Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

ja pa ša Rainharda si pozabu on je tudi zelo kvaliteten!

ja ma mene nič ne zanima a je kod čudaški al ni glede na to, da mi dela stvar za celo življenje ... važna je kvaliteta .... in mi gre prov na živce včasih ko kdo pravi, da se ne gre tja tetovirat zato, ker sta tipa kao malo "zatežena" ... a boš zdej gledal na to kak je človek, ki ti to dela ali česa je sposoben kot artist .... pri tetovaži je važna KVALITETA ne pa kakšne nazore ma tvoj tatuist.... vsaj moje mnenje je tako!

pa itaq, če greš h komu k ti bo naredu sranje boš prej al slej pršov v njune roke, da se bo zadeva popravla tko da je itaq vseeno :)

no ja, pa tut to, da sta čudna mi ni jasno ... men sta čist ql, poznam sicer bl roberta k se tetoviram pri njemu že kako leto in pol in mi je tip prov d best! ni mi jasno zakaj se folk tok pritožuje čez njiju.

Hej, ne se razburjat, tud jaz ne grem drugam kot k Robertu :OK: ...pa tud osebno nimam slabih izkusenj z njim...Rainharda pa ne poznam osebno...drugac pa nacrtujem spet en pohod tja...pa se nimam cist dodelane tetovaze v glavi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ša Rainharda si pozabu on je tudi zelo kvaliteten!

ja ma mene nič ne zanima a je kod čudaški al ni glede na to, da mi dela stvar za celo življenje ... važna je kvaliteta .... in mi gre prov na živce včasih ko kdo pravi, da se ne gre tja tetovirat zato, ker sta tipa kao malo "zatežena" ... a boš zdej gledal na to kak je človek, ki ti to dela ali česa je sposoben kot artist .... pri tetovaži je važna KVALITETA ne pa kakšne nazore ma tvoj tatuist.... vsaj moje mnenje je tako!

pa itaq, če greš h komu k ti bo naredu sranje boš prej al slej pršov v njune roke, da se bo zadeva popravla tko da je itaq vseeno :)

no ja, pa tut to, da sta čudna mi ni jasno ... men sta čist ql, poznam sicer bl roberta k se tetoviram pri njemu že kako leto in pol in mi je tip prov d best! ni mi jasno zakaj se folk tok pritožuje čez njiju.

Rein

http://users.volja.net/sodomy

On ve kaj dela.

Hej, ne se razburjat, tud jaz ne grem drugam kot k Robertu :OK: ...pa tud osebno nimam slabih izkusenj z njim...Rainharda pa ne poznam osebno...drugac pa nacrtujem spet en pohod tja...pa se nimam cist dodelane tetovaze v glavi :hmm:

Pojdi k Reinu povej okvirno kaj bi imel, pa ti bo svetoval, ker se spozna na različne stile. Ne bo ti žal :)

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še bol se splača it k Reinu, ker baje ful hitro in zelo dobro naredi .... sicer sta brata tut super, sam maš komplikacije k te tetovirata takrat k se njima zazdi in te lahko kar prestavljata, pač takrat k njima paše ... to je pa edino kar me res moti in kr mal živce zgubljam ... on pa baje ne počne tega .... ne vem, osebni nimam izkušenj ..... mam pa še neki za pobarvat do konca na hrbtu pa kr mal razmišljam, da bi šla k njemu, ... kake ma pa kaj cene Janis? verjetno podobno kot brata ne? mislim poznam ene par k so se tetoviral pri njemu pa ni velke razlike kokr so rekl.

aia pač čist mimo grede tlele je link do foruma, če bi kdo rad kaj vprašal, povedal svoje izkušnje itd:

http://slotattoo.mojforum.si/slotattoo.html

Popravljeno . Popravil doors girl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tele dva mojstra te manše zadeve tud nardita al bl tiste več čez ceu hrbet pa te fore?? :OK:

pa mene mal zanima kok bi kj koštal tko en tatoo prbližn 10x15cm pa navadn enobarvn al pa mrbit še mal rdeče farbe not tko minimalno?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega krožne oblike (malo večje od CD-ja) imam jaz in mi je delal Robert. Res je, da je to bilo 5 let nazaj, plačal pa sem 400 Mark (torej bi sedaj bilo verjetno nekje 200 EUR. Je pa večbarven - ene 4 barve so. Bil pa sem zelo zadovoljen. Edino res je, da sem ga par ur čakal preden je prišel. Je pa vse maksimalno sterilno, on tudi zelo pazi na sterilnost, vedno sproti čisti rano z alkoholom,...

