Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Nove finte :blink: UV tattoo :grrr :headbang: se bom kar v vrsto postavla :OK:

post-1328-1179174865_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove finte :blink: UV tattoo :grrr :headbang: se bom kar v vrsto postavla :OK:

zgleda zanimivo....samo kaj ko se vidi samo v kakem baru al pa diskacu....razn seveda pri tistih keri bojo UV zarnico sabo nosli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda zanimivo....samo kaj ko se vidi samo v kakem baru al pa diskacu....razn seveda pri tistih keri bojo UV zarnico sabo nosli :P

ccccccccccccccc nimaš ti pojma, to maš zmeraj enga zravn da ti žarnico nosi, halo?!?!? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccccccccccccccc nimaš ti pojma, to maš zmeraj enga zravn da ti žarnico nosi, halo?!?!? :doze:

QL ampak vseen je pr men edin pravi tattoo PRAVI tattoo..

To je bol za une ko si s kano metulčke rišejo na lopatice. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano (ne sicer preveč) je to čisto pravi tattoo samo da so farbe tak vidne pod UV žarnico. kak pa zgleda brez žarnice pa ne vem, mislim pa da je to čisto tapravi tattoo glede na to da sem zaj en dan vidla da celo en v MB ki ma tattoo studio ma po novem tud te barve ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je pravi, sam barve so druge. Mojstri se jo izogibajo, ker še ni preizkušena na dolgi rok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moj prvi Tattoo Made By REIN-ART.

Je še v fazi celjenja, sem pa ful zadovoljen in že tuhtam motiv za nasljdnjega :)

BTW je na nogi.

post-870-1180722238_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tistih tatoojev japonskih in kitajskih pismenk... V redu, znak ti je všeč, pa si 100% prepričan, kaj pomeni? Osebno me nihče ne prepriča, da si dam kaj takega na telo. Raje imam klasiko,- indijanska tematika, orli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jih tri, na gležnju bodečo vrtnico, na rami kačo, na notranji strani zapestja pa črke :P Pa vsi so črni, ker mi barvni ful cheap zgledajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QL ampak vseen je pr men edin pravi tattoo PRAVI tattoo..

To je bol za une ko si s kano metulčke rišejo na lopatice. :)

in kateri so zate PRAVI tatooji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tistih tatoojev japonskih in kitajskih pismenk... V redu, znak ti je všeč, pa si 100% prepričan, kaj pomeni? Osebno me nihče ne prepriča, da si dam kaj takega na telo. Raje imam klasiko,- indijanska tematika, orli...

da bi meu takega guštera na nogi, bi me še kdaj paranoja zgrabla ,da me hoče požret ... orl pa tut, da mi hoče jetra skluvat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kateri so zate PRAVI tatooji?

Ker ma tudi pr tej tematiki vsak svoj okus ga mam tudi jaz. Se mi pač ne dopadejo določeni. Any problems with that? :glare:

PRAVI tattoo je za moje pojme tisti trajen- tako lifetime; veš, naret tako, da se nosilca nevemkolikokrat "vbode" s pištolco.. :yes: Pa keri so zate PRAVI?

Mi je pa všeč tale:

Teb? :hmm:

post-1461-1181386530.jpg

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jih tri, na gležnju bodečo vrtnico, na rami kačo, na notranji strani zapestja pa črke :P Pa vsi so črni, ker mi barvni ful cheap zgledajo :P

Barvni ti cheap izgledajo??? Istocasno pa imas 3 tattooje, ki so najbolj cheap in standardni? OMG ljudje se vedno razmisljate kot ovce... "To ma frend, pa bi jaz tudi imel"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Pa keri so zate PRAVI?

Mi je pa všeč tale:

Teb? :hmm:

men so recimo ti motivi z nekimi živalmi pa bejbami pa to dokaj mimo ... všeč so mi pa kake maorske motivike, al pa kolega si je dal na Bori Bori nekaj nardit, en tak simbolni vzorec čez cel zunanji del ramena, kar mi je strašno všeč...

ne maram tudi motivov, ki delujejo preveč "črno" oziroma kot en velik temen flek (četudi imajo ostre/špičaste robove in elemente), pa tudi barvnih ne maram preveč, ker načeloma tiste barve potem dokaj grdo zbledijo.

