Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

Kar se umazanije tiče: odlagaj torbo obrnjeno na glavo ali pa spodvihaj ušesa z magneti preden jo odložiš na tla... 

V 10 letih, nisem pridelal nobene praske na kestlu.

 

lp

Mogoč imaš zlo močno ali neobčutljivo barvo. Men se je na daljših potovanjih dogajalo, da je prišel spodaj umazan dež pa prah, pa vse skup je lepo počasi brusilo lak. Nato sem na rezervar namestil tankslapper prozorno folijo in čez dajal torbo, dokler nisem enkrat na primorskem dobil bočni šus burje in je torbica s telfonom vred odletela v 3PM. Od takrat je sam še quicklock torba na rezervarju.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Privezane najbrž nisi imel, da ti jo je odneslo? 

ne..pa sej to ne spreminja dejstva, da nočem več magnetnih..pa sem z njo prevozil preko 10000km vso romunijo, kup makedama, je bil pač slučaj bočnega udarca burje, bolj mi je šlo na živce, da se pod njo nabira prah, ki lepo drgne barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz magnetne, tudi če hočem, ne morem imeti. Na plastičen tank ne primejo. Mi je pa leta dobro služila, uporabljal sem jo samo za daljše vožnje, ko Givijevi kovčki niso bili dovolj.

Vseeno, je bilo to trikrat v Grčijo, enkrat na Sicilijo in še kam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to da kartice ne deljo je kae neki, isto so pravli če maš mobitel in larrico skupi da ko razmagneti pa nevem kaj,eni so se valjali neodim magneti pa usb kljiči paobitel pa denarnica vse v ruzaku pa vse dela.

No že ki je tema magnetnih torbah mene moto jakost magnetov ki seveda morjo bit da je ne odpihne dol, ampak sm si skor otrgau una uha ko majo magnete not. Za stare motorje ko te ne skrbi lak in majo železne rezervarje so super.

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to da kartice ne deljo je kae neki, isto so pravli če maš mobitel in larrico skupi da ko razmagneti pa nevem kaj,eni so se valjali neodim magneti pa usb kljiči paobitel pa denarnica vse v ruzaku pa vse dela.

No že ki je tema magnetnih torbah mene moto jakost magnetov ki seveda morjo bit da je ne odpihne dol, ampak sm si skor otrgau una uha ko majo magnete not. Za stare motorje ko te ne skrbi lak in majo železne rezervarje so super.

V katerem jeziku pa je ta komentar?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je za vozit, ne pa za gledat. Če dobi praske od tank torbe jih pač dobi...jebiga, bojne rane. Če se za to sekirate, ostanite doma in pokrijte motor z dekico.

Popravljeno . Popravil lukabogo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je v jeziku, jebeme tipkounoca na telefonu, al tipkam al berem, pa ne da se mi čakat da pridem do pcja za zabijat cajt po forumu se opravičujem za kakšne čudne besede.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je,motor je za vozit,praske in poskodbe,prej ko jih staknes,prej se sprijaznis znjimi :)

ga pa vseeno pokrivam,ko parkiram na zboru,kempu...navada je zelezna srajca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to da kartice ne deljo je kae neki, isto so pravli če maš mobitel in larrico skupi da ko razmagneti pa nevem kaj,eni so se valjali neodim magneti pa usb kljiči paobitel pa denarnica vse v ruzaku pa vse dela.

No že ki je tema magnetnih torbah mene moto jakost magnetov ki seveda morjo bit da je ne odpihne dol, ampak sm si skor otrgau una uha ko majo magnete not. Za stare motorje ko te ne skrbi lak in majo železne rezervarje so super.

moja se pa kr ful premika po tanku in mi zarad tega gre na zivce. tko da je razn izjemoma ne rabim in mam rajs tail bag, ku pa da se mi neki mota po tanku.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto VFRko, na kateri sem uporabljal magnetno tank torbo, sem čuval, čistih, negoval, in na koncu razbil. Važno, da sem jaz cel, na karambol sem že pozabil, lepi zpomini na vožnjo z njo so ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem svojo tank torbo prvič potestiral na Z1000. medtem, ko mi je na cb1000r (ki ima cel tank kovinski) dobro primla, mi na kawasakiju (ki ima čez prednjo tretjino tanka plastičen pokrov) ne drži tako dobro. do hitrosti 120kmh pa ni težav. tk da če bi na novo kupoval, bi kupil takšno, ki ima kombiniran način nameščanja (magneti in trakovi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ni bolšga kot click sistem ali od givija ali od Swmotecha...mal dražje, vendar sigurno, pa še rezervoar se ne umaže niti opraska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si montiral tailbag. Proizvajalec Qbag, model Sozia.

 

post-46067-0-26507500-1427827285_thumb.jpg

 

Je dovolj velika, da bi lahko vanjo dal npr. 2 škatli za 10 jajc. Pa še kakšno malenkost na vrh, saj je pokrov izbočen.

 

post-46067-0-15775000-1427827813_thumb.jpg

 

LP Andrej

Popravljeno . Popravil dreja_123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je specialno za na zadek, al gre tut na tank?

kje? kolko €?

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil v yogi.si, 20 eur, glej Speedbag Sozia :)

Po moje je samo za na zadek, ker nima magnetov.

Zapne se s trakovi. Na netu sem videl, da jo dajo okrog sedeža. Jaz sem jo raje privezal na ročaje.

Trakovi držijo spodnji del (kao nosilec). Na ta "nosilec" je potem z zadrgo zapeta torbica. Tako da če motor kje parkiraš, lahko torbo vzameš s sabo.

Ker je vse iz mehkega materiala, torba kljub zategnjenim pasovom ni 100% togo pritrjena (lahko jo z roko malo premikaš v vse strani).

Noter ima tudi listek, na katerem piše, da je max speed 130km/h :)

 

LP Andrej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil v yogi.si, 20 eur, glej Speedbag Sozia :)

Po moje je samo za na zadek, ker nima magnetov.

Zapne se s trakovi. Na netu sem videl, da jo dajo okrog sedeža. Jaz sem jo raje privezal na ročaje.

Trakovi držijo spodnji del (kao nosilec). Na ta "nosilec" je potem z zadrgo zapeta torbica. Tako da če motor kje parkiraš, lahko torbo vzameš s sabo.

Ker je vse iz mehkega materiala, torba kljub zategnjenim pasovom ni 100% togo pritrjena (lahko jo z roko malo premikaš v vse strani).

Noter ima tudi listek, na katerem piše, da je max speed 130km/h :)

 

LP Andrej

 

Prva liga, hvala!

 

Že nabavljeno, jutri sprobamo, kako izgleda na motorju =)

 

Za 20 € res priročna zadeva =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst sm si tud speedbag naroču, nalepim slikco ko jo dobim:)

 

Dve Shiver na en mah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nekolikanj damska? ;)

 

Prejel in namestil speedbag social:) Ampak za 20€ je super!

 

 

Jasno, da je damska, notri je placa samo za 20 Evrov, dame več ne rabijo, ker kavalirji plačajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da je damska, notri je placa samo za 20 Evrov, dame več ne rabijo, ker kavalirji plačajo.

a nisi vidu da gresta dva paketa jajc notr :P

pa sej velikokrat kej dosti vec ne rabis. meni je tudi zelo usec ta torbica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!