Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Pravkar na valu202 tema o tetoviranju. Čisto tako za info da v Slo noben zakon ali pravilnik ne ureja področja tetoviranja tko da ob morebitnih zapletih ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako ne na Hrvaškem, z to razliko, da je tam organizirano združejne tattoo mojstrov, ki težijo k temu, da se to spremeni.

Kar se pa tiče tetoviranja...To je stvar posameznika, in nihče mi ne more tega prepovedati, ne sme me diskriminirat zaradi tega inp... Obstaja pa nekakšno nenapisano pravilo v nekaterih podjetjih v stilu, če imaš tattoo ok..samo zakrij ga (ponavadi so to delovna mesta, kjer prihaja do stikov z gosti,kupci,...)

"Diskriminiranje" tetoviranega človeka..prav tako posploševanje, da če si tetoviran si narkoman, pijanc,huligan.... se mi zdi nezrelo, mentalno zaostalo in idiotsko početje t.i. "civiliziranih" ljudi.

..in še in še in še.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametneje je, da sebe spoštuješ,ti umetniki naj raje slikajo na platno,ko boš starejša ti bo za vsako tetovažo posebej žal,da si jo naredila.

A misliš da se je kdo šel tetovirat z zavedanjem, da mu bo nekoč žal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama pa mam tetovažo razsežnosti 25 x 11 cm. Zadovoljna zelo, bolelo kvalitetno, mi pa ni niti malo žal, da jo mam- je del mene.

Nooo, nekaj smo dali dodelat nase. No, skoraj 2 mesca in pol nazaj že. Spremenile so se dimenzije: cca 40 x 11 cm. Bolelo vsekakor manj kot prvič. Oz. skoraj ni. Razen seveda na predelu kjer kost ven gleda.

Poznam jih nekaj.

Labilni osebki podloženi okolici..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen seveda na predelu kjer kost ven gleda.

A si si ti dala tattoo na odprt zlom, al kaj :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labilni osebki podloženi okolici..

:blink: A so bili labilni osebki tudi takrat, ko so se odločili za tatoo? Pa so podlegli prijateljem, znancem, družbi, v kateri so se gibali, svojim idolom...? In če se enkrat za nekaj odločiš in potem z leti spremeniš svoje mnenje, prepričanje - si labilen? Ali moraš v dokaz načelnosti, da je tatoo del tebe, reči: s tatoojem sem se rodil, pri 20-ih sem ga naredil vidnega in z njim bom umrl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no...pravilo se tattoo ne dela iz danes na jutri. Osebno sem o svojem prvem tattoo-ju premišljeval 5 let, preden sem se odločil za to potezo..in še to ko sem bil čisto prepričan, kaj, kje, kdaj in zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no...pravilo se tattoo ne dela iz danes na jutri. Osebno sem o svojem prvem tattoo-ju premišljeval 5 let, preden sem se odločil za to potezo..in še to ko sem bil čisto prepričan, kaj, kje, kdaj in zakaj.

Se popolnoma strinjam.

In če se enkrat za nekaj odločiš in potem z leti spremeniš svoje mnenje, prepričanje - si labilen? Ali moraš v dokaz načelnosti, da je tatoo del tebe, reči: s tatoojem sem se rodil, pri 20-ih sem ga naredil vidnega in z njim bom umrl?

Tega nisem trdila, dvomim pa, da je kolega DejaVu govoril oz omenil tiste, njemu poznane, ki so se čez 20 let začeli tolčt po glavi.

Sicer pa- vsak zgleda kakor zgleda., če pa si omisli kake finese pa: seveda, če si jih želi. Stvar posameznika.

A si si ti dala tattoo na odprt zlom, al kaj :blink:

Na kolk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem o svojem prvem tattoo-ju premišljeval 5 let, preden sem se odločil za to potezo..

Jaz pa 16. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glavno je mim,zdej je na vrsti še barvanje in senčenje...

Tetovator pa je Avguštin Bojan iz NM... faca :worship: :OK:

Ne priporočam njega, jaz sedaj po dveh letih popravljam oz. prekrivam tattoo, ki mi ga je naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo linka če bi si kdo rad izpisal svoje ime ali drugo besedo v "pisavi faraonov"

http://www.upennmuseum.com/hieroglyphsreal.cgi

me zanima koliko je ta zadeva realna glede na to da so meni moje ime v egiptu napisali za malenkost drugače kot pa je tu napisano, mislim pa da majo tud kake črke po 2 različna znaka (je pa tud Zelo možno da so me egipčani naplahtali :D):hmm: kakorkoli že ne bi si tega tetovirala

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tudi čisto nora na tetovaze, sama jih imam kar nekaj - hrbet zaenkrat .) pa mislim, da se ne bo končalo samo tukaj :P .... tetivirala sem se pa pri johnovem bratu Robertu .... tetoviranje je velika umetnost in zelo spoštujem ljudi, ki se s tem ukavarjajo.

Po mojem sta John in Robert kar taglavna :kva2: pri nas-kar se kvalitete pa cistoce tice...samo mal sta cudaska vcasih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priporočam njega, jaz sedaj po dveh letih popravljam oz. prekrivam tattoo, ki mi ga je naredil.

dej mal argumentiraj tole,zakaj ne priporočaš... poznam ogromno ljudi ,ki so si pri njemu dali narediti tatu,pa tudi enemu ni žal oz. ga nihče od teh ni dal prekrivat.

je pa res ,da človek ni enakovreden Johnu ali Bunceku iz Zagreba,čeprav je prav lepo napredoval v parih letih...

nekaj njegovih tattoo-jev si lahko ogledate na negovi strani www.tattoonm.com, vendar je stran še v obdelavi in zaradi tega nekaj manj materiala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

Ker so linije u kurcu, površno narejeno, tip ne dela to s srcem - to je bolj njegov hoby oz. dodatni zaslužek -no danes grem k Reinu 5 tič zadnjič , da mi to sranje popravi, potem pa ti pokažem sliko prej pa potem .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk časa nazaj pa ti je delal,ker je res,da pred parimi leti njegovi izdelki niso bli bogve kaj? (same linije in pa barva tudi)

tole pa je frendu delal pred cca 2 leti vendar še ni končan....

post-3673-1155042916_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem sta John in Robert kar taglavna :kva2: pri nas-kar se kvalitete pa cistoce tice...samo mal sta cudaska vcasih

ja pa ša Rainharda si pozabu on je tudi zelo kvaliteten!

ja ma mene nič ne zanima a je kod čudaški al ni glede na to, da mi dela stvar za celo življenje ... važna je kvaliteta .... in mi gre prov na živce včasih ko kdo pravi, da se ne gre tja tetovirat zato, ker sta tipa kao malo "zatežena" ... a boš zdej gledal na to kak je človek, ki ti to dela ali česa je sposoben kot artist .... pri tetovaži je važna KVALITETA ne pa kakšne nazore ma tvoj tatuist.... vsaj moje mnenje je tako!

pa itaq, če greš h komu k ti bo naredu sranje boš prej al slej pršov v njune roke, da se bo zadeva popravla tko da je itaq vseeno :)

no ja, pa tut to, da sta čudna mi ni jasno ... men sta čist ql, poznam sicer bl roberta k se tetoviram pri njemu že kako leto in pol in mi je tip prov d best! ni mi jasno zakaj se folk tok pritožuje čez njiju.

Popravljeno . Popravil doors girl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!