Skoči na vsebino

Razbiti luksuzni avti...


manjak

Priporočene objave

No, tole stran sem najdu. Če je že blo, se opravičujem. Mene je ob gledanju slik kr srce bolu :cry:

LINK

Edin ob teh slikah sem se mal razvedril :twisted:

Po novem sovražnik capsov :twisted:

police016.jpg

police014.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck, še najbolj razbit "avto" na teh fotkah je vreden več od mojega voznega Hyundai-ja!V bistvu je vsaka feldna vredna več!A jebi ga! :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti potem foter eno leto pol žepnine trga,da poplačaš Ferrarija! To bi bila tragedija... :multi: :drinking: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se sekirate ! Saj pojma nimajo o vožnji! Samo zaletavaja se, pa malo več denarja majo ! To je vse !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti potem foter eno leto pol žepnine trga,da poplačaš Ferrarija! To bi bila tragedija... :multi: :drinking: :mrgreen:

AAAAAA! Tudi jaz bi dajal eno leto pol zepnine za ferrarija. Pomisli, kaksno zepnino bi moral imeti za to, da bi ga lahko samo s tem poplacal. :wink:

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil kar s tem (razbitim)zadovoljn. :D Sn skromn ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Sanja svinja o koruzi... :twisted:

Ne o koruzi ampak o zlamanem ferrariji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se to dogaja vsak dan, da se razbijajo taki avtomobili....žal

Pri nas pa itak sam u nedelah vozjo take avte mal na sprehod, čeprou je lepo večkrat viddt na cest ksno dobro makino! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš,da se rezervni deli ne dobijo!Vse se dobi,če ne pa malo poliestra pa kita pa že gremo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobijo že, dobijo, a tako, kot dotični avtomobil, v zelo visokem cenovnem razredu.

Je bilo kar nekaj šokov pri mehanikih, ko smo lahko v začetku 90. let prosto začeli uvažati rabljene avtomobile iz zahoda. Denarja je bilo ravno za en mali novi avto, a tam čez se je dalo dobiti rabljeno luxury ropotijo. In ko je kaj škripnilo, so se na hitro jemali krediti za nabavo rezervnih delov, katerih cene so nastavljene za žepe kupcev, ki si lahko privoščijo nov tak avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še v srednji šoli sem izdelal izračun, po katerem je čisto možno priti (do takrat špica zadeve) MB 600 na preprost način. Hodili smo na malico na veliko žemljo in 5dkg posebne salame. Če bi vsak dan namesto velike žemlje jedel malo in vzel samo 3dkg posebne, bi ga "prišparal" v cca 400.000 letih. Ampak bi bil samo tvoj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še v srednji šoli sem izdelal izračun, po katerem je čisto možno priti (do takrat špica zadeve) MB 600 na preprost način. Hodili smo na malico na veliko žemljo in 5dkg posebne salame. Če bi vsak dan namesto velike žemlje jedel malo in vzel samo 3dkg posebne, bi ga "prišparal" v cca 400.000 letih. Ampak bi bil samo tvoj. :)

pa še shujšal bi.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par mescov nazaj, ce ne se vec se peljem na kranjsko avtocesto pa vidm en cist u nulo sesut avto na kamjonu-avtovleki, gledam rdece barve, pa ujamem v oko znak od ferarija-jaoooooo

Tak avto bi jest mu sam zato, da ga bi pucov vsak teden v garazi.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Še v srednji šoli sem izdelal izračun, po katerem je čisto možno priti (do takrat špica zadeve) MB 600 na preprost način. Hodili smo na malico na veliko žemljo in 5dkg posebne salame. Če bi vsak dan namesto velike žemlje jedel malo in vzel samo 3dkg posebne, bi ga "prišparal" v cca 400.000 letih. Ampak bi bil samo tvoj. :)

pa še shujšal bi.... 8)

in koliko žvali ne bi blo treba zaklat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobijo že, dobijo, a tako, kot dotični avtomobil, v zelo visokem cenovnem razredu.

Je bilo kar nekaj šokov pri mehanikih, ko smo lahko v začetku 90. let prosto začeli uvažati rabljene avtomobile iz zahoda. Denarja je bilo ravno za en mali novi avto, a tam čez se je dalo dobiti rabljeno luxury ropotijo. In ko je kaj škripnilo, so se na hitro jemali krediti za nabavo rezervnih delov, katerih cene so nastavljene za žepe kupcev, ki si lahko privoščijo nov tak avto.

Pa poraba kakšnega dvanajstcilinreža (20+ l/100 km), registracija in ostalo tudi. Splača se ti, če ga imaš ljubiteljsko in ti je to res v tako veselje. Za vsak dan za v službo vozit se pa ni... Razen če sproti več zaslužiš, kot požre tvoj avto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji dobiš za male pare na odpadu starejše luksuzne avtomobile (Jaguar, Ferrari), ki jim nič ne manjka. Edino uvoziti jih ne moreš, ker so po zakonu prestari, oz. premladi za old-timerja. Folk se jih tam znebi, ker je predraga registracija, avtu pa sploh nič ne manjka. Ko bomo v EU bomo pa lahko navalili kot kakšni Čehi. :)

Glede rezervnih delov pa tudi ni problemov, kupiš pač dva stara Jaguarja. ;) Samo malo je treba pobrskati po odpadih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrvalje vsi, od novinke na tem forumu :P

Ravno danes sem poslušala po radiu, da je Roan Atkinson (znan kot zbiralec luksuznih avtomobbilov) razbil avojega Aston Martina. na dirki luksuznih avtomobilov se je zaradi nepravilnega prehitevanja zaletel v enega drugega "eksota"...

Tako je, če imaš hudoooo preveč $$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!