Skoči na vsebino

SPOVED


A_je_to

Priporočene objave

Ne vem kako naj vprašam :oops: ... ok here goes...

A mate tud ostali, ko se vsedete na motor in malo cruisate feeling, da kar MORATE kak prekršek narest...?

Mat kurja, nimam niti en mesec motorja, pa sicer znam bit zlo racionalen (kar se razmišljanja tiče) ampak enostavno tista polna črta je zame en okrasek... pa kak slalomček po dvopasovnici v mestu brez smernikov...

Tko težko se je zadržat ... pa sem rekel da res ne bom delal neumnosti vsaj dokler mi 6.6. ne poteče 2 leti za neomejeno... pa kr ne morem...

Pa ne gre tuki za neke brzine, ampak prekršek na prekršek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he, he.... :lol:

smo že tam...

ne se sekirat - vsi smo vozil svoje motorje točno po predpisih.... :wink:

ampak samo v avtošoli :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: :evil: Moj sin! grešil si, ampak si se pokajal svojih dejanj!

Išči v sebi tega hudiča in mu reči: VEN VEN VEN TAKOJ ZDAJ VEN!

drugače pa pojdi domov in izreči 17 očenašev! :evil: Potem se slišiva

drugo nedeljo zjutraj, sin moj! Pax vobiscum, Ave marija, in mente sanum

and the other crap...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lokalni cesti (omejitev 50) me občasno prime, da bi 100 vozil. Pa se ne morem upret... desno zapestje mi nadnaravna sila prevzame :D

drugače pa vozim samo 10 nad omejitvijo in skrbim, da se moped ne dere preveč, če so policaji blizu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, polne crte jaz tudi ne jebem, ker na dolocenih odsekih se da z motorjem komot prehitevat, pa ceprav je polna crta. Drugace pa upostevam omejitev klko tlko, po vasi obicajno 60,najvec 70, izven naselja pa odvisno od ceste. Striktno pa pazim na omejitev v okolicah sol in pa tam kjer je moznost "ta plavih" :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lokalni cesti (omejitev 50) me občasno prime, da bi 100 vozil. Pa se ne morem upret... desno zapestje mi nadnaravna sila prevzame :D

drugače pa vozim samo 10 nad omejitvijo in skrbim, da se moped ne dere preveč, če so policaji blizu :wink:

Ja, ja.......Treba se je izživet v naselju, ko pa izvem naselja moped ne more več za 100% prekoračiti hitrosti.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejitev in drugih znakov se vec al manj drzim samo v mestu in strnjenih naseljih, drugace omejitev skorajda ni - pac po obcutku :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se od takrat, ko so me capsi dobl mal umiru, pa "upoštevam" znake. Čeprov me kdaj tut kej prime pa bi kr gonu :twisted:

Pa glih dans sem dobu s polcije pism :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rasputin1.jpg

Ego te absolvo a peccatis tuis

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti

Amen

Hvala

Amen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razne črte je hudombnež :twisted: risal, saj so tako zdrsne da so prava past posebej ob dežju - zato je važno da se izogibamo tega :evil: - vseeno po levi ali desni.. predpisi pa so:

1 za avtomobiliste

2 za to da se jih krši

:lol: :lol: :lol: :lol:

z več kot 100/uro mimo otroških vrtcev pa raje ne vozite

:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pa jezni kmetje in lovci  

:snipersmile:

Kva ti pa jagri čjo? :shock: :shock: Menda ne boš reku, da se z mašino iz avatarja po hostah lajhaš? :shock: :lol:

A veš, morjo jagri puške naštelat, da ne bi srnce slabo zadel! 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na srečo imam pooblastilo, da lahko sam sebi grehe odpisujem (spoved 1x na teden bi bila premalo) :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po umoru dveh kur na cesti v prekmurju sem ugotovil, da si lahko odpustim marsikaj...konec kocev sem Bog ne? Sam svoj in marsikoga drugega tudi...hehehe :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ena od definicij bi lahko bilo, da je greh vse to, za kar nas vest peče.......

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v tole malo dvomim. :doze:

Ker se mi zdi, da marsikaterega grešnika ne peče vest za stvari, ki so splošno kategorizirane kot greh. Npr, ubijanje, telesne poškodbe, tatvine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo najprej definirat, kaj greh sploh je :hmm:

Greh ne obstaja ... sem že povedala ... izmislili so si ga tisti, ki so hoteli oblast nad ostalimi ... tako, da je tema:

1. Brezpredmetna, ker greha ni

2. Čisto Rodetoslavno usmerjena

3. Brezvezna, ker ne vem zakaj bi nekdo moral komu svoje "grehe" izpovedovat ...

Po umoru dveh kur na cesti v prekmurju sem ugotovil, da si lahko odpustim marsikaj...konec kocev sem Bog ne? Sam svoj in marsikoga drugega tudi...hehehe :twisted: :twisted: :twisted:

Jaz si ne odpuščam nič, ker sem bog in si ne rabim kaj odpuščat ... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!