Skoči na vsebino

KRK - PULA 1. Maj


AREA

Priporočene objave

Zarad casovne stiske bo Dubrovnik odpado, zato sem se odloco za drugo varjanto:

1.5. zjutraj start proti SLO primorju od tam pa potem na Rijeko in Krk

2.5. iz Krka proti Puli in Porecu

3.5. cez Vrsic nazaj proti domu

SKUPAJ: cca. 1200-1300km

valjda vse po stari cesti :wink:

Zaenkrat sma dva (jaz in Alka), mogoce se kaki interesenti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh :oops: ........eh pozna ura.....zmatrane ocke :? ..... sam za 1300 km 3 dni..... ni mal velik?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh :oops: ........eh pozna ura.....zmatrane ocke...

Ergo :arrow: : nabijanje postov 8) :idea: :arrow: :!: (se zgodi tudi meni, veckrat)

Sicer pa AREA po 1300 km v 3 dneh..... ni kej?! Korajza velja :wink:

Potem teden dni ne bos hotu niti slisat o motorjih :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je povprecno dobrih 400 na dan - a to se vam zdi tak hudo? :o Kak bi pa pol vi prisli v enem dnevu v Dubrovnik? Jao jao...pa sami izkuseni motoristi :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je povprecno dobrih 400 na dan - a to se vam zdi tak hudo? :o Kak bi pa pol vi prisli v enem dnevu v Dubrovnik? Jao jao...pa sami izkuseni motoristi :oops: :D

Zato pa gremo eni v treh etapah dol :oops: k se rit ni navajena na tezke case :roll: 8) :lol:

Tisti, ki pa voli it ve enem dnevu doli, pa samo nek izoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je povprecno dobrih 400 na dan - a to se vam zdi tak hudo? :o Kak bi pa pol vi prisli v enem dnevu v Dubrovnik? Jao jao...pa sami izkuseni motoristi :oops: :D

Če ne morjo... pol ne morjo... pa naj grejo vsaj do Čatežkih toplic, da bojo mal ritke namočil... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: 400km dnevno še za mene in moj fotelj na kolesih ni problem :wink:

PS

Ko bom velik, bom tudi jaz mel motor :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je povprecno dobrih 400 na dan - a to se vam zdi tak hudo? :o Kak bi pa pol vi prisli v enem dnevu v Dubrovnik? Jao jao...pa sami izkuseni motoristi :oops: :D

lani 4300km v 10 dneh brez problema, ko sem prišel domov sem se pa naslednji dan šel spet peljat :oops: :) ... when there is a will there is a way ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no comment :!:

ja kar navadi se na kilometražo našega kletarja in ostalih Soloriderjev. Tudi jaz sem lani v dveh dneh naredil ~980 km od tega sem bil 5 višje kot 2000m n.v. in to z viragotom 250 in ne kakim hudim turerjem :twisted:

Čez dva dni pa sem hudo obležal :evil: in ležim še danes pa ne po moji krivdi da si ne boš kaj narobe mislil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi sel samo je en problem, moram ze 03.05.2003 delat. :x

Razen, ce na skrajsam na dvodnevni izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad casovne stiske bo Dubrovnik odpado, zato sem se odloco za drugo varjanto:

1.5. zjutraj start proti SLO primorju od tam pa potem na Rijeko in Krk

2.5. iz Krka proti Puli in Porecu

3.5. cez Vrsic nazaj proti domu

Za tole je dva dni več kot dovolj. Sploh pa ne verjamem da znese več kot 1000 km. Na Krku sem čez kočevje v 1.5 h.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas prav da bi tud lahko v 2 dneh, je pa krepko cez 1000km, sploh ce nardis se kak km po Krku ;) Jaz sem sel iz MB v KR iz KR v Izolo iz Izole cez Rijeko na Krk (do konca dol), nazaj na Rijeko in v Pulo ter nazaj v MB - v enem dnevu - 996km. Ce racunas da se z motorjem se malo vec vozis levo in desno, pa se Trenta in Vrsic...1200 odmah 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

AREA, Jaz bi tudi šel zraven, samo še ne vem kako bo kaj s časom in motorjem, ker je bratov in bo on hotel iti kam za praznike, jaz bom pa kar moral delati doma na kmetiji.

Mogoče se vidimo, če ne na poti, pa vsaj na Krku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA, Jaz bi tudi šel zraven, samo še ne vem kako bo kaj s časom in motorjem, ker je bratov in bo on hotel iti kam za praznike, jaz bom pa kar moral delati doma na kmetiji.

Mogoče se vidimo, če ne na poti, pa vsaj na Krku.

Lahko greš s traktorjem, se doli vidimo, samo štartaj že danes 8) 8) 8)

(joke...)

Ne boste verjeli - par dni nazaj sem se 55 km/h za enim ICBjem peljal...mach 1....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepa "turica", samo pozabil si nekaj bistvenega. ČEZ VRŠIČ BOŠ TEŽKO PRIŠEL, KER JA TAM SNEG-OGROMNO SNEGA, MISLIM DA SPLOH NI PREVOZEN..... Preveri zadevo, preden boš zmrznil v snegu....obilo užitkov.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus! Ni dnarja za tak dolgo furo, bom pa ga mahno nekam na gorensko, ce bo 600km bo cist dovol B) Cez Vrsic pa mi se na pamet ne pride hodit, ob tak lepem in toplem vremenu :lol:

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo le vreme kolko tolko solidno odrinem 1.5 iz Postojne ( Pivke) ob cca 9.oo ,- za štiri dni v Istro ( nekam okrog Pule )sebom fural z modro suzo gsx-f .Upam da se kje srečamo na en ( ........ sok ) Ali pa 2. 5. kajbolj konkretnega.

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!