Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

regi, kateri servis si delal? Glede na to, da si s krasa (torej v neposredni bližini Italije) se ti morda enkrat splača skočit v bližino Noale

Pikec, najlepša hvala in mi je všeč, če še kdo priporoča kakšen dober servis v bližini, pa četudi v Italiji. Imel sem servis na 7500 km; v Ljubljano sem ga pa peljal zato, ker mi je konstantno svetila lučka od ABSa.

Navadno vozim Aprilie (tudi od sina) na servis v Mnfalcone, k gospodu Dagriju. Tu je zelo podobno, kot si sam opisal, le da se z gospodom poznava že več let. V Trst pa ne priporočam nobenemu, kajti pri Baroncelliju so bolj fašistoidni in imajo nas bilj za sciave( pomeni - sužnji)! Enkrat sem jim že dal Boga!

Pa lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikec, najlepša hvala in mi je všeč, če še kdo priporoča kakšen dober servis v bližini, pa četudi v Italiji. Imel sem servis na 7500 km; v Ljubljano sem ga pa peljal zato, ker mi je konstantno svetila lučka od ABSa.

Navadno vozim Aprilie (tudi od sina) na servis v Mnfalcone, k gospodu Dagriju. Tu je zelo podobno, kot si sam opisal, le da se z gospodom poznava že več let. V Trst pa ne priporočam nobenemu, kajti pri Baroncelliju so bolj fašistoidni in imajo nas bilj za sciave( pomeni - sužnji)! Enkrat sem jim že dal Boga!

Pa lp Regi

K Baroncelliju ponavadi skočim po kakšen kos, če že rabim, drugače z njihovim servisom nimam izkušenj, moje stranke (prodajal sem Aprilie) so bile časa nazaj zadovoljne, ampak pol mislim da so zamenjali mehanika. S skladiščnikom Andreo se še kar razumeva, tako da glih takega fašistoidnega občutka nisem še imel. Je pa v Trstu vse mogoče ;)

Pri Dagriju sem bil enkrat na nastavitvi CO-ja in updejtu elektronike, pa se mi je zdel poba zelo korekten (so mi ga priporočali), morda malo premočen CO mi je nastavil.... Fiore mi je v bistvu delal post servisni check-up pri 18.000 km, ker motor sam šraufam doma, tiste bolj delikatne zadeve (npr. nastavitev ventilov, CO) pa prepustim profesionalcem. Glavna razlika je verjetno ta, da Fiore ne dela skuterjev ampak striktno samo Rotax V60 motorje in kakšen karburatorski Ducati, Dagri pa vse od bzzzzzzzzjev do težakov. To opaziš ko recimo updejtaš software - prvi bo vedel na pamet katera je zadnja mapa za tvoj motor, drugi bo 10 minut brskal po listkih. Pa še nekaj: Fiore pogosto šraufa za tovarniške ekipe Aprilije, Dagri pa dirka s ......... Hondo! :BUA: To glih ne pomaga ugledu... Drugače pa če bi že imel za hitro nastavit CO (15 EUR) bi verjetno prej skočil do Dagrija (40 km) kot do Fiorenzota (140 km), za večje posege pa ni dvoma - Fiore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa če bi že imel za hitro nastavit CO (15 EUR) bi verjetno prej skočil do Dagrija (40 km) kot do Fiorenzota (140 km), za večje posege pa ni dvoma - Fiore :OK:

Pikec pozdravljen, ali imaš od Fiorenzota kakšen bolj točen naslov ali pa telefon. Verjetno boš še komu pomagal s to informacijo. Kajti Aprilio se da zelo lepo vozit, če pa še teče v redu kot mora, je užitek tapravi.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ok ni ravno servis ampak vseeno..

ker sem imel zanič verižni set, sem se danes odločil, da naredim manjši izlet do ilirske bistrice in nabavim še novi set..

Gre za trgovino Nitro, kjer sem kupil verižni set, lastnik (tudi motorist) pa mi ga je še brezplačno v domači garaži zmontiral... :OK:

poleg tega, da je bil že v osnovi kar cenejši od ostalih ponudnikov naj naštejem še:

-dobil dodatni popust

-zastonj montaža

-montaža opravljena s tako skrbnostjo, kot je še nisem videl na nobenem servisu...

-ker me je kar zazeblo do ilirske mi je takoj ponudil čaj :worship:

-sam odnos je bil tak, kot bi mi šraufal motor dober prijatelj

-na koncu me je še pospremil kos poti, da mi je pokazal bližnjico do doma

še se vrnem, zagotovo!!!!!! (take prijaznosti ne doživiš vsak dan) :OK:

P.S: vzel še sprej za odstranjevanje insektov in gumice za nosilno ploščo od kufra.... vse skupaj plačal 35k :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikec pozdravljen, ali imaš od Fiorenzota kakšen bolj točen naslov ali pa telefon. Verjetno boš še komu pomagal s to informacijo. Kajti Aprilio se da zelo lepo vozit, če pa še teče v redu kot mora, je užitek tapravi.

