Skoči na vsebino

Aprilia RS50/125 Tuono


igralec

Priporočene objave

Izgled je še kr!!Sam bomo vidl kak se to na cset obnaša??Pomoje ni kak vlke razlike med rs in tuonotom!! <_< <_< :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled je še kr!!Sam bomo vidl kak se to na cset obnaša??Pomoje ni kak vlke razlike med rs in tuonotom!! <_< <_< :P :P

mal je drgačen položaj sedenja......pr tounoti sediš bol pokončn, pr rs pa bol ležiš na tanku :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tuono je dost boljša od RS50. Danes sem bil v AC Commerce. Nekaj med RS pa RX je, ker je belanca širša pa večji kot med obema stranema krmila. Pa še malo bol pokončna drža je.. Sploh je ql če si malo večje rasti 185+cm da ne morš furat RS-ke. Lega na cesti pa je pomojem kr ql.. fajn vlka kolesa, geometrija ista kot RS, samo krmilo dosti boljše... Pa še dost je lepša od RS :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh je ql če si malo večje rasti 185+cm da ne morš furat RS-ke.

Fino da si to omenu. Mene zanima a je res tak problem vozit to al kaj, ker jest sem zdej visok 182cm in zihr bom še zrasu, tko da... :unsure:

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh je ql če si malo večje rasti 185+cm da ne morš furat RS-ke.

Fino da si to omenu. Mene zanima a je res tak problem vozit to al kaj, ker jest sem zdej visok 182cm in zihr bom še zrasu, tko da... :unsure:

Sej se bos tut postaru, pa bos imel izbiro precej vecjo pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj zdaj čakam da bom 60 star al kaj? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne.. stvar je taka, da jaz (186cm) sem si hotel kupit RS50.. hja vse na netu pregledal, vse cene, vse sem vedu, pa stare sem že napizdo. No.. pa gremo mi v trgovino, pa se vsedem gor... pa poglej ga zlomka :) noge so mi prišle nad tank, ne pa pod tank, tam ko je vdolbina.. in to kr fajn čez tank. Tak da je RS odpadla, RX pa je bla preveč offroad.. pa sem pri ditechu pristal.

No.. samo RS je dosti bolj problematična kot pa Tuono, ker ma RS plastiko, ti pride direkt pod nogo (golenico) in če si prevlki ne morš ravno nog ven tiščat (chooper-style). Tuono pa nima te plastike, tak da tut teh problemov ni, pa še ne boli te križ pa roke, ker je krmilo višje in širše. Pa še lahko si stopalke malo celo prilagodiš če se ne motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 in 125 ccm (pa tut če je odprta) boš prehitro prerasel in to me le fizično, ampak tudi v glavi tako da je kupovanje novih takih motorjev metanje denarja stran. Z njim boš v dveh letih izgubil toliko da si boš lahko kupil le še rabljen motor okoli letnika 93-94, če boš dal pa ta denar na kupček se bo le ta 2 leti večal in potem boš imel dovolj za precej dober motor novejšega letnika ali celo novega.

PS: Jaz sem 190 in sem moral pri RS noge dat izza plastik le pri prestavljanju, drugače pa mi grejo pod tank.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da maš trup malo daljši od nog. :) Pri meni je enakomerno oz. obratno. Jaz pa sem mel ful probleme..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sediš na SS moraš imeti noge s prsti na stopalkah in tako ne boš imel problemov. Na moji pa imam lahko stopalke na sredini podplata, samo moram pri prestavljanju v nižjo še vedno koleno dvignit ob tank.

Pri tuonu pa je tank enak kot pri RS tako da si v bistvu v istem k****.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm okol 174, pa se skos ob stransko plastiko butnem z nogo :) Ne vem kdaj pa od kje, sam skor mam kako modrico al pa obdrgnjeno kožo. Prekleta jajca <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se odločil, da si kupim Tuono50. Kupi kdo SR50 DiTech Racing brez blokad pa z lučkami? :) :) pplliiissssss :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

evo.. mene zanima, če še delajo tuono 125? ker sem bil na aprilliini strani pa nisem več zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sta obe full usec, je pa res da je 125-ka mal lepsa k jo je vec skup :P

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!