Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

Hvala na informacijah :)

če se voziš brez sopotnika potem poglej še za torbe za na zadnji sedež. je bolj komot kot tank torba. najlepše ma pa sw mototech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam eno vprašanje.

 

Morda kdo ve kako se reče tisti mali torbici ki jo imajo čoperji pod sprednjo lučjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Da po slabih desetih mesecih načnem mal tole temo. Rad bi imel eno tank torbo. Zanima pa me kaj mi priporočate? Magnetno ali tisto ki se nasadi na nastavek ki je privijačen na obroč od tank luknje za bencin (kako se sploh taki torbi krajše oz. pravilno reče?)? Ne rabim take glumazne čez kero nam vidu pa tut take male ne v kateri bo samo denarnica in mobitel not. Recimo nekaj srednjega v kar bi spravil denarnico, mobitel, fotoaparat, rokavice in morda še kako malenkost. Recimo da denar ni problem ali mi kako dotično priporočate in ali je katera ki dobro pokriva razmerje cena/kvaliteta? Če že nimate kakega predloga pa mi prosim vsaj povejte na kaj moram bit pozoren pri nakupu take torbe (če so kake cake na kere moram bit pozoren da mi potem ne bo žal da nisem vprašal)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel magnetno torbo http://www.bscenter.si/tank_torba_oxford_1st_time_mini_-_magnet, ki ni bila slaba in sem bil z njo zelo zadovoljen. Ko sem menjal motor mi magnetna torba zaradi plastike na tanku ni prišla v poštev in sem si kupil http://www.givi.it/soft-bags/Tank-Bags/3D603%20TANKLOCK , ki je še bolj praktična.

Popravljeno . Popravil Kolen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js sm lan u tc dobil eno mehko s spiralno zadrgo za visanje. ni tko fancy kot unele zgori ampak zaleze.

not zbasem kar si nastel pa se deznega, majco stunfe mini sprej pa se ksno jebco...

mors met pa zadost magneta oz dobr prileganje.

pri triumphu jo haklam okol tanka in drzi za vse razmere, pri suzy pa morm met se haklc okol balance, npr nad 140 mi jo veter nazaj rine al pa jo razmece logaski drevored....

post-47423-0-19341400-1427406798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uno prvo mam sam na tdm-ki pa mi je kulj, ono od sw ma pa kolega na crossrunerki pa je tudi ok, samo se mi zdi da je kr nekej manjša

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo ta za zahaklat velik bol k magnetna. Bom vsaj zihr da ne bo shodila. Kako se pa motor kaj vozi s tako torbo? Men zgleda izredno uporabna ampak kot da jemlje prostor pri manevriranju in otežuje samo vožnjo. Se mi sam dozdeva ali je vse enako kot če je ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot, da je ni. Razen, če se misliš uleči na tank in dirkati.

Drugače se magnetne tudi pripne spredaj, vsaj moja se je. Shoditi ne more kar tako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene niso motile. Imel sem samo 1X na furi  http://www.tc-motoshop.si/si/tank-torba-givi-xs307-i18599.shtml in me je motila zato sem jo tudi takoj prodal.

Predvidevam da si se mal zatipkal ... Skratka motila te je kljub temu da ni prav velika. Zakaj, kaj te je motilo ... Samo manevriranje, pogled na armaturo ... ?

 

Kot, da je ni. Razen, če se misliš uleči na tank in dirkati.

Drugače se magnetne tudi pripne spredaj, vsaj moja se je. Shoditi ne more kar tako.

Na Varaderi nimam namena ležat ampak turista špila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uporabljam čisto navadno magnetno tank torbo od hein gericke, veliko za par malenkosti (visoka cca 12-15cm) in ni nobenih problemov z manevriranjem. ker je mehka, je ne smem preveč "nafilati" da bi postala okrogla, ker potem magneti ne naležejo optimalno. hitrost (oz. vetrni piš) prenaša dobro do cca 150kmh, potem pa že moraš paziti. zadovoljen.

paziti pa moraš, da preden jo namestiš na motor sčistiš magnete, ker lahko kako umazanijo navlečejo, ki potem poškoduje lak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uporabljam čisto navadno magnetno tank torbo od hein gericke, veliko za par malenkosti (visoka cca 12-15cm) in ni nobenih problemov z manevriranjem. ker je mehka, je ne smem preveč "nafilati" da bi postala okrogla, ker potem magneti ne naležejo optimalno. hitrost (oz. vetrni piš) prenaša dobro do cca 150kmh, potem pa že moraš paziti. zadovoljen.

paziti pa moraš, da preden jo namestiš na motor sčistiš magnete, ker lahko kako umazanijo navlečejo, ki potem poškoduje lak...

ja, pa pri magnetni torbi moraš biti ravno tako previden, ko jo snemaš, da kar ne potegneš. Med magnet in tank lahko prileti kakšen kamenček in, če pri snemanju torbe nisi previden, potegneš in imaš hitro prasko ( preverjeno )  :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene prav nič ne ovira, prav fajn je ko lohk mam notr denarnco, telefon, dost velek fotoaparat .... in imaš zadeve vedno pri roki za npr. kako cestarino kje plačevat ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, da v magnetno torbo ne vržeš denarnice s kartico. Hitro se zgodi da kartica na blagajni ne dela!  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse več razlogov zakaj ne bo magnetna. Zdaj se moram samo še nekje zment da mi tole inštalirajo da probam če mi sede med vožnjo ker zdi se mi pa ful praktična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel magnetno in ne bom je imel nikoli vec.   :smoke:

 

Primarno ne zaradi svinjarije, katero prineses z njo na tank. Ce je to samo kamencek je to ok. Problem so kovinski delci, opilki ipd

Zadeva nikoli 100% fiksna in veselo dela brez vidne mikro zareze po tanku (matira), ce je pa opilek ali kaj podobnega v igri bo skoda veliko bolj vidna (kot se je zgodilo meni) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, da v magnetno torbo ne vržeš denarnice s kartico. Hitro se zgodi da kartica na blagajni ne dela!  :wallbash:

 

 

:eek:

 

zdej k sm to prebral mi bocrknila na prvi furi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kt prav motolover nič ne ovira pa ma magnete + hakl. en moped ma tank pač bol 'špićast' spredi in ne rabim zahaklat.

res se pa zdrsa spodi. ampak sej je vse to itak potrošni material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se umazanije tiče: odlagaj torbo obrnjeno na glavo ali pa spodvihaj ušesa z magneti preden jo odložiš na tla... 

V 10 letih, nisem pridelal nobene praske na kestlu.

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!