Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Za crknit :yawn: ... kot da bi bral debato o tem katere spodnje gate so najboljše.

Meni se zdi nenormalno zabavno kako se je stvar tule razvila v otročje kreganje v smislu: "moja barbika ma lepše lase!" "Ne, moja jih ma." "Ne nima..." potem pa za vrhunec še: "Nima jih tvoja- jaz sem prek googla našel eno v Ameriki, ki ma najlepše pa zgledajo ful mehki." :slap:

Pomojem so nekateri tu plačani za reklamiranje vseh omenjenih umetnikov, druge razlage postavljanja s tujimi deli/umetninami ne najdem. :glare:

Meni je npr. vse delal Igor (art muršo) iz Križevec pri Ljutomeru. Če bi ga priporočala komu? Tu ne gre za stvari ki se priporočajo ali ne. X ljudi me je že vprašalo kako dela, koliko računa (najbolj bedno vprašanje, ki ga je mogoče v zvezi s tetovažami zastaviti vnaprej)- vzemi si 5 minut časa pa ga pokliči in se zmeni. Če nimaš niti tolko časa poleg tega pa še fehtaš naj kdo namesto tebe pokliče, potem se ne tetoviraj. :grrr Meni je všeč kako je izvedel stvar, ki sem si jo zamislila. Všeč mi je tudi,da me prenaša kadar se spomnim kaj novega ali pa ko dobim idejo, da bi na obstoječem kaj spreminjala. Verjetno komu njegovo delo ni všeč. Tudi meni recimo Airoh čelade niso pa jih zato ne pljuvam ampak enostavno nimam. ;)

Če se me vpraša, če bi še šla k njemu? Seveda. Brez pomisleka. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Not a good idea.

vem, da ni najboljša ideja, pa me je zanimalo, če je kdo že prišel na slabo idejo in kakšen je bil rezultat te slabe ideje.

Sicer pa bom dva tedna imel priložnost izvajanje slabe ideje spremljati v živo, ko bo na motozboru lokalnega MK postiran mojster z iglo in črnilom.........

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da ni najboljša ideja, pa me je zanimalo, če je kdo že prišel na slabo idejo in kakšen je bil rezultat te slabe ideje.

Sicer pa bom dva tedna imel priložnost izvajanje slabe ideje spremljati v živo, ko bo na motozboru lokalnega MK postiran mojster z iglo in črnilom.........

Te pa si daj končno naredit neki tatoo, da neboš taki pussy. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da ni najboljša ideja, pa me je zanimalo, če je kdo že prišel na slabo idejo in kakšen je bil rezultat te slabe ideje.

Sicer pa bom dva tedna imel priložnost izvajanje slabe ideje spremljati v živo, ko bo na motozboru lokalnega MK postiran mojster z iglo in črnilom.........

Ne vem kako se lahko nekdo da tetovirat sredi zbora v minimalnih higienskih pogojih, potem pa še s frišnim tattoojem skače tam naokoli. Ampak, kot sem že rekla. Vsak si naj daje na svojo kožo kar hoče kakorkoli hoče in kar hoče. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wse pogoje mam, da bi si dal enga

nardit :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Znan ljubljanski izdelovalec tetovaž John je zabodel hokejista Olimpije Brendana Yaremo in Andreja Tavžlja

Črna kronika - torek, 16.09.2008

Ljubljana - V noči na soboto so policisti dobili obvestilo o kršitvi javnega reda in miru. Nekaj po drugi uri zjutraj so prišli v Irish bar v Prečni ulici. Izkazalo se je, da je 38-letni moški iz Trebnjega, ki ga nekateri poznajo kot Johna, izdelovalca tetovaž, k pretepu izzival goste lokala.

Med njimi sta bila tudi 24-letni Tržičan Andrej Tavželj in 32-letni Kanadčan Brendan Yarema, hokejista Olimpije. Nasilneža sta hotela umiriti, a je mojster tetovaž izvlekel nož, aktiviral približno deset centimetrov dolgo rezilo in oba na poti po stopnicah proti izhodu zabodel.

Tavželj naj bi dobil 12 šivov v hrbet, Yaremo pa je Trebanjec zabodel v zadnji del vratu. Po zdravniški oskrbi so oba odpustili z ljubljanske urgence. Policisti so moškemu nož zasegli in ga pridržali, dokler niso zbrali potrebnih informacij, ter ga že dopoldne izpustili. Glede na to, da so ga izpustili, lahko sklepamo, da policija meni, da ni nevaren ali kot bi se oni sami izrazili, ni "operativno" zanimiva oseba oziroma nima sumljive preteklosti.

V vsakem primeru zoper njega sledi kazenska ovadba. Ali bo to ovadba zaradi povzročitve hude ali lahke telesne poškodbe z nevarnim orožjem, policisti še ugotavljajo.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi revezi hokejisti.... Precej napak v clanku. Jaz sem ob 3h sel iz lokala, pa ni bilo se nic od tega, razen kar so ljubi mili hokejisti malce posikali...