Kolega je šel k enemu poceni tu na Hrvaško pa je na začetku dobil eno vnetje, tako da je nekaj časa jemal antibiotike, da je popustilo. Je pa plačal za enobarvno (črno) 16.000 SIT.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega krožne oblike (malo večje od CD-ja) imam jaz in mi je delal Robert. Res je, da je to bilo 5 let nazaj, plačal pa sem 400 Mark (torej bi sedaj bilo verjetno nekje 200 EUR. Je pa večbarven - ene 4 barve so. Bil pa sem zelo zadovoljen. Edino res je, da sem ga par ur čakal preden je prišel. Je pa vse maksimalno sterilno, on tudi zelo pazi na sterilnost, vedno sproti čisti rano z alkoholom,...

Ne cisti z alkoholom med delom. Alkohol uporabi samo na koncu, ko spuca nov tattoo do konca. Vmes ima toplo vodo in neko zdravstveno cistilo z nekimi bioloskimi cistili - pozabil sem ze, kaj uporabljata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sproti in na koncu se uporablja fiziološka raztopina,mislim ,da ni potrebno po končani tetovaži, le to z alkoholom razkužit,prej bi rekel,da je bolje kožo pred posegom malce očistiti(razkužiti).

so pa vsi elementi tako mašinca kot igle in sami nastavki pred posegom termično razkuženi.

Profiji obvezno uporabijo tudi ionizatorje.(čiščenje samega zraka v studiju.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to j pošten ja d je use steriln k mal se pa bojim d bi se kj ukužl bl kt d mi tatoo nov ušeč ubistvu sm že 1 let prepričan d si ga grem delat pa tud kuga si bom delov že prej sm pa razmišlov o tem!!kk je pa s tem k pač po tem k maš nov tatoo narjen ne smeš delat al pa napenat mišic?? jst sm ga meu namen delat tko na desno stran trebuha pa me mal skrbi telovadba u šol al pa pač use skp d neb blo kj narobe?? :? sm pa mislu dt za tak tatoo k sm ga prej omenu tm do 50 jurju če ne bom pa počaku še do druzga leta če bo premal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prevod:

Avtor vstopa v racionalno danost sveta podob in oblik s pomočjo močno začrtane igre svetlobe in sence črno-bele fotografije, ki ji kot subjektivni dotik z minimalnimi, a zelo subtilno izbranimi barvnimi posegi, ki pa maksimalno koloristično delujejo, dodaja osebni pečat. Zaradi pravega razmerja med temno fotografsko risbo in svetlimi površinami, ki so barvno obdelane, izraža izrazito čustven odnos do motivov in tako ujame njihovo prikrito lepoto. Njegov objektiv izbere kompozicijsko urejene izreze, ki že sami delujejo močno sugestivno, tako da je barvna intervencija, kot jo je avtor izbral, ravno pravšnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta! To pa res ni za brat. Kaj vse enim pade na pamet! A mislite, da on to z lahkoto piše ali se mantra, da to skup spravi? Jaz sam bi s težavo v narečju pisal. Dajte moderatorji ta sranja počistit in opozorit na rabo slovenščine ne pa spakedravščine!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

S teh slik slabo določim izgled tetovaže in skladnost le te s telesom. :hmm:

Boljša bi bila slika celotnega zgornjega dela telesa (brez oblačil seveda) - od vratu in malo niže od pasa (ni potrebno prenizko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pizda si sexi zdej boš mela šele probleme z mano :yea1:

pa važn da so rdeče hlačke :worship:

iiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaa :D

S teh slik slabo določim izgled tetovaže in skladnost le te s telesom. :hmm:

Boljša bi bila slika celotnega zgornjega dela telesa (brez oblačil seveda) - od vratu in malo niže od pasa (ni potrebno prenizko)

hehe me pa res zanima, ka bi meu pol za povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S teh slik slabo določim izgled tetovaže in skladnost le te s telesom. :hmm:

Boljša bi bila slika celotnega zgornjega dela telesa (brez oblačil seveda) - od vratu in malo niže od pasa (ni potrebno prenizko)

Se strinjam... ni treba do kolen, a?! :kva2:

In kolk cajt je "poseg" trajal (za levo in desno "vejo") ?

Letos pol ne greš več na sonce/plažo -pa drug let an !? ...ha ha ha, se sliši kot dolgotrajna naložba. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tanjuška: ful fajn!!!! Dobra ideja! Kdo je delal!?

