Skoči na vsebino

Tehnični pregled predelanega skuterja


Lovro

Priporočene objave

Tudi v kovanec moraš izvrtati luknjo. Čeprav je to greh, ker je kovanec državna last in ne tvoja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lukna ma premer od 1/7 do 1/3 premera cevi priporocam 1/7 pa pol povecujes na tapravo mero.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj mi hocemo da malo gre. torej, ce ne tesni dobro je to samo plus, ker pol se manj gre :) jaz bom verjetno kar tam pr dusilcu noter nekaj vstavil:) to tudi gre, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi rajš dav neki na konc avspuh, k sem mel tut orginal blokado. De bi recimo not zabiv pol pa vn potegnu. Verjetn tut to gre, a ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, kolk ti gre pa brez blokad. Povej tisto hitrost, ki je brez drugih predelav, samo brez blokad. Sam posedujem isti skuter in me zanima, če mi gre premalo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej tocno samo brez blokad ne vem koliko mi je sel ker se tako sploh se nisem vozil. Zamenjan mam cilinder (polini 70ccm gus), elektroniko (eprom), prestavno razmerje in pa frgazar (17,5) in mi gre po stevcu priblizno 110 km/h. Kako leto nazaj je sel 10 km/h vec :? precej sem se vozil kaj cmo :)

Poznam pa eno zensko ki ima samo blokade zunaj, pa se bom pozanimal koliko ji gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je vožen eno sezono, se pravi, da je letnik 2002. Gre mi pa 75! Vrjetno nisem vzel ven blokade na variomatu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vis to je cudno, bratranec ma 99 letnik stalkerja in mu je so 85 nekje odblokiran.

beno, elektronika...kaj tocno to pomaga pa kolko stane pa zakaj?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res sestricna ma tut stalkerja :oops: :D pa ma tut samo blokade vn pobrane. Samo ji ne pride do 80, tut ji gre tm okol 75km/h.

kot zgleda so vsako leto skuterji bol zablokirani

moj aerox 2001 mi je šel brez blokad 75 :( :( zdaj pa z leovincejom 85, kar je res malo za yamaho :D :D lahko bi šla vsaj 90 se še boljše čuje :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa res nevemkaj je fora :roll: Kaj, če bi se mi raje pogovarjal o omejevalniku obratov, ker me res zeloooo zanima. Beno, vi mate servis doma - a mate kej izkušenj s tem ali lahko vsaj od kje zrihtaš?

Vem, da se da naročit iz Nemčije, ampak moj fotr noče kupovat s kreditno kartico preko interneta :cry:

Mogoče kdo ve kako je kaj s to stvarjo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vis to je cudno, bratranec ma 99 letnik stalkerja in mu je so 85 nekje odblokiran.

beno, elektronika...kaj tocno to pomaga pa kolko stane pa zakaj?:)

Ni tolk za končno pomembno bol se gre za to da ti motor lepo dela. Da lepo pospesuje in da nima tistih padcev obratov... ta elektronika ki jo mam v stalkerju je ze precej stara (prej je bila v dirkalenm skuterju) tako da cene tocne ne vem. Sem pa lansko leto kupil za dirkalnega novo malossijovo elektroniko z malim magnetom in je bila malo cez 300 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa res nevemkaj je fora :roll: Kaj, če bi se mi raje pogovarjal o omejevalniku obratov, ker me res zeloooo zanima. Beno, vi mate servis doma - a mate kej izkušenj s tem ali lahko vsaj od kje zrihtaš?

Vem, da se da naročit iz Nemčije, ampak moj fotr noče kupovat s kreditno kartico preko interneta :cry:

Mogoče kdo ve kako je kaj s to stvarjo :?:

Sem prasal oceta pa je reku da se je to vcasih dalo pri Trgoavtu dobit zdaj pa ne ve tocno ker imajo baje ene probleme...

Zakaj pa rabis sploh omejevalec obratov :?: Zarad tehnicnga :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno ga rabim zaradi policajev :cry: ker v naših krajih so zelo strogi :cry: Moja prijateljica je dobila 150.000 SIT kazni, ker je bila brez blokad, ko jo je policaj odpeljal na tehničnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!