Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

jap. lahko pa kaksno sliko da vidimo kako zgleda :whistle:

Ob priliki - moram najprej pofotkat.

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem cele teme prebiral zato sprešujem (upam da ne 50-ič) kam v slo se odpravit po tetovažo

da bo ta res nareta kot je treba?

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem cele teme prebiral zato sprešujem (upam da ne 50-ič) kam v slo se odpravit po tetovažo

da bo ta res nareta kot je treba?

hvala, lp

glede da si iz mb ti druga kot harih ne preostane, če hočeš imeti res kvalitetno ozdelano tetovazo. no obstajajo se tako samoimenovani profiji ala pero(na pobrezju, pa drago.......) drugace marko od freeraidersov je hmmm :unsure:

tako da joze harih, samo jeba je ker se čaka 2 meseca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede da si iz mb ti druga kot harih ne preostane, če hočeš imeti res kvalitetno ozdelano tetovazo. no obstajajo se tako samoimenovani profiji ala pero(na pobrezju, pa drago.......) drugace marko od freeraidersov je hmmm :unsure:

tako da joze harih, samo jeba je ker se čaka 2 meseca

Ni res, da mu samo Hari ostane. Marko - Hellboy je tudi še ... Pero pa je izven konkurence, daleč pod nivojem... glede na to kaj vidim s kakimi zmazki hodijo k Markotu popravljat... in še nekaj, Marko ni samoimenovani profi, ampak je Profi, kar si lahko tudi večkrat prebral v medijih!

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede da si iz mb ti druga kot harih ne preostane, če hočeš imeti res kvalitetno ozdelano tetovazo. no obstajajo se tako samoimenovani profiji ala pero(na pobrezju, pa drago.......) drugace marko od freeraidersov je hmmm :unsure:

tako da joze harih, samo jeba je ker se čaka 2 meseca

v bitvu nisem vezan na lokacijo tak da se mi po po dobro tetovažo nebo žal peljat niti do kopra če bo treba..

ker nočem bit "zaznamovan" z nekim zmazkom, drugače se pa pred koncem poletja itaq ne mislim dat.

hvala za odgovor, za hariha sem pa tud že slišal da bi naj bil najboljši v mb.. je pa čakalna vrsta

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, da mu samo Hari ostane. Marko - Hellboy je tudi še ... Pero pa je izven konkurence, daleč pod nivojem... glede na to kaj vidim s kakimi zmazki hodijo k Markotu popravljat... in še nekaj, Marko ni samoimenovani profi, ampak je Profi, kar si lahko tudi večkrat prebral v medijih!

no lahko jaz delo harija slikam, pa identičen izdelek markota pa bova pol razpravljaka kdo je najboljši na vasi :whistle:

in ja markota gledam v podobnih nadaljevankah kot so miami ink itn :headbang: :headbang:

madnes harih, pa ti jaz moj termin odstopim tam v začetku septembra. samo si pir dolzen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor, za hariha sem pa tud že slišal da bi naj bil najboljši v mb.. je pa čakalna vrsta

To pač tak je, da hvali pač vsak svojega tatoo mojstra, meni je delal tatoo tudi Harih,

in lahko rečem samo kapo dol pred starim. :worship:

Vsakega dobrega mojstra se pač splača malo počakat. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bitvu nisem vezan na lokacijo tak da se mi po po dobro tetovažo nebo žal peljat niti do kopra če bo treba..

ker nočem bit "zaznamovan" z nekim zmazkom, drugače se pa pred koncem poletja itaq ne mislim dat.

hvala za odgovor, za hariha sem pa tud že slišal da bi naj bil najboljši v mb.. je pa čakalna vrsta

http://www.dalano-tattoo.com/

http://www.tattooator.com/

Pri Dalanu ne boš kaj dosti čakal, pri Johnu tam nekje do oktobra.

Harih ni slab, vendar je Dalano boljši, John pa je itak No.1 (in to ne zgolj v SLO).

P.s.: Bil pri vseh treh. K Dalanu še verjetno grem za kako nogo, k Harihu ne. John pa vse ostalo.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John pa je itak No.1 (in to ne zgolj v SLO).

ma daj ne seri kaki john no1 v sloveniji. oz se kje drugje.

da ga ne začneš z tayrelom primerjat al pa boothom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John pa je itak No.1 (in to ne zgolj v SLO).

ma daj ne seri kaki john no1 v sloveniji. oz se kje drugje.

da ga ne začneš z tayrelom primerjat al pa boothom :whistle:

Sral sem zjutraj (kvalitetno), glede No.1 pa me prav zanima, kdo je zate No.1 v SLO.

John ima kar nekaj (precej) mednarodnih nagrad, ki jih pri drugih dveh (Harih, Dalano) nisem videl

(to naj bi bil vseeno nek objektiven pokazatelj kvalitete).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John ima kar nekaj (precej) mednarodnih nagrad, ki jih pri drugih dveh (Harih, Dalano) nisem videl

(to naj bi bil vseeno nek objektiven pokazatelj kvalitete).

Ni pa to edini pokazatelj .... in obstaja precej ostalih stvari zaradi katerih se jaz pri njemu ne bi tetovirala :huh:

Sicer pa pljuvaj čez svoje tattoo artiste :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kar se Harija, Harika, ali kakožepač tiče, poznam tudi kar nekaj ljudi, ki so imeli pravi zmazek.