Hokejski heroj Elik v lisicah

29.03.2008

Vnoči iz četrtka na petek si je neslaven odhod iz ljubljanskega Orto bara prislužil Olimpijin hokejist Todd Elik, ki se je v nočnem klubu zabaval s trenerjem Mikom Posmo. Policisti so Elika v lisicah odpeljali na streznitev, ker je pred vhodom v priljubljeni ljubljanski klub razgrajal.

Elik ni bojevit le na igrišču.

Priča nam je povedala, da se je vse skupaj začelo dogajati malo po polnoči. "Elik in Posma sta bila v družbi nekega plavolasega dekleta. Oba sta bila precej nacejena in sta se z redarji prepirala, naj jih spustijo v lokal. Elik je ob tem v isti roki držal pivo in litrsko steklenico viskija znamke Jack Daniel's. Redarjem je vneto razlagal, kako ga imajo vsi radi, ko je treba dati avtogram, sedaj, ko se ga je napil, pa je vse narobe. Kmalu zatem sta pred Orto bar prišla policist in policistka, ki se je poznala z enim od redarjev, nato pa sta očitno poklicala okrepitev, saj je za njima prišlo še šest policistov. Elik se je začel prepirati s policisti, medtem ko je Posma zadevo umirjal, čeprav ga je imel očitno več pod kapo kot Elik. Ker se Elik ni hotel umiriti, so ga policisti prislonili ob ograjo, ga vklenili in odpeljali z marico. Kaj se je nato dogajalo s Posmo in dekletom, ne vem."

Tomaž Langerholc, predstavnik za stike z javnostmi hokejskega kluba Olimpija o zadevi včeraj ni vedel ničesar. "Danes sem videl nekaj naših fantov, a o vsem niso vedeli nič. Tudi sam sem za incident zvedel od vas," je dejal. In čeprav nam je obiskovalec kluba povedal, da je bil dogodek tema večera v Ortu, za njega ni slišal niti solastnik kluba Mare. "Ker me včeraj ni bilo tam, vam ne morem pomagati," je povedal.

Zakaj se je torej ljubljanski hokejski heroj spričkal z redarji in se ni hotel pomiriti niti ob prihodu policistov, uradno ne ve nihče, zagotovo pa je imel vmes prste alkohol. Skopi s podatki pa so bili tudi na ljubljanski policijski upravi: "Okrog 0.30 28. marca 2008 so bili policisti zaprošeni za intervencijo pred gostinski lokal na Grablovičevi ulici. Na kraju so ugotovili, da je 41-letni moški, ki je bil pod vplivom alkohola, kršil javni red. Na opozorilo policistov s kršitvijo ni prenehal, zato je bil na podlagi zakona o prekrških pridržan do streznitve," se je glasilo njihovo pojasnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi revezi hokejisti.... Precej napak v clanku. Jaz sem ob 3h sel iz lokala, pa ni bilo se nic od tega, razen kar so ljubi mili hokejisti malce posikali...

Hokejski heroj Elik v lisicah

29.03.2008

Vnoči iz četrtka na petek si je neslaven odhod iz ljubljanskega Orto bara prislužil Olimpijin hokejist Todd Elik, ki se je v nočnem klubu zabaval s trenerjem Mikom Posmo. Policisti so Elika v lisicah odpeljali na streznitev, ker je pred vhodom v priljubljeni ljubljanski klub razgrajal.

Elik ni bojevit le na igrišču.

Priča nam je povedala, da se je vse skupaj začelo dogajati malo po polnoči. "Elik in Posma sta bila v družbi nekega plavolasega dekleta. Oba sta bila precej nacejena in sta se z redarji prepirala, naj jih spustijo v lokal. Elik je ob tem v isti roki držal pivo in litrsko steklenico viskija znamke Jack Daniel's. Redarjem je vneto razlagal, kako ga imajo vsi radi, ko je treba dati avtogram, sedaj, ko se ga je napil, pa je vse narobe. Kmalu zatem sta pred Orto bar prišla policist in policistka, ki se je poznala z enim od redarjev, nato pa sta očitno poklicala okrepitev, saj je za njima prišlo še šest policistov. Elik se je začel prepirati s policisti, medtem ko je Posma zadevo umirjal, čeprav ga je imel očitno več pod kapo kot Elik. Ker se Elik ni hotel umiriti, so ga policisti prislonili ob ograjo, ga vklenili in odpeljali z marico. Kaj se je nato dogajalo s Posmo in dekletom, ne vem."

Tomaž Langerholc, predstavnik za stike z javnostmi hokejskega kluba Olimpija o zadevi včeraj ni vedel ničesar. "Danes sem videl nekaj naših fantov, a o vsem niso vedeli nič. Tudi sam sem za incident zvedel od vas," je dejal. In čeprav nam je obiskovalec kluba povedal, da je bil dogodek tema večera v Ortu, za njega ni slišal niti solastnik kluba Mare. "Ker me včeraj ni bilo tam, vam ne morem pomagati," je povedal.