No, ko sem bil pa v gimnaziji, sem pa gojil prepričanje, da bom nekoč v lajfu si dal tetovirati obe roki od zapestij gor, tatoo pa naj bi potem obsegal še gornji del hrbta do lopatic navzdo... ampak to željo sem na srečo opustil.

aja, recimo taka mumija, povita, mi tudi ni neki presežek. je pares, da je tatoo intimna stvar - kot spodnjice, ki si jih vsak kupi po lastni želji :) blagor tistim, ki v motivu, ki ga dajo nase, vidijo smisel - in škoda za tiste, ki si pač dajo tatoo, zato, da so kul... no, sej sčasoma se verjetno nanj dovolj navadijo :)

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barvni ti cheap izgledajo??? Istocasno pa imas 3 tattooje, ki so najbolj cheap in standardni? OMG ljudje se vedno razmisljate kot ovce... "To ma frend, pa bi jaz tudi imel"

Evo pa se je najdu..če mačku stopiš na rep zacvili, WTF is your problem :slap: ??? Vsak ma hvala bogu svoj okus, ane? :P

Peace B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa se je najdu..če mačku stopiš na rep zacvili, WTF is your problem :slap: ??? Vsak ma hvala bogu svoj okus, ane? :P

Peace B)

.... :krneki: ...eni imajo radi black & white...eni barvne...vsakemu svoje....je pa res..da so mi barvni ( najbrž zato,ker še nisem videl cool barvnega...) ultra "seljački"..ono....to much kiči..bolj za tiste,ki imajo izpit za "traktor" ( je v narekovajih traktor),kot za bike...AMPAK..kakor komu paše.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se oproščam če bom vprašu neki kar ste napisali že par strani nazaj, prašu bi samo če mogoč veste kje bi se dalo tattoo odstranit pa kak strošek je to (velik je za eno dlan)

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima kdo kakšno lepo, ampak res lepo sliko tattooja od kače al pa škorpijona? :blush:

Jaz pri iskanju nisem mela sreče :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima kdo kakšno lepo, ampak res lepo sliko tattooja od kače al pa škorpijona? :blush:

Jaz pri iskanju nisem mela sreče :(

Poglej tu!

post-14172-1182329937_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima kdo kakšno lepo, ampak res lepo sliko tattooja od kače al pa škorpijona? :blush:

Jaz pri iskanju nisem mela sreče :(

Tuki maš en naslov pa si poglej

www.tattoojohnny.com ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam če bom vprašu neki kar ste napisali že par strani nazaj, prašu bi samo če mogoč veste kje bi se dalo tattoo odstranit pa kak strošek je to (velik je za eno dlan)

Citiram:

Sicer je načinov za odstranitev tattooja več. Najpogostejše, odvisno od velikosti, položaja in barvne zapolnjenosti tetovaže, so naslednje:

• Dermabrazivna medota:

Koža se postrga (podobno kot pri mehanskem brušenju različnih površin), da se odstrani zgornji in srednji sloj.

• Krio-kirurška metoda:

Predel se lokalno zamrzne (npr. s pomočjo utekočinjenega dušika), nakar se kirurško odstrani plast kože.

• Izrezanje:

Kirurg preprosto izreže celoten sloj podkožja, nato pa zašije vrhnji sloj z običajnimi kirurškimi šivi.

• Laserska metoda:

Laser oddaja kratke pulze usmerjene (s konstantno valovno dolžino) svetlobe, ki prodrejo pod kožo. Črnilo tetovaže svetlobo vpije, kar povzroči, da se delci črnila razpršijo na manjše, mikroskopsko majhne delčke; te potem sčasoma odstrani imunski sistem telesa. Tip laserske svetlobe, ki ga kirurg uporabi, je odvisen od barve in vrste črnila tetovaže.

Cena le-tega ni tako nizka. Recimo pri laserski metodi je potrebno tretmane večkrat ponoviti. Lasersko odstranjuje tudi razni večji in bolj priznani kozmetični saloni.

V NAJDI.SI vpiši "lasersko odstranjevanje tetovaže". Na to temo imaš veliko napisanega.

Če ti tattoo ni všeč, si mogoče raje omisli "cover-up" obstoječega z novim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima kdo kakšno lepo, ampak res lepo sliko tattooja od kače al pa škorpijona? :blush:

Jaz pri iskanju nisem mela sreče :(

:slap: na googlu vpiši : snake tattoo pa dobiš 1 000 000 idej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!