Skoči na vsebino

Iščem sponzorko


Priporočene objave

Vidim da nihče noče "prodati" svoje stare mame. Bi radi dedovali, a ne?!Želim vam vsem, da bi vam še vsaj 30 let živele... :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da nihče noče "prodati" svoje stare mame. Bi radi dedovali, a ne?!Želim vam vsem, da bi vam še vsaj 30 let živele... :twisted: :lol: :wink:

sine,

js ti svojo staro mamo prec odstopim - prou pucen in kdr čš

sm že dedvou pu nej.. pa s tem ni problema

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem 80+ let staro mladenko, ki bi mi sponzorirala (raje donirala, ampak tako pač je) novo Yamaha R1! Sem se že poizkušal dati posvojiti, pa mi baje duda v ustih ne paše (pa da ne bo slučajno pomislil na dudo od kaksnega stričeka...)! A ma kdo kakšno staro mamco, ki bi ji morda psa za 100.000 na uro na sprehode vozil. Lahko tudi njo, pa še ovratnico ji ne bom močno zategnil! :lol:

Iščem sponzorja- a je to prava tema? :twisted:

Želje so nekje take kot jih je izrazil green ampak bi jaz vseeno nekega nevitalnega dedeka... a ma kdo kakšne predloge? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem 80+ let staro mladenko, ki bi mi sponzorirala (raje donirala, ampak tako pač je) novo Yamaha R1! Sem se že poizkušal dati posvojiti, pa mi baje duda v ustih ne paše (pa da ne bo slučajno pomislil na dudo od kaksnega stričeka...)! A ma kdo kakšno staro mamco, ki bi ji morda psa za 100.000 na uro na sprehode vozil. Lahko tudi njo, pa še ovratnico ji ne bom močno zategnil! :lol:

Iščem sponzorja- a je to prava tema? :twisted:

Želje so nekje take kot jih je izrazil green ampak bi jaz vseeno nekega nevitalnega dedeka... a ma kdo kakšne predloge? :wink:

oba pejta na Žale špancirat

tm je ful osamljenih dedkov,

pa babic kolkr čš...

k rihtajo grobove.. pa nj še vaju usput

toježemorbidnpress

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da nihče noče "prodati" svoje stare mame. Bi radi dedovali, a ne?!Želim vam vsem, da bi vam še vsaj 30 let živele... :twisted: :lol: :wink:

yeah,me too...... na zalost je bil pogreb 24.02.2003.

ni panike.alzheimer in dementia sta naredila svoje,tako da efektivno je bila ze leta 2002 mens defunctie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mogoče ne čisto "sponzorke", ali pač?

Prvo polovico 1999 sem prezivel na otoku Sint.Maarten/St.Marten. Priletim jaz en večer iz Miamija in prvemu taksistu rečem naj me zapelje do najcenejše luknje (kriza, kar nekaj so mi račune vmes blokiral!). taksist me odmeri z privzdignjeno obrvjo "would 20$ per night suit you sir? jaz pa "Yeah, OK!" in se odpeljeva v noč. Kakšne pol ure zatem, se pripeljeva v Philisburg izpred "Jose's Guest House". Mislim, kot da sem včeraj padel iz drevesa in ne vedel kaj sploh delam - sem bil utrujen, jebat ga!

Na holandsko-francoskem otoku na karibih se ti jaz začnem pogajat z ostarelo kolumbijko za koliko mi lahko iznajme sobico za en teden. Vse to v moji zelo pasivni španščini, ker ni govorila nič drugega! Z Gospo se sporazumeva in me odvede do moje sobe, kjer me prepusti mojemu kulturnemu šoku z "Buenas noches Signor, y hasta manjana!" Sicer sem si sobe ze prej ogledal, ampak ne potanko: Rumeno pobarvani zidovi z zelenočrnkasto plesnijo, okenska mreza proti komarjem je bla ena sama luknja, pokvarjen stropni ventilator (pomislim "Kaj če mi tole pade na glavo?"), gola utripajoča zarnica, več vrst ščurkov, skupni WC/Tuš na hodniku, J. Ameriški ilegalci itn..."I shit you not!"......."Dovolj! Jaz se grem zdaj napit until stupid in naj gre vse ostalo v K!" si rečem, se stuširam kr obut v supergah, se preoblečem, vrzem kovček v en kot in odpeketam u life.

Po kakšnem kilometerčku hoje pridem do "The Green House" - večji lokal na odprtem na obali poleg marine, plesišče, hrana, pijača, zurke itn... No, v glavnem, jaz prisedem k šanku, naročim pijačo, se začnem pogovarjat z barmenom in pač skeniram natakarce. Ne spomnim se kateri dan je bil, noč je bila še mlada in ni bilo neke guzve. Pri drink 2 se mi pridruzita dva američana in začnemo reševat svetovne probleme (as one does!). Večer se je razvijal, ljudje so se nabirali in nekje pri drink 3 ali 4 slišimo iza vogala neko zensko petje/razgrajanje kateremu sledi zenska srednjih let, ki se s plastičnim kozarcem polnim pijače, zaleti direkt na plesišče in začne furat neki svoj ples. Ni se mi dalo takoj nazaj v "Jose's", in sem nadaljeval s prvotnim planom, da se ga usujem kot zmaj! Jaz in moja nova znanca nakladamo naprej in občasno prečekiramo kaj ta zenska počne tam na plesišču. Nekje pri drink 5 ali 6, se ta zenska naveliča plesat solo in se primaje k nam pri šanku. Zenska se predstavi "Jaz sem Michelle iz Bostona, sem na dopustu itn...!" Zdaj smo bili štirje in smo nadaljevali z zajebancijo...Od tu naprej se spomin rahlo zamegli, no pa vseeno en kratek povzetek:

