Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Ne razumem kako to da so še sploh dejavni na trgu :?  :blink:

ima nas svakakih budala naivnih ter neumnih dokler se nam ne posveti :grim :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slepec nisi razumel. Bila sta zmenjena za 33.000 SIT z DDV-jem. Njemu, pa je zaračunal 33.000 SIT brez DDV-ja .) Res, da je dobil 10% rabat tudi na gumo, vendar to bi itak, ker je pri njemu kupil motor in sta bila tako zmenjena.

Drm-Fjr, drugič mu povej na licu mesta, kaj te žuli .)

Drugače, pa vidim, da ti je feltno lepo popravil, kar si tudi sam potrdil in je tukaj problem le v denarju. Zaradi tega, Binca ni najslabši serviser, kvečjem bi lahko bil kaj drugega, glede na to, da se ni "držal" dogovorjenih cen. Lahko pa tega ni naredil nalašč, ampak je prišlo do napake (vsi smo ljudje), vendar, ker mu tega nisi omenil je ostalo kot je in ga sedaj lahko tudi po krivem obtožuješ (povdarek je na besedi lahko .) ), ker če bi mu, bi lahko račun popravil .) 

V njegovo strokovnost ne dvomim - delo je bilo opravljeno BP! Razen nesrečne menjave! Dvomim pa v njegovo matematiko, poštenje in spoštovanje strank... Nikjer nisem trdil, da je zato najslabši serviser! Nekaterim se gotovo zdi odličen - žal meni ne! Pravico imam do svojega mnenja in ga lahko tudi objavim na MS! Če komu ni kaj po godumu pa ne morem pomagat.

Binca vse ste naredili, kar je na računu (malo dodali, prikrojili in tako dalje)- za dobro ceno zato ne tumbaj v prazno! Povej svoje argumente, če jih imaš če pa ne pa nehaj nakladat!

Zelo mi je žal, ker sem naredil slabo reklamo za vas - pa ne po svoji želji? Sam si hotel vedeti, kaj me ni in kaj bi me zadovoljilo, kot stranko - pošteni računi in nič drugega spoštovani - bivši serviser! Nikakor pa ne nameravam biti žaljiv ali kaj podobnega - mogoče sem samo preveč stvaren, kot pri posnetkih na Ridah, pa na Ljubelj in to! Samo dragi moji to je realnost - v takšnem svetu živimo!

Jaz s tem zaključujem mojo vlogo v tej temi - midva g. Bine sva pa zaključila na forumu danes in poslovno leta 2003!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRM-FJR ... priporočam, da pelješ servisirat k gospodu Ovnu :P

Koliko je imel matematiko v šoli (Yoke :kva2: )

Kakšni konkretni podatki - telefon mogoče, lokacija! Pošlji na PM, če ti ni odveč - da ne bo EPP!

Sicer pa enostavne stvari opravim sam - olje, filtri, svečke, paša po vijakih....

Pa še to - ko menjam gume na motorju že med vrati vpijem, da nebi slučajno feltne odrzali... naredijo v piko dobro (Todivo in Čop - zadovoljen v vseh pogledih - Čop je pri meni v prednosti in ga tudi javno pohvalim)

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravico imam do svojega mnenja in ga lahko tudi objavim na MS! Če komu ni kaj po godumu pa ne morem pomagat.

To itak :D Da pa meni osebno ne bi bilo po godu, no tega ne se bat, ne delam za njega in ga tudi ne poznam. Sem skušal le razumet, kaj je bilo pri njemu tako "hudo" narobe, da si je zaslužil svoje mesto v tem topiku in vidim, da pri tebi denar, pri advokatu pa še druge zadevšne.

Bi pa vseeno še nekaj dodal, nisem še slišal za serviserja, da bi bili vsi pri njemu zadovoljni, ja no, glede Boruta iz Dragomerja še nisem slišal nič slabega, zato mu bom drugi teden peljal motorček na servis .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poglej, tema se je tako segrela, da je potrebno sedeti daleč od ekrana, da se ne spečeš.

Ne bom pretirano hvalil in ne bom pretirano grajal, a Šterna le preveč grajate. Dejstvo je, da poceni pri tej hiši niso. Tudi komunikacija vedno ne štima, meni g. Štern nikakor ni hotel povedati koliko popusta mi bo dal pri got. nakupu motorja, zato sem ga kupil pri Habatu, ki mi je to brez oklevanja naravnost povedal.

A na servisiranje se spoznajo. Pa točni so. Če se dogovoriš za uro( osebne iskušnje 2x) ti motor tudi takrat vzamejo noter.

