bi špice zbrusil, pol bi valjda napikalo..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem iskal.

Mi lahko kdo ki se malo spozna na tatooje pove ali je to mozno sploh prenest na kožo ali ne..

Dal bi si ga zadej na lopatico.

rossiyambw.jpg

Ker nevem kako je zaradi odtenkov in ostalih stvari.

LP;Rock-46

ma dej roki pa navš rossija dajav gor. dal bi pa se itak. odvisen kok velicga. k noben ti ga nebo naredu nevem 10x10cm ampak večjega. ker je preveč dela.če ga je men delu 7 ur pa še grem nazaj da mi bo osenču.... bi pol teb kar ful ful dolg delu.ja drago bo pa tud.sam ti odsvetujem. vsaj na komolc ga ne dat k je tak trplene da je konc, jz osebno bom še šla, sam nikol več na komolc. groza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, vrjetn sem pozabla napisat, da bo na skorajvsemočem skritem mestu  :hmm:  :P

Mogoče bom prlimala šablono :D  :afro1:

Kjeeeeeeeeeee??????????????????????? :xx: :whistle: :xx: :whistle: :xx: :whistle:

Fotkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :photo: :photo: :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjeeeeeeeeeee??????????????????????? :xx:  :whistle:  :xx:  :whistle:  :xx:  :whistle:

Fotkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :photo:  :photo:  :photo:  :photo:

Bo dragi povedu :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej roki pa navš rossija dajav gor. dal bi pa se itak. odvisen kok velicga. k noben ti ga nebo naredu nevem 10x10cm ampak večjega. ker je preveč dela.če ga je men delu 7 ur pa še grem nazaj da mi bo osenču.... bi pol teb kar ful ful dolg delu.ja drago bo pa tud.sam ti odsvetujem. vsaj na komolc ga ne dat k je tak trplene da je konc, jz osebno bom še šla, sam nikol več na komolc. groza.

Lahk si da pa tut Gregsa na CBRi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk si da pa tut Gregsa na CBRi :P

ker bi blo bolj ziher....za tak tatu lahko pol vsaj reces da si to ti... :hmm:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga je men delu 7 ur pa še grem nazaj da mi bo osenču.... bi pol teb kar ful ful dolg delu.ja drago bo pa tud.sam ti odsvetujem. vsaj na komolc ga ne dat k je tak trplene da je konc, jz osebno bom še šla, sam nikol več na komolc. groza.

draga hitlermädchen, nekako se mi dozdeva, da je to tvoja prva tetovaža (tiste slikice iz bravota in čungalunge ne štejejo). Pa bi te vprašal, kako velik je tisti pajkec na tvojem komolcu? Kajti da te nekdo pika 7 ur, potem pa moraš še nazaj na senčenje it, mora biti tetovaža že kar precejšnja in precej komplicirana. Močno domim, da imaš tako velik komolec.

In še vprašanje št. 2: komu si pa dala komolček v obdelavo?

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mal ČB senčenga velikosti 30x15 cm pa so me pikal 6 ur....sem mislu da bom malde dobil...ampak se je splačal potrpet:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!