Skoči na vsebino

Nova štifta!


Leteči

Priporočene objave

S punco sva bila - z najino 250 sva prišla iz MB. Kljub relativno mrzlemu vremenu je bilo super...

Imava pa eno idejo: ste za to, da bi za patra Nika skupaj zbrali nek denar in mu pomagali, da si spet kupi motor - če vsak nekaj malega prispeva to ne bi bil problem..? :unsure:

Drugo leto prideva spet... :yea2:

post-20-1083096860.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila.

Srečala najprej Rocky-ja izpod vinogradov (ki je BTW pozabu it na bankomat :devil: :) , pa Ajo in Benota,pa Trisho in njenega fantolina, pa primorce s saxom na čelu... no, potem pa se je prvleku že ajgorTMD, pa Pepecito s svojo najdražjo TTjko, kekec of korse, za piko na i pa so moje srečne oči uzrle še dildijo in klimbriča. :004

Ah ja, pa fifty je bil skos zraven, ker je skor mogu bit, ker je vozu. :P :naughty:

p.s.

Sva se spustila do golaža v Ribnico, pa je bila vrsta anormno dolga - nato sva se odločila za telečjo obaro in kokto v sosednji oštariji :) :rolleyes: lih tolk, da sva v dveh urah lahko prevozila Bloke in Cerknico in Unec in nevemkajševse, prišla domov, se preoblekla, pobasala lačne otroke in smo družno odšli na pico. :P

Kar poln dan. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S punco sva bila - z najino 250 sva prišla iz MB. Kljub relativno mrzlemu vremenu je bilo super...

A sta bla mogoce potem na pizzi v Harlekinu? Mislim, da sem vaju vidu. Mi smo sedeli pri sosednji mizi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, pa robycop je bil tut. :devil: :naughty:

p.s.

Thundercat in nts - a sta bla vidva mogoče tista dva, ki sta stala tam na klančku in se skoraj nasmehnila, ko sem šla mimo? :rolleyes:

Sem se potem cel dan mučila, kdo je bil to.... :o

No, upam, da se naslednjič spoznamo prav zares. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat in nts - a sta bla vidva mogoče tista dva, ki sta stala tam na klančku in se skoraj nasmehnila, ko sem šla mimo? :rolleyes:

Sem se potem cel dan mučila, kdo je bil to.... :o

No, upam, da se naslednjič spoznamo prav zares. B)

Midva sva bila pri vhodu v cerkev, nato pa sva šla direkt k motorju......sicer pa nažalost midva ne veva kako izgledaš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi mk-r je bol, da ne bomo slucajno koga pozabli :D

Ja res je bilo lepo videt toliko pločevine na kupu... :yea2:

Po televiziji so rekli da je bilo prek 1000 motorjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imava pa eno idejo: ste za to, da bi za patra Nika skupaj zbrali nek denar in mu pomagali, da si spet kupi motor - če vsak nekaj malega prispeva to ne bi bil problem..? :unsure:

Res je plemenita tvoja ideja, ampak preveč je ljudi, ki si iz gmotnih razlogov ne morejo privoščiti motorja. Potem bi morali pomagati vsem, ne le izbranim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je plemenita tvoja ideja, ampak preveč je ljudi, ki si iz gmotnih razlogov ne morejo privoščiti motorja. Potem bi morali pomagati vsem, ne le izbranim.

ampak načeloma večina ljudi dela profitno in si lahk motor kupijo iz zaslužka, ... za patre in župnike pa ne vem, ali imajo kaj "osebnega premoženja", ... tisti offerji grejo vse za inštitucijo, kateri so podrjeni. in ta inštitucija verjetn noče kupit motorja kot službeno vozilo ... ali pač? :D

premau vem o tem v bistvu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bil kar dren,ogromno motorjev :D

Najboljš od vsega pa je, da sva se z lady spet po dolgem času srečala z nekaterimi,ki jih že kar nekaj časa nisva vidla :D

Vulcan in Carisma hvala za župco in rogljičke predvsem pa za dobro družbo :yea2:

