Skoči na vsebino

Iščem sponzorko


Priporočene objave

Iščem 80+ let staro mladenko, ki bi mi sponzorirala (raje donirala, ampak tako pač je) novo Yamaha R1! Sem se že poizkušal dati posvojiti, pa mi baje duda v ustih ne paše (pa da ne bo slučajno pomislil na dudo od kaksnega stričeka...)! A ma kdo kakšno staro mamco, ki bi ji morda psa za 100.000 na uro na sprehode vozil. Lahko tudi njo, pa še ovratnico ji ne bom močno zategnil! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšen denar, kot ga ti želiš, ni dovolj naokoli voziti psa in staro mamo, je treba tudi med rjuhe skočiti. S staro mamo seveda :wink: :twisted:

Torej, kaj naj ti želim? Dober tek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med rjuhe???hmmmmm...če prav pomislim, mi tudi kakšen star sfukan moped ne bi škodil...Čeprav, po drugi strani,...morda jo pripravim do oralnega sexa: posadim jo na traktor, fergazer razšraufam in nato gledam, kako jo traktor jebe!!! :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj Green, si pa res zelen. Take stare dame, ki ima dosti denarja, ti nikoli ne boš spravil na traktor. Za svoj denar se boš moral lastnotelesno sam zelo potruditi. So izbirčne. Po pravilu: naročnica in plačnica je kraljica :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med rjuhe???hmmmmm...če prav pomislim, mi tudi kakšen star sfukan moped ne bi škodil...Čeprav, po drugi strani,...morda jo pripravim do oralnega sexa: posadim jo na traktor, fergazer razšraufam in nato gledam, kako jo traktor jebe!!! :lol: :lol: :lol:

S traktorjem ste me spomnili na tisto reklamo ki jo zdele vrtijo pa v njej nastopajo zetorji in na koncu en fruc. Kdo je naropčnik te reklame.

Sicer pa green. V salomonovem oglasniku obstaja rubrika on-ona pa daj tja kak oglas pa boš videl odziv. :twisted:

seveda nam boš morebiten uspeh itak najavil z nekaj več kot 150kavali ki jih bo imel tvoj traktor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

green sej veš kako pravijo - stare mašine so za vajence! :twisted:

se boš mogu kar mal potrudit! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšen denar, kot ga ti želiš, ni dovolj naokoli voziti psa in staro mamo, je treba tudi med rjuhe skočiti. S staro mamo seveda :wink: :twisted:

Torej, kaj naj ti želim? Dober tek :P

Za 100.000/uro je treba skočit med rjuhe s staro mamo, vzet psa s seboj, vmes lajat, med vdihom in izdihom babici protezo očistit in umetne kolke vmes servisirat. Aja, in če na koncu poleg vsega pes ni našamponiran, stara mama tik pred kapjo, ti za na urgenco, potem moraš odvest še 20% ddv-ja. Razen če si v nacionalnem growse clubu, potem ti kot članu združenja pripada status, po katerem odvajaš samo 8,5% davka.

Za 100.000/uro se je treba pač potrudit ne?

Green, welcome back :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis, ti me vedno znova presenetiš. Imaš domišljijo in to mi je všeč! Čeprav sem prepričan, da nisi dal vse od sebe in da je iz tvojih ust možen še bolj črn scenarij!Naprimer: da me med izpiranjem proteze pes od zadaj preseneti in kot ta prav slovenc mu moram to vrniti (zob za zob)!Nato pride še star ata, ki ne vidi več dobro in se v duhu neizživete fantazije prvič v življenju loti grupnega in zakaj bi pričel ravno s tastaro, če lahko poizkusi mlado "lezbično" perverzno gostjo...enkrat je nekje bral o anali in...nato pa mi tastara reče, da je na smrt bolana in da nima več veliko dni na razpolago in da mi pač ne da denarja, ker je pač bitch in da naj jo tožim... :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A izgleda da se vozim z buso, M5 v garaži, Z3 pa na servisu? :)

Ne bi vedo.Saj veš ,vsak recept je dobrodošel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,ha,morda bi vse tri mere še malo zvišal...no ja, vročine ne, mi je všeč ta :twisted: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha...srečno kekec...

:lol: :lol:

sicer pa sej veš kk pravjo...tolar na tolar..no ok..evro na evro..palača (al pa motor... karkol)? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol:

fuij

nakladači

a veste zakaj stare mame na porokah gat ne nosijo

:?: :?:

no zakaj

:?: :?:

da ne gredo muhe na torto

:roll:

8) fuj

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!