Zakaj se je torej ljubljanski hokejski heroj spričkal z redarji in se ni hotel pomiriti niti ob prihodu policistov, uradno ne ve nihče, zagotovo pa je imel vmes prste alkohol. Skopi s podatki pa so bili tudi na ljubljanski policijski upravi: "Okrog 0.30 28. marca 2008 so bili policisti zaprošeni za intervencijo pred gostinski lokal na Grablovičevi ulici. Na kraju so ugotovili, da je 41-letni moški, ki je bil pod vplivom alkohola, kršil javni red. Na opozorilo policistov s kršitvijo ni prenehal, zato je bil na podlagi zakona o prekrških pridržan do streznitve," se je glasilo njihovo pojasnilo.

In kaj ima to veze s temo tattoo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam dva tattoja, za nonebga mi ni žal da sm si jih dala narest...

se ne vidjo kej preveč, ker v končni fazi se tetoviraš zase in ne za druge...je osebna stvar ki naj bi ti-vsaj v mojem primeru-pomenila veliko... slikic z moje strani ne bo,pa tud reklame ne mislm delat majstru k me je risal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodimo realni 2 hokejista ki sta navajena dajat pa prejemat udarce, se pol poraja vprasanje zakaj je uporabil noz.

no btw brezpomembna razprava

aja točno onih varjant ni vec 1 na 1 pa to

ker ponavadi vedno nekje 5 kolegov gleda pa kak te bo kiri v kurbus brcnil pa kaj podobnega.

drugace da nebomo prevec z teme zašli, dober tetovator ampak malce radikalno usmerjen, kar pa enim ni všeč

no jaz se pa za wwp :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no... prišel je čas tetovaže.

točno vem kaj bi rad.. tribal na desni roki, imam tudi sliko

željenega.

imam pa 3 teoretične tetoverje..

ampak ker nebi rad bil žrtev slabega mojstra bom še 1x vprašal za katerega se odločit..

torej igor muršič (sicer 1x dražji od ostalih - za tribal bi kasiral 350€)

pero - tribal tattoo (cena 170€)

in pa marko ki cene ni točno postavil ker še ni videl motiva ciljam pa tu nekje kot pero..

(marko - freereiders)

torej če bi izbiral med markom in perotom..?

kot je pa že blo napisano gre za tribal.

prosim za pomoč oz. objektivne izkušnje če jih imate z omenjenima tetoverjema

ker je to le "življenska zaznamovanost" in nebi rad tattooja skrival ker bi bil navaden zmazek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor nad kamnikom je en fejst uredu tip...mal starejsi..mislm da je Srečko...poglej na netu pod lucky-art...uglavnem obvlada sceno,nadarjen clovek pa mislim da se res splaca..mal poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Madness" moje mnenje je, da tudi pri tribal tattoojih ni treba šparat in res se pozanimaj na ta način, da prej vidiš kakšen narejen tattoo od vsakega, ki se s tem ukvarja. Sam sem enkrat izbral cenejšo (kasneje se je izkazala ne ravno poceni) varjanto v Tattoo in piercing cultu v Lj in morm povedat, da je tattoo poden od podna. Tip mi ga je površno pobarval in naredil kar lepo brazgotino. To je moje mnenje.

Me pa zanima, če ima kdo informacijo o Primožu Krisperju iz Domžal, če se še ukvarja s tattooji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne da bi hotel šparat na tattooju ampak 350€ je pa oprosti res 2 much.

mi pa je žal za tvojo slabo izkušnjo in tukaj pišem ravno z tem namenom da se

kaj podobnega ne zgodi pri meni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne da bi hotel šparat na tattooju ampak 350€ je pa oprosti res 2 much.

mi pa je žal za tvojo slabo izkušnjo in tukaj pišem ravno z tem namenom da se

kaj podobnega ne zgodi pri meni.

lp

haloo harih jebote :headbang: :headbang:

kaki marko pa pero. aja ne vem od kdaj ma muršič take cene. no pri njemu nimas nič zgubit.

pero pa vedno zajebe :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav. pregledovau sem temo in lepo da se je tudi za to nasel prostor na tem forumu... sam sem sicer se dokaj nov v tattoo vodah pa vseeno ... po spletu nesrecnih dogodkov imam samo te 2 slikce za pokazat, ker so se ostale zgubile...

tatoo mogoce zgleda malenkost "pokrivljen" sm drugac zarad originalne slikce pa napak na kozi ni slo...

karmen.jpg

tolele je bil pa test novih masinc na mojem stegnu (odzinost, sencenje itd.) Stvaritev je nastala zglolj iz ferbca... he h ehe (morm enkrat popravt :)

d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja pri d-ju se mi je mal roka zatresla k to sam seb delat ni fajn.... :)

mam zdele se par tattojev za podelat pa bom slikce objavu.... da bo mal bl pisana tema.... (upam da me ne bo kdo obsoldil propagande...)

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm biu s5 mal dejaven.... sm ma model ful misicave noga pa zgleda mal pokrivlen k je se ful zvez (koncau sga prejle ob 19:30)....

22102008396-copy.jpg

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!