Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

:hmm: tle gor mam evo city, 11-15l. Na mojem je popolnoma nemoteca. 11l se slisi fuuul, ampak ni. Ne vem kako oni to merijo, to ni velika torba. Raztegne se kao skor za polovico volumna, v zivo je to 3cm povisek. Tole si kej gledal? 

če zliješ not 20 0,5 pirov, pol je 10L ... probi :jezik: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, maus said:

če zliješ not 20 0,5 pirov, pol je 10L ... probi :jezik: 

 

po tej metodi bi raje vedel, ce imas ti 10l. Pira ne bi zlival u torbo.  Ga je skoda.  Ja tud laškega je

 

Tole sm mislil.  Tank torba z 11l, pa 10l kanta.  Torba je tisto črno :P 

 

305732E7-D3FE-42D0-9E72-1C0655FF2580.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjih nekaj let nisem uporabljal tank torbe pri vseh kufrih, boršah .... AMPAK sem si jo včeraj naročil in sicer magnetno z prostornino 1-ga litra (zgolj za denarnico in telefon). Nimam potebe, da bi v tank torbo tiščal regenmantel. (pres:nislabegavremenazamotorista,jesamoslabooblečenmotorist)

Ko tank torbo snameš, pa si jo enostavno s pasom pripneš okrog pasu in imaš roke proste med sprehodom ... itd. Priročna zadeva, pa še zgoraj ima prozorno folijo za vstavit telefon, gps, sliko žene, lubice ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

po tej metodi bi raje vedel, ce imas ti 10l.

mam .. mislim, da je okoli 15 L

Fotografija osebe Marjan Brulc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kričač pravi:

Zadnjih nekaj let nisem uporabljal tank torbe pri vseh kufrih, boršah .... AMPAK sem si jo včeraj naročil in sicer magnetno z prostornino 1-ga litra (zgolj za denarnico in telefon). Nimam potebe, da bi v tank torbo tiščal regenmantel. (pres:nislabegavremenazamotorista,jesamoslabooblečenmotorist)

Ko tank torbo snameš, pa si jo enostavno s pasom pripneš okrog pasu in imaš roke proste med sprehodom ... itd. Priročna zadeva, pa še zgoraj ima prozorno folijo za vstavit telefon, gps, sliko žene, lubice ....

Potem bi lahko kar tisto za na nogo vzel ✌️

Edino slike žene ne bi mogel med vožnjo gledati....vsaj na varen način ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kričač pravi:

Zadnjih nekaj let nisem uporabljal tank torbe pri vseh kufrih, boršah .... AMPAK sem si jo včeraj naročil in sicer magnetno z prostornino 1-ga litra (zgolj za denarnico in telefon). Nimam potebe, da bi v tank torbo tiščal regenmantel. (pres:nislabegavremenazamotorista,jesamoslabooblečenmotorist)

Ko tank torbo snameš, pa si jo enostavno s pasom pripneš okrog pasu in imaš roke proste med sprehodom ... itd. Priročna zadeva, pa še zgoraj ima prozorno folijo za vstavit telefon, gps, sliko žene, lubice ....

MODEL? SLIKCA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, maus said:

mam .. mislim, da je okoli 15 L

Fotografija osebe Marjan Brulc.

A ni gospa mdr prodala Birde?

 

tud jez sm mel mini torbco z okencem taman za gsm. Ko se je znanec izstrelil s ceste, ker je v podobnem okencu gledal na telefon, sem se odlocil, da se men to ne bo zgodilo. Tako de...bodmo previdni. 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Rey pravi:

Potem bi lahko kar tisto za na nogo vzel ✌️

Edino slike žene ne bi mogel med vožnjo gledati....vsaj na varen način ne ?

Ja, imam tudi takšno, ampak mi nekako ne odgovarja. Zakaj?

Spodnji pas, kateri gre okrog noge, me moti, ko se zrahlja med hojo in potem si moraš to zmeraj popravljat.
Zdaj, da si ta pas zategnem full možno, te pa ovira, saj se potem hlačnica ne prilagaja nogi, ko nogo steguješ in krčiš.

Ne rečem, je pa praktična, ampak po nekajkratni uporabi sem jo pospravil. Lahko, da jo bom še kdaj uporabil.
 

pred 11 minutami, tomaz69 pravi:

MODEL? SLIKCA?

Tank torba 2 v 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

:hmm: tle gor mam evo city, 11-15l. Na mojem je popolnoma nemoteca. 11l se slisi fuuul, ampak ni. Ne vem kako oni to merijo, to ni velika torba. Raztegne se kao skor za polovico volumna, v zivo je to 3cm povisek. Tole si kej gledal? 

https://sw-motech.com/en/products/luggage/tank+bags/accessories/4052572001806.htm#048758206-D7C4-479F-83F4-883A0FB83CD1.thumb.jpeg.453e5ef71e2d3e1adcea8a396a252c6d.jpeg

GPS mam jst un iz avta da najdem kakšen naslov v mestu, al pa ko zalutam ipd...ne rabim tega da mi non stop sveti. drugače pa papirnati zemljevidi.

pa še ta malo sem vzel, na tisto pa to ne paše.

velikost je tudi relativna, men se zdi tole ogromno :D

pred eno uro, maus pravi:

mam .. mislim, da je okoli 15 L

Fotografija osebe Marjan Brulc.

kje si se to kopu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

kje si se to kopu?

