Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Saj ne gre za nestrinjanje z njegovo grajo glede izvedbe. Pač me zanima kako on naredi, da nekaj (citiram): "anatomsko glih (ne) štima.. ..kr neki v zraku visi.. ..senčenje.."

Zanima me samo malo konstruktivnejša kritika.

Glede pljuvanja okusa pa: vsak zase ve zakaj je dal kaj nase. Mnenja o tem se sprejmejo ali preslišijo. Je tako?

In kot velja malo pejnez - malo muzike. Ali pa muzika skozi skurjen zvočnik. :yes:

samo če je malo pejnez te se ne hvalit kaka huda muzika je če, se čuje da, muzičari fušajo ko stare kurbe

in nihče, ni kriteziral okusa - vsi dozdaj, samo izeddbo

in če, kdo kritizira ninujno da bi moral sam bolje znati narditi - lahko, je le pač dovol razgledan da pozna zadeve

jaz glih zato neupam dat tatuja je preveč osebna stvar in grdo pa še dol ne gre če nisi nazačetku al pa, pozneje zadovolen ž njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi si devajo tetovirat napis sreča v kitajskih znakih,... js pa s kemijskim simbolom, jebi ga sem pač kemik :)

post-18593-1201081863_thumb.jpg

maš pa, ful dobre športne tangice hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo če je malo pejnez te se ne hvalit kaka huda muzika je če, se čuje da, muzičari fušajo ko stare kurbe

in nihče, ni kriteziral okusa - vsi dozdaj, samo izeddbo

in če, kdo kritizira ninujno da bi moral sam bolje znati narditi - lahko, je le pač dovol razgledan da pozna zadeve

jaz glih zato neupam dat tatuja je preveč osebna stvar in grdo pa še dol ne gre če nisi nazačetku al pa, pozneje zadovolen ž njim

Vse se na dol dat al pa greš dat nekaj čez pa je tud problem rešen.

Kar se pa tiče kritiziranja - kaj se še res niste vsi navaličal skoz neki pametovat. Dejte mir pa naj ma vsak tist kar če gor - al dobr al pa slab narejen tattoo. Jaz mam 4 pa od nekoga, k je najboljši je najslabši, samo mi je čist vseeno so na mojmu telesu in mi prav dol visi "poznavanje " drugih, ker važn je da so meni všeč. Ko bom šla pa drugo leto si cel hrbet tattoovirat bom šla pa lih k temu k mi je enga zajebu, ker je še vedno najboljši. Tk dajte mir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razburjaj se....škodi zdravju :D

Lepo, da te skrbi moje zdravje. Hvala sam se prav nič ne razburjam samo folk je mičknu otročji in smotan. Me spominja na vrtec: jz mam pa to , ne to je boljš, ne pa ni,...Sej veš get a life

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo če je malo pejnez te se ne hvalit kaka huda muzika je če, se čuje da, muzičari fušajo ko stare kurbe

in nihče, ni kriteziral okusa - vsi dozdaj, samo izeddbo

in če, kdo kritizira ninujno da bi moral sam bolje znati narditi - lahko, je le pač dovol razgledan da pozna zadeve

jaz glih zato neupam dat tatuja je preveč osebna stvar in grdo pa še dol ne gre če nisi nazačetku al pa, pozneje zadovolen ž njim

Kurba, sam noben se pa tut ni hvalu tule kaj ma na seb. Samo pokazali so/smo. Pa povpraševanja po kritiki tud ni bilo nobenga kolikor sem spremlala temo.

In kaj je zate razgledanost okol tega? Da v googlu odkljukaš images in vpišeš tattoo pa pol prilezeš do ene tahude amero-freaks-ink-tattoo strani pa ob videnem kar postaneš izvedenec oz. oko sokolovo za iskanje felerjev domačih mojstrov? Ah... :rolleyes:

In ker si že napisal, da si ne upaš dat tatto-ja ker pač, kar si napisal; je to zato, ker ti nebi bilo vseeno, če bi ti ga kdo ocenjeval oz. nepoveličeval? (ne izbruhni, gre za neškodoželjno vprašanje)

Kakorkoli, pikajmo se naprej. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk daš formulo alkohola ;)

@persefonia: simpatična ideja tisto s formulo. A NH2 je zanalašč kontra napisan?

ni kontra napisan, slikano je v odsevu ogledala, ker drugač nisem mogla slikat.

formula alkohola? etanol sklepam bi bil najbolj priljubljen...:   CH3-CH2-OH

pir pa nima neke posebej formule sam cel kup formul za dodatke ki mu dajo okus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa amatersko..kakor želiš

tista "šablona" ali naj rečem "pobarvanka" od kađive je kr neki..pa še slabo pobarvano..

