Skoči na vsebino

Je na vrsti Sirija?


miki

Priporočene objave

Sirija je definitivno na vrsti...Izrael morajo nekako "osvoboditi"nevarnosti...Sam pred volitvami bo težka...tri vojne na mandat pa spet niso najboljše za volilni boj....tolk veliki idioti pa spet niso amerikanci..ali pač? :rolleyes:

..pač.. !!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirija je definitivno na vrsti...Izrael morajo nekako "osvoboditi"nevarnosti...Sam pred volitvami bo težka...tri vojne na mandat pa spet niso najboljše za volilni boj....tolk veliki idioti pa spet niso amerikanci..ali pač? :rolleyes:

..pač.. !!! ;)

kekec,zacni pometati pred "lastnim pragom"...... se pravi v sloveniji in se ne oziraj toliko k sosedom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirija je definitivno na vrsti...Izrael morajo nekako "osvoboditi"nevarnosti...Sam pred volitvami bo težka...tri vojne na mandat pa spet niso najboljše za volilni boj....tolk veliki idioti pa spet niso amerikanci..ali pač? :rolleyes:

..pač.. !!! ;)

kekec,zacni pometati pred "lastnim pragom"...... se pravi v sloveniji in se ne oziraj toliko k sosedom.....

ice,temelj demokracije je ,

da me ti pošiljaš pometat pred lastnim pragom,

jaz pa grem pometat

kamor hočem... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija? A je to kaj za pojest, ali za popit, se jo kupi na kilo ali na komade? :rolleyes: ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija? A je to kaj za pojest, ali za popit, se jo kupi na kilo ali na komade? :rolleyes: ;) :D

njet,to je kot angleška trava...

popolnoma preprost agrotehnični ukrep..

a,da ti rata,

rabiš 300 let tradicije... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec, z vsem dolžnim spoštovanjem do tvoje profesije, a to o 300 letih ne bo držalo.

Jaz ne rabim 300 let tradicije na angleški tratici. Sosedje daleč naokoli jo morajo imeti, potem bo tudi pri meni rasla, že nekaj mesecev po setvi.

Je bila trata, bilka pri bilki, vsaka pokončna, kot vojaki korenjaki. Potem pa en regrat iz okolice, pa detelja je tudi od nekod priletela, pa ptiči hudiči imajo slabo prebavo in serjejo cela semena in od trate-tepiha nič več. Sedaj samo še, važno, da je zeleno :D Z demokracijo, ali brez :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec, z vsem dolžnim spoštovanjem do tvoje profesije, a to o 300 letih ne bo držalo.

Jaz ne rabim 300 let tradicije na angleški tratici. Sosedje daleč naokoli jo morajo imeti, potem bo tudi pri meni rasla, že nekaj mesecev po setvi.

Je bila trata, bilka pri bilki, vsaka pokončna, kot vojaki korenjaki. Potem pa en regrat iz okolice, pa detelja je tudi od nekod priletela, pa ptiči hudiči imajo slabo prebavo in serjejo cela semena in od trate-tepiha nič več. Sedaj samo še, važno, da je zeleno :D Z demokracijo, ali brez :P ;)

prav imaš ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija? A je to kaj za pojest, ali za popit, se jo kupi na kilo ali na komade? :rolleyes: ;) :D

V bistvu je ni več ... Zadnjič si jo je en namreč na kruh namazal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še je mulc rekel, da je pri sosedih marmelada bolj dobra, pardon, demokracija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirija je definitivno na vrsti...Izrael morajo nekako "osvoboditi"nevarnosti...Sam pred volitvami bo težka...tri vojne na mandat pa spet niso najboljše za volilni boj....tolk veliki idioti pa spet niso amerikanci..ali pač? :rolleyes:

..pač.. !!! ;)

kekec,zacni pometati pred "lastnim pragom"...... se pravi v sloveniji in se ne oziraj toliko k sosedom.....

ice,temelj demokracije je ,

da me ti pošiljaš pometat pred lastnim pragom,

jaz pa grem pometat

kamor hočem... B)

hmmm....... in ko ti zapase si naenkrat ves demokraticen.......

......ja kaj zdaj,tovarish kekec?!

:P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirija je definitivno na vrsti...Izrael morajo nekako "osvoboditi"nevarnosti...Sam pred volitvami bo težka...tri vojne na mandat pa spet niso najboljše za volilni boj....tolk veliki idioti pa spet niso amerikanci..ali pač? :rolleyes:

..pač.. !!! ;)

kekec,zacni pometati pred "lastnim pragom"...... se pravi v sloveniji in se ne oziraj toliko k sosedom.....

ice,temelj demokracije je ,

da me ti pošiljaš pometat pred lastnim pragom,

jaz pa grem pometat

kamor hočem... B)

hmmm....... in ko ti zapase si naenkrat ves demokraticen.......

......ja kaj zdaj,tovarish kekec?!

:P :D

tovariš po srcu, :rolleyes:

demokrat po razumu :P

in

kozmopolit po duši... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovariš po srcu, :rolleyes:

demokrat po razumu :P

in

kozmopolit po duši... :rolleyes:

Jaz bi tudi rad to bil.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ja kaj zdaj,tovarish kekec?!

:P  :D

tovariš po srcu, :rolleyes:

demokrat po razumu :P

in

kozmopolit po duši... :rolleyes:

aaammmm...... a sem tole prav razumel?! :blink: ......zastava se obraca,kakor veter zapiha?! :huh:

<_< :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ja kaj zdaj,tovarish kekec?!

:P  :D

tovariš po srcu, :rolleyes:

demokrat po razumu :P

in

kozmopolit po duši... :rolleyes:

aaammmm...... a sem tole prav razumel?! :blink: ......zastava se obraca,kakor veter zapiha?! :huh:

<_< :D

še enkrat:

tovariš po srcu, :P

demokrat po razumu, :rolleyes:

kozmopolit po duši, B) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa se reci,da se te tri zadeve (srce,razum in dusa) ne prepletajo....

.........kje imas I/O-gumbek?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa se reci,da se te tri zadeve (srce,razum in dusa) ne prepletajo....

.........kje imas I/O-gumbek?! :D

Ice;

Če izmenjava jabolki,

bova še vedno imela vsak eno, B)

če pa izmenjava misli,

bo vsak imel obe... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si hočeta jabolka podajat, pojdita raje v Brčko, jih bosta koristneje porabila B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa se reci,da se te tri zadeve (srce,razum in dusa) ne prepletajo....

.........kje imas I/O-gumbek?!  :D

Ice;

Če izmenjava jabolki,

bova še vedno imela vsak eno, B)

če pa izmenjava misli,

bo vsak imel obe... :rolleyes:

......nekako midva tukaj eden mimo drugega komunicirava........ ali je moj RAM trenutno prepoln? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......nekako midva tukaj eden mimo drugega komunicirava........ ali je moj RAM trenutno prepoln?  :)

Your RAM can beat his ROM anytime B) :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......nekako midva tukaj eden mimo drugega komunicirava........ ali je moj RAM trenutno prepoln?  :)

Your RAM can beat his ROM anytime B) :lol: ;)

Ram......ROM.....????????????????????

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj CYC.......kok s ti pameten........kaj pa to pomen?????????? :o ;) ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!