P.S.tudi Stanovnik je bil in povedal nekaj stvari,ki bi jih motoristi morali imeti v glavi preden se podajo na ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn blo ja. Vreme res malo zatajilo, vendar se je splačalo it. Edino, bolj malo Primorcev iz Ajdovskega konca vidu. Eno skupino motorjev pri cerkvi, drugače nič. Vrtnic pa sploh nisem opazu, čeprav je sigurno kje kakšna bla:)

Meni osebno je golaž bil dober. Ravno prav pikanten:))

Niko pa itak faca:)

Drugače se mi je pa zdelo ful smešno, kako ste se nekateri grebli za tiste značke. Sej ste bili hujši kot v času, ko je jezus delil ribe in kruh:))

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta bla mogoce potem na pizzi v Harlekinu? Mislim, da sem vaju vidu. Mi smo sedeli pri sosednji mizi.

Zdravo,

midva :lol: Ma pri golažu je bla taka kolona - midva pa lačna... Vi ste bli s primorske, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak načeloma večina ljudi dela profitno in si lahk motor kupijo iz zaslužka, ... za patre in župnike pa ne vem, ali imajo kaj "osebnega premoženja", ... tisti offerji grejo vse za inštitucijo, kateri so podrjeni. in ta inštitucija verjetn noče kupit motorja kot službeno vozilo ... ali pač? :D

premau vem o tem v bistvu ...

Sicer ne vem, kak je s tem, samo mislim da jim njihovi "šefi" narekujejo, kaj lahko kupijo s cerkvenim dnarjem in kaj ne... :xx:

Res je sicer, da je ogromno motoristov, ki si želijo motor in si ga ne morejo privoščiti in da vsem ne moreš pomagati. Samo pater Niko je duhovni vodja motoristov v SLO - ena izmed legend slovenskega motorizma. Pa še sam je motor prodal v plemenit namen.. Midva sva mu takoj pripravljena pomagati - samo sama ne morema.. :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak načeloma večina ljudi dela profitno in si lahk motor kupijo iz zaslužka, ... za patre in župnike pa ne vem, ali imajo kaj "osebnega premoženja", ... tisti offerji grejo vse za inštitucijo, kateri so podrjeni. in ta inštitucija verjetn noče kupit motorja kot službeno vozilo ... ali pač? 

premau vem o tem v bistvu

res mas..pojma nimas .... B)

mir daj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pater Niko je duhovni vodja motoristov v SLO - ena izmed legend slovenskega motorizma. Pa še sam je motor prodal v plemenit namen..

S tabo drugac ni vse v redu, a? Duhovni vodja??? en zupnik... nekdo ki misli, da bo kaj naredil ce bo lepo govoril pa mal z vodo posprical motorje??? Se opravicujem, ampak ce je on "duhovni vodja" motoristov v sloveniji potem ne vem, zakaj imam se motor. Moj duhovni (in nasploh) vodja sem glih cisto samo in noben drug kot jaz!

Prodal je motor v dobre namene? Zakaj bi mu pa pomagali novega nabavit, da ga bo lahko prodal? Sorry, jebiga, men tud nihce ni pomagal kupit motorja (se starsi ne, pa so recimo da najbolj kompetentni za pomoc).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, pa robycop je bil tut. :devil:  :naughty:

Sm hotu že znort, k me nisi omenla!!! :angry:

Pa sm ti že čez tri poste odpustu. Zakaj? Zato, ke si moja Manuelca! B) B) :grim :004

Drgač je blo pa res welik mopedov!

Popravljeno . Popravil Robycop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm hotu že znort, k me nisi omenla!!! :angry:

saj tebe pa ni težko spregledat ... kdo bi pa v tisti množici vidu tak lep obrazek av-573.gif

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pater Niko je duhovni vodja motoristov v SLO...

Hudiča! :o :o :o :huh: :huh: A on je naš vodja? :hmm: B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tebe pa ni težko spregledat ... kdo bi pa v tisti množici vidu tak lep obrazek av-573.gif

Hvala, hvala, gospod Gorilla! B) B) :D

Mislm, da sva obadva med prežvekovalci?! B) B) :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tabo drugac ni vse v redu, a? Duhovni vodja??? en zupnik... nekdo ki misli, da bo kaj naredil ce bo lepo govoril pa mal z vodo posprical motorje??? Se opravicujem, ampak ce je on "duhovni vodja" motoristov v sloveniji potem ne vem, zakaj imam se motor. Moj duhovni (in nasploh) vodja sem glih cisto samo in noben drug kot jaz!