rožice..kr neki..še slabi pobarvanka..

zmaj..anatomsko glih ne štima..vrat, zgornje okončine, spodnje okončine..kr neki v zraku visi...krila enako..senčenje..

to so neki wannabi umetniki k misljo da znajo risat..edino kar znajo je pa uporabljat mašinco..

ne razumem kaj je narobe z mojimi rožicami. bi rada tebe vidla spremenit kemijsko formulo v sliko. močno dvomim da bi blo vsaj četrt tako dobro kot tole. pa tudi nisi povedal kaj je zate dobr tattoo. prilepi eno sliko ki se tebi zdi vredna pohvale da bomo lahk še po tvojem okusu pluval. ja res je nekateri tattoji so mal odkrušeni, to se zgodi skor pri vsakem tetoviranju, sej tud če se kam kresneš pa maš krasto jo boš verjetno mal odlušču in se ti bo postopno celila. zato je pa dober tattoovator fer in ti že na začetku pove da se prideš čez kakšen mesec pokazat da odpravi napake. zdaj ugibam ampak a ti mogoče slike niso zato všeč ker so tako enostavne? nekateri pač ne maramo met čez cel hrbet zakompliciranih stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dFqAHxHL8tFc0r5o.v.jpg

evo en njegov izdelek na meni.....

Osnova/zmaj je slabo narisan. Govorim o sami risbi, ne izvedbi tatooja.

Senčenje je preveč temno-svetlo, brez vmesnih sivih tonov, pri proporcih je pa že vprašanje, zmaji so pač poljubno fantazijski, vsak si ga bo drgače zamislil.

Verjamem, da je problem to napocat na kožo, vendar bi vseeno bilo bolje statoojat bolj 3D, če se že spravite na tako velikost risbe, ker pridejo detajli bolj do izraza. Tako se pa vidi bolj črno-bela pobarvanka, kot jinjang...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, pikajmo se naprej. :grim

Tocn to.......

Jih mam 5 in bom konc lajfa zihr k jakuza :whistle: , ker so mi tattooji res zakon.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osnova/zmaj je slabo narisan. Govorim o sami risbi, ne izvedbi tatooja.

Senčenje je preveč temno-svetlo, brez vmesnih sivih tonov, pri proporcih je pa že vprašanje, zmaji so pač poljubno fantazijski, vsak si ga bo drgače zamislil.

Verjamem, da je problem to napocat na kožo, vendar bi vseeno bilo bolje statoojat bolj 3D, če se že spravite na tako velikost risbe, ker pridejo detajli bolj do izraza. Tako se pa vidi bolj črno-bela pobarvanka, kot jinjang...

ja, pa vrat iz riti in rep iz krila...vsaj neke osnove bi pa morale štimat...

tako je moje mnenje in ne vem zakaj se bunite...če ni dobro ni dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa vrat iz riti in rep iz krila...vsaj neke osnove bi pa morale štimat...

tako je moje mnenje in ne vem zakaj se bunite...če ni dobro ni dobro...

tattoo je dober, glede motiva pa, verjetno želja tistega ki je dal to na sebe, mogoče so pa z namenom te "napake" narejene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa vrat iz riti in rep iz krila...vsaj neke osnove bi pa morale štimat...

tako je moje mnenje in ne vem zakaj se bunite...če ni dobro ni dobro...

zakaj bi pa morale bit točno takšne osnove kot jih ti dojemaš? men zmaj zgleda kul ker je drugačen. res da zmaja lahko narišeš na več različnih načinov sam v osnovi so vsi isti. ta je pa nekaj posebnega in mi je zato tud všeč. če pa je tvoje mnenje da bi moralo bit nareto vse po standardu je pa to res čisto tvoja stvar sam bi blo dobro da to poveš, ne pa da ne navedeš razloga in sam rečeš da je grozn slab naret. ni slabo naret, sam tebi ni všeč. šment, če bi blo vse vsem ušeč bi blo pa dolgčas O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ni najboljši, ni najlepši in ni največji. :)

čeprav je meni vse to, ker je moj in me spominja na prijeten dogodek vsakič, ko ga pogledam. :OK:

veliko mi pomeni, ker je simbol začetka drugačnega načina lajfa. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ni najboljši, ni najlepši in ni največji. :)

Moj pa je B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam drugače, kar nekaj brazgotinjenja na telesu ... 6 velikih ... nekaj je tudi od strelnih ran ... in si ne rabim, nekih groznih tatooojev delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!