Skoči na vsebino

Nova štifta!


Leteči

Priporočene objave

Če mi bo uspelo dokončati ispit pridem kot šofer :D  če pa ispita še nam naredu pa kot sopotnik :roll:

A to mas iSpit iz pravopisja? :wink: :lol: :lol:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi bo uspelo dokončati ispit pridem kot šofer :D  če pa ispita še nam naredu pa kot sopotnik :roll:

A to mas iSpit iz pravopisja? :wink: :lol: :lol:

lp

Če je temu tako, potem menim, da boš prišel kot sopotnik. ;) :twisted: :twisted: :twisted:

Lp Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi bo uspelo dokončati ispit pridem kot šofer :D če pa ispita še nam naredu pa kot sopotnik :roll:

A to mas iSpit iz pravopisja? :wink: :lol: :lol:

lp

Najprej je važn da nardim ispit za motor :twisted: poj se bom pa "mogoče" začev s svojmu pravopisam ukvrjat :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26.mali traven...

Čaki mal a ni v nedeljo 27.04. :shock: :?:

Tako tudi na našem sporedu piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi bo uspelo dokončati ispit pridem kot šofer :D  če pa ispita še nam naredu pa kot sopotnik :roll:

A to mas iSpit iz pravopisja? :wink: :lol: :lol:

lp

Najprej je važn da nardim ispit za motor :twisted: poj se bom pa "mogoče" začev s svojmu pravopisam ukvrjat :evil:

Pa cimprej se zacni UKVRJAT! :wink: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam iti, ups nameravamo iti prvič na blagoslov k Novi štifti 27. 4.

Ker se baje se vse skupaj prične v Ribnici bi prosil če mi lahko kdo zaupa uro in kraj kje se zadeva prične.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam iti, ups nameravamo iti prvič  na blagoslov k Novi štifti 27. 4.

Ker se baje se vse skupaj prične v Ribnici bi prosil če mi lahko kdo zaupa uro in kraj kje se zadeva prične.

Hvala

center Ribnice...menda ob 10 uri dopoldan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi pa enega prosil, da mi pove, kje in kdaj bo jutri ta blagoslov, kam moramo priti in kaj je s tem štartom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi pa enega prosil, da mi pove, kje in kdaj bo jutri ta blagoslov, kam moramo priti in kaj je s tem štartom?

Jutri je blagoslov v Mirni Peči. Baje se zberemo ob 10-ih pred motelom Grosuplje in tako kot lani skupinkso pičimo tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi pa enega prosil, da mi pove, kje in kdaj bo jutri ta blagoslov, kam moramo priti in kaj je s tem štartom?

Jutri je blagoslov v Mirni Peči. Baje se zberemo ob 10-ih pred motelom Grosuplje in tako kot lani skupinkso pičimo tja.

.... in ne pozabite dežnih kombinezonov.

Mogoče pridem tudi jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno rahlo rosi.

Če bo nehal, se vidmo kar v Mirni peči.

Kamnška sekcija pride čez Bognšperk.

(Za Moto dogodke, iz Domžal, AlterMann.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... Moja Transa žal ne bo nared do "žegna" v Novi Štifti. :cry: Če bi mi kdo od "železne ekipe" (Kekec, Pepe, Udi, Fisherman, Bladzo,...) lahko od tam prinesel letošnjo spominsko značko, bi bil nadvse hvaležen. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Motoristi iz okolice Litije imamo zbor 09.45 preb Mustang barom (ob glavni cesti Šmartno - Bogenšperk) v Šmartnem pri Litiji, kdo je zainteresiran lahko gre z nami. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral vse pa mi še zdaj ni jasno kdaj in kje se tole začne?

Je pa res mal zoprno, če bo že ob desetih, za tiste, ki bodo (bomo?) v soboto v G. Radgoni! Prvič je težko vstat zgodi zjutraj, v primeru slabšega vremena pa bi znalo biti še malo hladno tkole ob 8h zjutraj :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Nove Štifte:

Zbor je v Ribnici ob 10h (center Ribnice)

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cerkvi, kjer je veliko ( :? no ja recimo) parkirišče... pri 700+ motoristi boš pa ja našel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če bo taka gužva kot v Mirni peči, do pira sploh prišel ne boš... :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!