Jaz za igrice barvanje kože še vedno perferiram REIN ART TATTOO - Rainharda. Sem imel kar nekaj izkušenj s prekrivanji zajeb*** tattoojev iz mladosti pa vem, da se splača pošteno plačati za pošteno delo in imaš mir za vedno!!

Reinhard strokovno naredi tudi cover up oz. prekrivanje.

Glede osebnosti in zateženosti pa je tako, da mi je pravzaprav vseeno kakšen pogled na svet ima tattoo artist in vseeno mi je kakšne vere je, samo da dobro tetovira in da skrbi za higieno, kar pa Rainhard obvlada!!!

Zakaj pa mislite da je bil Reinhard - REIN ART TATTOO edini zastopnik iz Slovenije na lanskoletni Frankfurtski konvenciji? Tja pride cca. 10.000 obiskovalcev!!!!! Uuuuuuhaa...čez 150 let po kaj takega v povezavi z vinskim sejmom tudi v Kraljevini SlovenijI! Obljubim:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... tm do 50 jurju če ne bom pa počaku še do druzga leta če bo premal .)

Ne izbiraj tattoo-a (motiv oz velikost le-tega) glede na ceno, da ti potem ne bo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako poglej pri različnih mojstrih njihov stil tetoviranja, ker to kar imaš izbrano lahko pri različnih različno izpade. Potem se pa glede na stil,kvaliteto, reference itd... odločiš :D

@Tanjuška: Men je tut ful všeč ideja, ni standard trible na trtici kot si ga "wannabebejbe" delajo, kar je OK :OK:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo kaj ve o tem, da naj bi bil ta vikend tattoo konvencija (kao) v KUD-u???

Že kar nekaj časa nazaj sem zasledila pri E+ nekaj okrog tega, pa zdaj ne vem točno kdaj naj bi to bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa imajo teli mojstri kakšne kataloge ali pa kakšne fotografije sam njihovih tatoojev :? ?? ker jst vrjetn drgač ne bom mogel vedeti kako bo to na koncu izpadlo dokler ga ne bom imel na sebi :hmm: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak mojster ima ponavadi katalog fotografij tattoojev, ki jih je sam naredil, tako da lahko vidiš stil....

Noben pa ti ne bo mogel točno povedati,pokazati kako bo tattoo izpadel,ko bo na tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tanjuška: ful fajn!!!! Dobra ideja! Kdo je delal!?

Jaz za igrice barvanje kože še vedno perferiram REIN ART TATTOO - Rainharda. Sem imel kar nekaj izkušenj s prekrivanji zajeb*** tattoojev iz mladosti pa vem, da se splača pošteno plačati za pošteno delo in imaš mir za vedno!!

Reinhard strokovno naredi tudi cover up oz. prekrivanje.

Glede osebnosti in zateženosti pa je tako, da mi je pravzaprav vseeno kakšen pogled na svet ima tattoo artist in vseeno mi je kakšne vere je, samo da dobro tetovira in da skrbi za higieno, kar pa Rainhard obvlada!!!

Zakaj pa mislite da je bil Reinhard - REIN ART TATTOO edini zastopnik iz Slovenije na lanskoletni Frankfurtski konvenciji? Tja pride cca. 10.000 obiskovalcev!!!!! Uuuuuuhaa...čez 150 let po kaj takega v povezavi z vinskim sejmom tudi v Kraljevini SlovenijI! Obljubim:)

o hvala, ej tale mi je delau

http://www.damiens-tattoo.com/galerija.htm

Evo, tole je pa moje.. :grim

Za lažjo predstavo- skica. :lol1:

ja ej zate sm pa slišala da maš čist odtrgan tatu, pa na čist odtrganmu placu, dj kako fotko gor, al pa če mi jo pošleš na PM da vidm to, k pravjo da maš ful dobrga

Se strinjam... ni treba do kolen, a?! :kva2:

In kolk cajt je "poseg" trajal (za levo in desno "vejo") ?

Letos pol ne greš več na sonce/plažo -pa drug let an !? ...ha ha ha, se sliši kot dolgotrajna naložba. :P

use skupi ene 10 ur al pa še mau več, k je mau prevelk, da bi use naenkat naredu, tapru je črte naredu pol je pa barvau, sam še ni čist fertih mi more še modre odtenke not dat.

kar se pa sončka tiče, ga pa itak rabm sam še tok, da se loh z motorjem vozm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!