Lp Regi

Agostini Fiorenzo

30033 Moniego (VE) - Via Briana Centro, 41

Tel: +39 041 440333

To je cca. 5 km od tovarne Aprila. Tako kot v vsaki dobri gostilni se je treba seveda najavit prej, med sezono dosti prej. Pri njemu ni "uletavanja", ko se loti enega motorja ga dela dokler ga ne konča!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Rad bi pohvalil MOTO PANIGAZ, predvsem mehanika, kateri mi je danes naredil servis(nažalost ne vem njegovega imena). Danes sem peljal mojo suziko na servis k Panikazu. Dan prej sm se osebno zmenil za servis. Bil sem presenečen nad prijaznostjo in nad izjemno prilagodljivim mehanikom. Zmenili smo se za uro, že v naprej sm vedel okvirno ceno, čas servisa, skratka vse ok. Motor je bil servisiran še pred določenim časom( malo več kot urco). Dodatno sem dobil veliko pozitivnih nasvetov in se zmenil za nadaljne posege. Vse skupaj sem bil zelo presenečen in lahko samo priporočam dalje.

MOTO PANIGAZ :OK:

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa ni imel kaj delat in si je čas vzel. Če imaš polno delavnico, se ne boš vsakemu nasmihal in mu razlagal kot kakemu 5 letnemu otroku :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdle motor prpelu od Jureta Primeca, in motor je res poštiman tko kot mora bit! :OK: Čeprov ni yamaha, za katere ima uradni servis, je zrihtov tut mojga daelima :OK:

Res vsaka čast takim serviserjem :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdle motor prpelu od Jureta Primeca, in motor je res poštiman tko kot mora bit! :OK: Čeprov ni yamaha, za katere ima uradni servis, je zrihtov tut mojga daelima :OK:

Res vsaka čast takim serviserjem :kva2:

Ja, za tegale Primica sem že večkrat slišal pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa ni imel kaj delat in si je čas vzel. Če imaš polno delavnico, se ne boš vsakemu nasmihal in mu razlagal kot kakemu 5 letnemu otroku :devil:

:OK: :OK: :OK: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :whistle:

škodoželjnost očitno ne pozna meja, žalostno, ampak resnično - :BUA: :BUA: :BUA:

škodoželjnost očitno ne pozna meja, žalostno, ampak resnično - :BUA: :BUA: :BUA:

tipičen odraz slovenske nevoščljivosti :slap: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam izkušnje s servisom pri PANIGAZU in moram rečt, da so ful uredu!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Moj Suzuki se bo še naprej tam servisiral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom mel zdle na moji er6ki prvi servis na 1000km, pa me zanima če mi lahko kdo pove, kolk me bo to pršlo prbližn, pa predvsem kolk časa traja da to nardjijo :blush: Pelou bom pa v Panigaz, ker mi je nekak najbliži:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm bil pri Barboriču v Žuženbergu in blo ok. Mal sm se lovu po zuznbergu da sm ga nasel (pac nima nobenih tabl) in tko spoznal mesto in par domacinov. Je pa en fant, ki je za mano prisel poklical in ga je sel en vajenc iskat. Zlo uredu. Mel zegn in sm se direkt not na mizo zapelu, 1 urca in je blo fertik. Kr me je skrbel je precekeru (tlak v gumah, pa se en krog se je zapelu). V glavnem daju je vtis da mu ni tezko (sm pac zelen in moja vprasanja tudi).

Cena: 21000sit za prvi servis (olje, filter, gumica, delo) kar se mi zdi ok. Zdej pa gasaaaa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom mel zdle na moji er6ki prvi servis na 1000km, pa me zanima če mi lahko kdo pove, kolk me bo to pršlo prbližn, pa predvsem kolk časa traja da to nardjijo :blush: Pelou bom pa v Panigaz, ker mi je nekak najbliži:)

Najprej se naroč in nato pelji :) Cena cca. 17k traja približno 1h :) Lahko si zraven in kaj povprašaš :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cao!!!

Zame ja Tomaz iz elise top serviser!!!!Tudo ostali delavci so polni smeha!!

Meni je pomembno da je serviseranje kvalitetno ne pa poceni!!!

lp anze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral celotno temo, ampak konkretnega odgovora nisem zasledil, kateri servis v Mb, Ptuj oz. na tem področju

iz lastnih iskušenj priporočate za Kawasaki :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil že omenjen nekaj strani nazaj...jaz poznam dva: večinoma priporočajo šilerja (točnega naslova ne vem, mislim pa da je tudi že napisan nekaj strani nazaj), je pa še Kšela iz hoč, s katerim pa imam sam tudi dobre izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil že omenjen nekaj strani nazaj...jaz poznam dva: večinoma priporočajo šilerja (točnega naslova ne vem, mislim pa da je tudi že napisan nekaj strani nazaj),

Šiler je za premislit,glede servisa za suzuki je bil totalna tema-čako na dele po tri mesece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se odpravil na servis, ker mi nekateri zvoki iz motorja niso bili všeč. Serviser-mojster je zadevo prečekiral in ne moreš verjet :OK: dejal da zadeva laufa ko ura in da se lahko vozim brez skrbi( To da deluje OK je sicer res!)Dejal je, da bi moral slišat kako šele delujejo drugi agregati kawa 500 :BUA: Sicer zadovoljen, ker nisem nič potrošil že :D ampak bom še mogoče preveril na kakšnem servisu kakšna bo diagnoza. Mogoče pa lastniki teh agregatov lahko potrdite, da dejansko ti agregati imajo tak specifičen zvok, rožljanju podobne zvoke. :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!