kwa pa vem .. letos .. nekje na Poljskem :P  ... nism dobr vidu, ker se mi je rossilo :lol1: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kovček se mi zdi da sem kupil nekje v bližini Stare Gorice :hmm:, tank torbo in bočni torbi pa pri "Lojzu" ...   :worship:

post-12027-0-25860700-1296295170.jpg.3c2097284c9364c8552cbbbbd6ce7b39.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, RobiRoberto pravi:

Kovček se mi zdi da sem kupil nekje v bližini Stare Gorice :hmm:, tank torbo in bočni torbi pa pri "Lojzu" ...   :worship:

tok visokih torb na magnet, odsvetujem ... pred cca 15 leti sem tako imel, in sem jo komaj med rokami obdržal, ker je močno bočno pihalo ;) 

od takrat prisegam samo na "podkuco" ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, RobiRoberto pravi:

Očitno se voziš sam, brez svoje drage ...   :OK:

večje stranske torbe, večjo zadnjo torbo, svojo robo naj da v nahrbtnik in pol manjša tank torba ... 

upam, da razumeš. če pa ne, pa 2 x preberi ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Xebec pravi:

sm kr tamalo naroču, k je lojz lih akcijo objavu. bom vidu, pomoje bo šlo not, če ne bom pa mal premetal zadeve. pod sedežem mam en kup majhnih drekarij, ki pa 100% grejo v tamalo, pa bom dežjaka ke not zbasal pol.

Glede na to, kaj vse moja stlači vanjo zna biti, da ti bo ostal še prostor za sendvič in pivo....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, RobiRoberto said:

Kovček se mi zdi da sem kupil nekje v bližini Stare Gorice :hmm:, tank torbo in bočni torbi pa pri "Lojzu" ...   :worship:

post-12027-0-25860700-1296295170.jpg.3c2097284c9364c8552cbbbbd6ce7b39.jpg

E, @Xebec, TO je ogromna tank torba. :D 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Xebec said:

kvaj to? blok?

@RobiRoberto vprasaj. Zgleda skor kot de so ga z bajte nagnali. Da se seli :) 

 

tole spodaj je najvecja tankerca kar sm jih vozil. Za pohajanja je bla super. Za enodnevne fure mal prevelika. Podalsana pa zelo nerodna. Zanimivo, da sm na enkat kupil tank torbo in bocni bisagi. Ista znamka ista serija. Bocne so ble gor po 10 dni na leto, tankerca nonstop. Bocne so popolnoma obšlesale v sivo, tankerca, rabljena vsako furo je se vedno crna. 

0E67E329-52AA-49F4-9F94-F1A511716C90.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Zivnorc said:

... z ritjo se usedeš na tisto vakuumsko vrečko, boš še najbolj potlačla....pol pa samo zrolaš vrh vrečke in spneš.

...podobno, kot da bi šla čez z valjarjem. Lepo ploščato gladka .... ker če vakuumiraš, postane taka grbinasta in nepravilne oblike.

...če pa obvladaš posamične mišice, lahko vrečko z ritnicami oblikuješ  v kocko...ali v kakršnokoli obliko pač rabiš, da jo lažje stlačiš v kufer.

 Z ritjo se mors usest?  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 30. 8. 2019 ob 9:42, tomaz69 pravi:

MODEL? SLIKCA?

Evo, dobil svojo tank torbico (bil 20 dni odsoten, pa nisem mogel Lujz paketa dvignit).
Prvi vtis vrhunska in čisto dovolj velika za telefon in kartice, pa še kakšen mali žepni aparat gre v njo. Upam, da jo bom čez vikend lahko uporabil glede na vreme ....

24693442.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kričač pravi:

Evo, dobil svojo tank torbico (bil 20 dni odsoten, pa nisem mogel Lujz paketa dvignit).
Prvi vtis vrhunska in čisto dovolj velika za telefon in kartice, pa še kakšen mali žepni aparat gre v njo. Upam, da jo bom čez vikend lahko uporabil glede na vreme ....

24693442.jpg

sem bil službeno mimo Villach in sem se ustavil. Se nisem odločil, ker nisem bil siguren, kako bi pasala na tracer-ko...

Popravljeno . Popravil tomaz69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, tomaz69 pravi:

sem bil službeno mimo Villach in sem se ustavil. Se nisem odločil, ker nisem bil siguren, kako bi pasala na tracer-ko...

Kako misliš, "kako bi pasala" ?
Saj tudi jaz sem bil malo skeptičen, ker je samo 1l, pa sem mislil, da sem z nakupom brcnil v témo.
Ampak moram reči, da je prav simpatična in čisto dovolj velika. Notri ima celo karabin, na katerega obesiš ključ, ko se sparkiraš, tako, da ga ne moreš izgubit med tem, ko bi kakšno stvar jemal iz torbice, prav tako ga pa ne moreš nikjer pozabit na mizi.

Se pa strinjam, da ravno poceni ni (30€), da jo kupiš, potem pa je ne uporabljaš in leži nekje v kotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 9. 2019 ob 8:26, Kričač pravi:

Kako misliš, "kako bi pasala" ?

Na rezervar od Tracer-ke; kako bi magneti prijeli, ker se mi zdi, da je med  sedežem in pokrovom rezervarja premalo prostora za pritrditev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, tomaz69 pravi:

Na rezervar od Tracer-ke; kako bi magneti prijeli, ker se mi zdi, da je med  sedežem in pokrovom rezervarja premalo prostora za pritrditev...

ne bi jaz magnetne več imel:

1. enkrat mi jo je bočni veter odnesel

2. spodaj se nabira prah in drgne barvo, sploh če jo imaš s seboj na kakem potovanju po dežju itd.. (zadevo sem sicer rešil s tankslapper folijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!