Ena punca je imela na rami delfina, pa sem se, ko sem tatoo gledal iz dveh metrov spraševal, zakaj ima tetoviranega nemškega ovčarja, včeraj pa na motozboru srečal punco, ki ima pajka tako razmazanega (citiram njeno izjavo), da zgleda kot klop (ne lesena klop, ampak je mišljen krvoses).

Pa še nekaj kolegov poznam ki so se v MB pri Hariku dali namazati, potem pa so zadeve popravljali v Čakovcu ali v Ljutomeru.

P.S.

A na kakšnem motozboru se je že kdo dal tetovirati??

Kako je izpadlo??

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa to edini pokazatelj .... in obstaja precej ostalih stvari zaradi katerih se jaz pri njemu ne bi tetovirala :huh:

Sicer pa pljuvaj čez svoje tattoo artiste :ninja:

WTF?

Saj pljuvam. :P

P.S.

A na kakšnem motozboru se je že kdo dal tetovirati??

Kako je izpadlo??

Not a good idea.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kar se Harija, Harika, ali kakožepač tiče, poznam tudi kar nekaj ljudi, ki so imeli pravi zmazek.

Ena punca je imela na rami delfina, pa sem se, ko sem tatoo gledal iz dveh metrov spraševal, zakaj ima tetoviranega nemškega ovčarja, včeraj pa na motozboru srečal punco, ki ima pajka tako razmazanega (citiram njeno izjavo), da zgleda kot klop (ne lesena klop, ampak je mišljen krvoses).

Pa še nekaj kolegov poznam ki so se v MB pri Hariku dali namazati, potem pa so zadeve popravljali v Čakovcu ali v Ljutomeru.

P.S.

A na kakšnem motozboru se je že kdo dal tetovirati??

Kako je izpadlo??

Znan tatoo mojster iz MB je Jože Harih! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John, Dalano potem pa ostali...

Osebno me bo tetoviral zgolj samo se John... Ja, je drag, ja, je dolgo za cakat... ampak kot so nam mamice govorile... Tattoo je za zmeraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John, Dalano potem pa ostali...

Osebno me bo tetoviral zgolj samo se John... Ja, je drag, ja, je dolgo za cakat... ampak kot so nam mamice govorile... Tattoo je za zmeraj...

ja osebno pa mene se samo paul booth al pa boris :whistle: :whistle: :whistle:

aja provokator daj ne bluzi. pa saj ves pravi det more tattoo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja osebno pa mene se samo paul booth al pa boris :whistle: :whistle: :whistle:

Kje pa ta Pavel dela? A je dolgo za čakat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja osebno pa mene se samo paul booth al pa boris :whistle: :whistle: :whistle:

aja provokator daj ne bluzi. pa saj ves pravi det more tattoo :naughty:

Super, ce prides do Paula... meni je mogoce prevec spacano njegovo delo... Se pa strinjam, da ima super motive in tematiko.

Zal je predrago, da bi se do NY zapeljal in cakal na termin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lahko jaz delo harija slikam, pa identičen izdelek markota pa bova pol razpravljaka kdo je najboljši na vasi :whistle:

in ja markota gledam v podobnih nadaljevankah kot so miami ink itn :headbang: :headbang:

:SS :SS :SS ... kaj drugega mi ne pride na misel ob taki izjavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kar se Harija, Harika, ali kakožepač tiče, poznam tudi kar nekaj ljudi, ki so imeli pravi zmazek.

Ena punca je imela na rami delfina, pa sem se, ko sem tatoo gledal iz dveh metrov spraševal, zakaj ima tetoviranega nemškega ovčarja, včeraj pa na motozboru srečal punco, ki ima pajka tako razmazanega (citiram njeno izjavo), da zgleda kot klop (ne lesena klop, ampak je mišljen krvoses).

Pa še nekaj kolegov poznam ki so se v MB pri Hariku dali namazati, potem pa so zadeve popravljali v Čakovcu ali v Ljutomeru.

:worship: :worship: :worship: ... točno o tem sem prej govorila.

Saj ne rečem, Hari je mojster in dobro dela, vendar je uspel tudi veliko zmazkov naredit... pa miami ink gor ali dol, k Markotu jih je že ogromno prišlo popravljat te Harijeve zmazke. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za crknit :yawn: ... kot da bi bral debato o tem katere spodnje gate so najboljše. Tattoo je za vedno, vsak si izbere tisti motiv in tistega izvajalca, ki se njemu zdi najboljši. Ste pa tisti, ki limate svoje tattooje po forumih in jih veselo razkazujete jako smešni, ko fašete kritike. Razpravljati o tem kateri izvajalec je najboljši pa je isto kot razpravljati o tem katera restavracija je najboljša. Vsak ima svoj okus. Nekaterim so všeč zmazki, drugim pač malo bolj sofisticirane zadeve, kaj si bo pa kdo navlekel na svojo kožo je pa čisto njegova stvar. :yawn: Tudi vampe ne jé vsak :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem videl kar nekaj spacanih tatoojev, pa ni bil krvi mojster ampak ljudje (ženske) ki so si jih dali delat na mesta kjer se koža z leti raztegne ali povesi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem videl kar nekaj spacanih tatoojev, pa ni bil krvi mojster ampak ljudje (ženske) ki so si jih dali delat na mesta kjer se koža z leti raztegne ali povesi :whistle:

Džizas, pa moraš ravno take met :rolleyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!