Prodal je motor v dobre namene? Zakaj bi mu pa pomagali novega nabavit, da ga bo lahko prodal? Sorry, jebiga, men tud nihce ni pomagal kupit motorja (se starsi ne, pa so recimo da najbolj kompetentni za pomoc).

To sicer ni pravi topic za to kar bom napisal (zato prosim da mi moderatorji odpustijo in mojega posta ne izbrišejo) ampak je povezano z žegnjanjem:

kaj je big deal žegnanja motorjev??

Tisti, ki misli, da ga bo Marija prijela za jajca ko bo šel prehitro v ovinek ali pa v škarje, ker je pač bil njegov motor "pošprican z vodo" - s tistim definitivno nekaj ni vredu!!!

Moje mnenje je, da gre za to, da bi se motoristi čim bolj poenotili.

In mogoče sem se res narobe izrazil: da je pater Niko naš duhovni vodja - je pa vsaj nekdo, ki nas skuša poenotiti. To pač ne gre na silo - gre pa z lepo besedo. .)

Zakaj nas stane cestnina za avtocesto isto kot šoferje avtov? Zakaj tako nenormalno drago zavarovanje motorja? Zakaj še vedno marsikje negativno mnenje o nas????

Če se bomo poenotili, lahko vsaj kaj spremenimo.

Zakaj bi mu pomagali novega nabavit? Ne vem.. Bila je pač misel.. Ki glede na odziv ni živela dolgo - je pa bila.

P.S. Žal mi je, da ti foter ni pomagal kupit motorja - samo meni ga tudi ni, pa ga zato ne obsojam - vsaj znam bolj cenit svoj bike. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne zdej Netmana do kosti oglodat no :ph34r: Saj je konec koncev dal lep predlog,pa zato še ni premaknjen če želi človeku,ki ga občuduje pomagati :hmm: patra osebno poznam in lahko samo rečem,da če bi bili vsi duhovniki taki,kot je on,potem se Rodetu nebi bilo potrebno tolko trudit okoli ljubih slovencev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistmu ka ne pase ni sou,ostali so bli zrihtajte kaj pol pa sinfajte,to pa itak vsi vemo sam si pomagaj in bog ti bo pomagal.čestitam patru ker je taprau jack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je big deal žegnanja motorjev??

Tisti, ki misli, da ga bo Marija prijela za jajca ko bo šel prehitro v ovinek ali pa v škarje, ker je pač bil njegov motor "pošprican z vodo" - s tistim definitivno nekaj ni vredu!!!

Moje mnenje je, da gre za to, da bi se motoristi čim bolj poenotili.

In mogoče sem se res narobe izrazil: da je pater Niko naš duhovni vodja - je pa vsaj nekdo, ki nas skuša poenotiti. To pač ne gre na silo - gre pa z lepo besedo. .)

Če se bomo poenotili, lahko vsaj kaj spremenimo.

mater še en ki motoriste spravlja v čredico ... a vam še ni jasno, da se poenoti zmer ena polovica, druga polovica pa se ne ... kakorkoli obračaš, katerokoli teorijo pogledaš - zmer je poenotenih polovica. .. in pojem "enota" pač ni enako, kot "polovica" .. .

hočem rečt - big deal žegnanja motorjev je pr vsakmu posamezniku drgačn ... in eni ne grejo tja zaradi "vodje", ampak čist iz firbca. .. al pa zato, ker se kaj bolj pametnga, al pa neumnga, ne spomnejo :)

lahko pa bi se reklo tudi: "Če se poenotimo, izgubimo karakter ... :) "

mah, sam kregat se ne, pa ne en druzga zravn v neke črede tlačit, pa bo vse v redu ... vsak ima svojo hrbtenico in na vrhu te hrbtenice bolj ali manj izkoriščene možgane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!