Nekje pri drink 7 ali 8 sta una dva nekam izpuhtela...lokal so začeli počasi zapirat...začelo je liti kot iz škafa....povsod tema in vse zaprto....s to Michelle sva se znašla pod nadstreškom bliznje bencinske pumpe, kjer sva se naslonila na zid in se začela nekaj masirat. Potem se spomnim, da sva se v največjem nalivu s taksijem odpeljala do njenega hotela...potem...ja no...! Zjutraj se Michelle usede name in nadaljujeva, kjer sva nehala prejšnji večer.

Po vsem tem sva si naredila nescaffe in se lepo easy ulegla pred TVjem, kjer sva se na novo predstavila in povedala kako kdo kje kaj itn... Jaz njej blabla, ona meni "Michelle, 42let, okolica Boston-a, na dopustu za en teden!" V pogovorju nanese, da sem jaz vletel prejšnji dan in, da sem se včekiral v "Jose's", obenem ji nakratko opišem tamkajšnje prvotne vtise s fauno vred. Ona pa čez nekaj časa "Ti, jaz sem tukaj itak sama! Zakaj se pa ne preseliš k meni za en teden? Bova hodila malo po otoku, plaze in ostalo!" jaz pa "Ja Michelle, zakaj pa ne!?" Vzporedna finta je, da je ona imela ta teden ze vplačan vnaprej, sicer pa cena nočitve od 145$ po osebi naprej. Dogovorila sva se, da se bom jaz švercal (tudi iz štosa). Tisti večer se jaz z mojo prtljago prišvercam kot neki commandos iz strani plaze skozi njen balkonček (pritličje). Skratka, en teden sem potem bival pri njej, jedla in pila zunaj, izleti na St.Barts, Anguilla, Saba itn...vse na njen račun (imel sem sponzorko!).....Btw, mi je bilo pa zanimivo, da me je snazilka stalno videvala pri njej in me ni nič prijavila, niti takrat ne ko sem po nesreči razbil bide v kopalnici. V bistvu se mi zdi, da je pol hotela vedelo, da sem na črno. Snazilka je vestno dala vsako jutro dva kondoma v predal nočne omarce in to je blo to. na koncu tega najinega tedna sva se z Michelle lepo poslovila z obljubami, da se bova dopisoval, telefonirala, ampak sva obadva vedela, da se to ne zgodi, vsaj v real life-u ne!

A ja!, pa da ne pozabim! Mrs. Kolumbija iz "Jose's" me ni hotela refundirat, pač pa odobrila 6 dnevni bonus, ki naj bi ga lahko koristil kdaj kasneje. To mi je prišlo potem tudi zelo prav (grozljivka mogoče drugič) - ne pozabit, da sem bil na otoku še nadalnjih 6 mesecev.

V zivljenju sem imel še ene par takih "sponzork"! Najbolj se spomnim tisto, ki se mi je zgodila en mesec pred Michelle. Torej, 98 na 99 sem en večer lepo mirno večerjal za šankom na terasi neke restavracije v Miamiu, kjer me je pobrala ena prelepa 47 letna poslovna zenska iz Texasa. Ta Teksašanka me je potem nekaj časa sponzorirala v svojem fantastičnem apartmaju na South Beachu. Še vedno ima nekje njeno vizitko - Ne! ne dam!

Pa da ne bo pomote! Jaz nisem neki full the coolest svetski jebač, pač čisto običajen vsakodnevni x! Zgoraj sem samo opisal naključne, nepremeditirane dogodivščine. Dobre so te emancipirane sponzorke, zabavne sigurno, vsaj vejo kaj hočejo! Raje kratkotrajno uzivat v teh "naključnih sponzorstvih" in potem vsak po svoje v svoj svet - vsaj po mojem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr.J-Man B)

Lepa, doživeto naslikana & zavidanja vredna izkušnja. In prav tu, v tem "zavidanja vredna" tiči hakeljc.

OK, ti bom obzirno namignil:

Če boš še naprej trmasto škrtaril z vizitkami raznih sponzork-v-najlepših-letih, ki jih imaš očitno polne omare (vizitk namreč), te ne bomo nikoli zares vzljubili. Vrata naših src (vsaj mojega) bodo ostala le za tisto znamenito, po morskih sadežih blago dišečo špranjo odprta. Posledično se boš požrl! Naredi si uslugo & razmisli o tem.

V upanju, da si razumel moj spretno prikriti namig, te z navdušenjem pozdravljam,

PEPE

(samooklicani prezzednik Mr.J-Man Fan Cluba)

;) :) :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!