Skoči na vsebino

Lokus


Priporočene objave

Dokler nimaš trdnega dokaza o tem, te prosim, da nehaš pisati takih stvari in se obrneš na Mobitelovo Reklamacijsko službo.

Kar se mene tiče, si lahko tudi oseba, ki hoče metati slabo luč na Mobitel, če nimaš oprijemljivega dokaza in te bom zadnjič prosil, da nehaš govoriti o stvareh, o katerih ne veš, kakšni so postopki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nimaš trdnega dokaza o tem, te prosim, da nehaš pisati takih stvari in se obrneš na Mobitelovo Reklamacijsko službo.

Kar se mene tiče, si lahko tudi oseba, ki hoče metati slabo luč na Mobitel, če nimaš oprijemljivega dokaza in te bom zadnjič prosil, da nehaš govoriti o stvareh, o katerih ne veš, kakšni so postopki.

Kako pa ves, da nimam nic oprijemljivega?

Pa kljub temu ne bom pisal specifikacije...ljudje naj pac vedo.

Flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker če bi imel, bi se že ZDAVNAJ obrnil na Mobitelovo Reklamacijsko službo, ne pa da o tem tukaj razpravljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce smo pa ze kontaktirali REKLAMACIJE na Mobitelu...pa so nam vljudno odgovorili s podobnimi besedami kot so tvoje...pooblascene osebe in bla,bla,bla... ;)

Flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce smo pa ze kontaktirali REKLAMACIJE na Mobitelu...pa so nam vljudno odgovorili s podobnimi besedami kot so tvoje...pooblascene osebe in bla,bla,bla... ;)

Flayo

Sam zdej pa že tolk nabijaš, da kr to ni res. Kar se mene tiče, sem v tej temi s tabo opravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andy1 in kaj imas ti za opraviti (ali ne) z mobitelom,da jih tako zarece zagovarjas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To verjetno ne bo šlo kar tako, da pokličeš na Mobitel in jim rečeš: tu me en malo zafrkava. Dajte mu ušesa potrgati.

Bo treba malo potrpljenja in si vestno beležiti čase klica in lokacije kjer je bil telefonček tedaj in kaj je bilo po telefonu povedano (ti si tam in tam na primer). In ko boš imel kakšnih 10 takih zapisov neljubih dogodkov, potem to lepo pošlji na Mobiltel.

Poleg napiši, da boš, če ne boš doživel ustrteznega odgovora v naslednjih osmih dneh, vse skupaj objavil v sredstvih javnega obveščanja. (Lucky se je že nekaj ponujal).

Žal se gnjavatorja kar s pritiskom na gumb ne boste mogli rešiti, bo potrebno vložiti nekaj skrbnega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flayo upam da imaš shranjene SMS. upam da bo to dovolj trden dokaz.

Sicer se pa res nehajte tukaj prepucavat. lahko je tisti tečnež zaposlen na m@ al pa kak dober njegov kolega in mu posreduje informacijo in ima legalno možnost dostopa do takih podatkov samo zato rabi sodni nalog(seveda pa se da tudi brez saj mu najbrž ne beleži kolikokrat je kdo iskal podatke. Ali pač :oops:

Obrni se na m@ ali pa jim pošlji kak SMS ki si ga dobil pa se naj potem zgovarjajo na tajne podatke pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!