Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

čez par dni bo en let odkar ga mam :) ...bo pa čez čas verjetn še kej pršlo name :rolleyes:

delal mi je pa mojster Lucky :worship:

post-1406-1201013652_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez par dni bo en let odkar ga mam :) ...bo pa čez čas verjetn še kej pršlo name :rolleyes:

delal mi je pa mojster Lucky :worship:

fino fino..hm...kje pa se da dobit tega mojstra?? :unsure: drgač še kdo koga pozna k res obvlada??

ne bi rada da moj tattoojček bedno izpade zarad kkšnga k ni profesionalc :BUA: sicer bo itq na skritem mestu :naughty: :naughty: ampak men je ful pomembn da tist k mi bo delu de obvlada, tut strahu pol ni tolk pomoje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino fino..hm...kje pa se da dobit tega mojstra?? :unsure: drgač še kdo koga pozna k res obvlada??

ne bi rada da moj tattoojček bedno izpade zarad kkšnga k ni profesionalc :BUA: sicer bo itq na skritem mestu :naughty: :naughty: ampak men je ful pomembn da tist k mi bo delu de obvlada, tut strahu pol ni tolk pomoje :whistle:

ja sej glih to je mene tud skrbel, da bi mi en pocar delal, pa da ni sterilno okolje...ne vem sam jz si ne bi nikol dal tatoo delat na motozboru nek zunej, no ja to je moje mnenje

je pa fajn da si mal prebereš in prečekiraš mal izkušnje in nasvete na raznih forumih,...no že če celo to temo prebereš bo neki, jz sem jo:D in dokler nisi 100% da si to res želiš ne it ;)

no če ti kej pomaga sem med drugim prebral, da ženske lažje prenašate to vrsto bolečine kt moški :P :D jz priznam, da je mal bolel na cajte,...sej prvič zmer boli :whistle: :lol1: :lol1:

drgač pa poglej na net Lucky art ;

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez par dni bo en let odkar ga mam :) ...bo pa čez čas verjetn še kej pršlo name :rolleyes:

delal mi je pa mojster Lucky :worship:

A je namenoma tako slabo pobarvan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sta pa moja tattooja .)  metuljčka mam na gležnju pa sem ga pred dvema letoma dala delat pr perotu v mb(denar vržen v zrak), drugi tattoo je pa na hrbtu na strani, pa predstavlja formulo serotonina(hormon za srečo), pa sem ga dala delat tomažu v žalec in mi res ni žal. sem pa motiv sama zmisnala, on je bil pa tolk dober pa ga je narisu sam zame in po mojih željah.

drugi si devajo tetovirat napis sreča v kitajskih znakih,... js pa s kemijskim simbolom, jebi ga sem pač kemik :)

post-18593-1201081863_thumb.jpg

post-18593-1201081890_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra zamisel, jaz bi si dal kako kemisko formulo piva tetovirat če to gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej glih to je mene tud skrbel, da bi mi en pocar delal, pa da ni sterilno okolje...ne vem sam jz si ne bi nikol dal tatoo delat na motozboru nek zunej, no ja to je moje mnenje

je pa fajn da si mal prebereš in prečekiraš mal izkušnje in nasvete na raznih forumih,...no že če celo to temo prebereš bo neki, jz sem jo:D in dokler nisi 100% da si to res želiš ne it ;)

no če ti kej pomaga sem med drugim prebral, da ženske lažje prenašate to vrsto bolečine kt moški :P :D jz priznam, da je mal bolel na cajte,...sej prvič zmer boli :whistle: :lol1: :lol1:

drgač pa poglej na net Lucky art ;

lp

se strinjam glede tistega :worship:

ma ja sj prebiram dost že...in tut želja je že kr neki časa in skoz močnejša... :rolleyes:

haha :D ma ja jst sm tut poslušala izkušnje drugih in mislm da če te je strah in nisi sprošečn valda bolj boli...ker eno mojo kolegico ni pa nič naprimer...no ja....bomo poskusl pa vidl kk bo šlo :OK: je pa tut res da na različnih delih telesa bolj boli.....in mene ravno to skrbi da tam ko si jst želim dat, da je bolj kritično mesto...hm...se bo treba pozanimat :unsure:

bom, hvala .)

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa amatersko..kakor želiš

tista "šablona" ali naj rečem "pobarvanka" od kađive je kr neki..pa še slabo pobarvano..

rožice..kr neki..še slabi pobarvanka..

zmaj..anatomsko glih ne štima..vrat, zgornje okončine, spodnje okončine..kr neki v zraku visi...krila enako..senčenje..

to so neki wannabi umetniki k misljo da znajo risat..edino kar znajo je pa uporabljat mašinco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da se na tele zadeve spoznaš. Se sam tut ukvarjaš s tem?

ne, ne ukvarjam se s tem..

nisem ravno strokovnjak na tem področju..laik pa tudi nisem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra zamisel, jaz bi si dal kako kemisko formulo piva tetovirat če to gre :whistle:

lahk daš formulo alkohola ;)

@persefonia: simpatična ideja tisto s formulo. A NH2 je zanalašč kontra napisan?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pobarvan je res mal slab, sej to mu bom dal popravt...k od začetka se ni opazl...pol šele

jebi ga, tud majstri majo loh slab dan :rolleyes:

ti pm8134 pa bod mal bl spoštljiv do mnenja in okusa drugih, sej če teb ni všeč ni rečen da enmu drugmu tud ni :winkiss: pa če tok veš se pa sam začni s tem ukvarjat, sej keša je dost v tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pobarvan je res mal slab, sej to mu bom dal popravt...k od začetka se ni opazl...pol šele

jebi ga, tud majstri majo loh slab dan :rolleyes:

ti pm8134 pa bod mal bl spoštljiv do mnenja in okusa drugih, sej če teb ni všeč ni rečen da enmu drugmu tud ni :winkiss: pa če tok veš se pa sam začni s tem ukvarjat, sej keša je dost v tem

meni je to en sam mamblđambl...daleč od mojstrov oz. obrtnikov

potem raje rečem da so talentirani

kritika se mi zdi pa čisto realna :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je to en sam mamblđambl...daleč od mojstrov oz. obrtnikov

potem raje rečem da so talentirani

kritika se mi zdi pa čisto realna :yes:

Pokažeš kaj svojih nemamblđambl stvaritev? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da PM13242341 ni pljuval okusa, samo izvedbo. Tu pa se moram z njim strinjat - narejeno je prevec povrsno, da bi se pohvalilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da PM13242341 ni pljuval okusa, samo izvedbo. Tu pa se moram z njim strinjat - narejeno je prevec povrsno, da bi se pohvalilo.

Saj ne gre za nestrinjanje z njegovo grajo glede izvedbe. Pač me zanima kako on naredi, da nekaj (citiram): "anatomsko glih (ne) štima.. ..kr neki v zraku visi.. ..senčenje.."

Zanima me samo malo konstruktivnejša kritika.

Glede pljuvanja okusa pa: vsak zase ve zakaj je dal kaj nase. Mnenja o tem se sprejmejo ali preslišijo. Je tako?

In kot velja malo pejnez - malo muzike. Ali pa muzika skozi skurjen zvočnik. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmaj..anatomsko glih ne štima..vrat, zgornje okončine, spodnje okončine..kr neki v zraku visi...krila enako..senčenje..

se, strninjam

zmaj je ko en črni flek, ki bi ga nekdo napacal na eno površino ...

škoda da, ljudje bolj previdno ne, izbirajo tatovatorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!