Tu naj omenim, da njihovega mehanika olje iz pripeljanega motorja ne peče. Pri Elisi je treba kljub dogovoru za uro počakati 1uro, da se mehanik ne opeče :BUA:

Na računu se znajdejo količine maziv iz normativov tako, da jaz osebno mislim, da je vse v redu.

Res je tudi, da olje točijo iz soda, a ko sem jaz servisiral tam, je na sodu pisalo, da je Motulovo in tudi kateri tip je. Lahko sem bil v delavnici, sicer sem redkobeseden in v serviserja razen dveh treh vprašanj nisem tiščal, toda serviser me je za vse vprašal: kakšno olje(300V ali 5100), kašen filter, ali svečke menja ali ne. Skratka fantje, po mojem malo pretiravate.

Če vam kaj ne paše, pojdite v Eliso. Tam vam bodo v motor dali Motul 5100(brez vprašanja), potem vam bodo pa rekli, da morate servis opraviti čez 7000km namesto čez 10000km. Če boste protestirali ,vam bodo pa povedali, da je takšno olje za vaš motor čisto dobro in da je veiko cenejše, zraven bo pa še kdo zavijal z očmi češ kaj komplicirate, oni že vedo ker toliko motorjev popravijo :krneki:

@ Mare, poglej kako različne izkušnje imava midva. Jaz sem prenehal z menjavo gum pri Todivo. Po vsaki menjavi sem imel približno dve praski na feltni več, zato sem zaključil. To sem Damjanu tudi naravnost povedal. Pa se ni sekiral kaj dosti.

@ Sherif, poglej, pri Šternu bili so celo izbrani za najboljši servis v letu 2004. To bi nekaj moralo poverdati o kvaliteti servisa.

Se pa zelo strinjam z mlajšim Cagivo. Tudi Čarman je CAR. Pa ne le za sportake. Ali pa FJR kljub vsemu malo diši po sportaku B)

Pa brez užaljenosti prosim, zgolj mnjenje potrošnika.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedati da razen cene pri Sternu nimam pripomb (pri njih servisiram ze drugi motor). Vsec mi je da sem vedno lahko ob motorju in da mi mehanik na vsako vprasanje odgovori (in to ne z muko ampak se normalno pogovarja in mi kaj tudi razlozi). Tudi mene so vedno vprasali ali naj zamenja filter, katerega, svecke itd. ... , pa tudi material vedno pred mano vzame iz original zapakirane embalaze (OK razen olja ki ga imajo v sodu)... in ja, ko se dogovoris za uro to tudi drzi (spomnim se primera ko je mehanik pustil motor na katerem je delal (ker ga je stranka tam pustila cel dan) in sprejel moj motor ker sem imel zeljo pocakati tam). Je pa res, niso najcenejsi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

Kakšni konkretni podatki - telefon mogoče, lokacija! Pošlji na PM, če ti ni odveč - da ne bo EPP!

..

Nekajkrat se je že primerilo, sicer nekaj let nazaj pa vendar (karakter ostaja), da je Oven na novejših motorjih menjal dele, zaradi katerih motor ni bil na servisu, z bolj dotrajanimi. "Tvoje dele" je potem vgrajeval in zaračunaval tistim, ki so poskušali priti skozi s kakšno cenejšo varianto (beri: ne novimi deli). Svetujem označevanje delov, napr. diski, teleskopi vilic, deli, ki največkrat utrpijo škodo pri nesrečah.

Se strinjam z BINCO, da pridejo pacienti, ki jih ne moreš zadovoljiti, ja pa tudi res, da je ŠTERN zelo drag servis, kao kvaliteta & stuff. So drugi enakega kvalitetnega nivoja cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, ko si mi odgovarjal na moj post nisem mislil, da bi oni vsak dan eno uro gledali in odgovarjali na vprašanja, ampak kot vidiš forum spremljajo tako trgovci kot tudi serviserji in če že slučajno nalitijo na to temo in vidijo, da jih nekdo serje, graja,..itd, da lahko razberejo med vrsticami, kaj naj bi delalali narobe oziroma zakaj z njimi nismo zadovoljni, da potem te zadeve, če so jim v interesu tudi popravijo, izboljšajo, ... Nekako v takem kontekstu je bil moj post mišljen.

sej vem, Robert, in štekam tvojo iniciativo ... sori vsem, da tkole mal :topic: debatiramo, but ..

1) Prodajalci/serviserji tega ne berejo nujno ...

2) Običajno jih ljudje ali včasih kalimerorit dolžijo tukaj, ker pozabijo ali pa nimajo jajc, da bi jih obdolžili v živo in tako čimprej rešili težavo.

3) Serviserji in prodajalci imajo v glavnem drugo, pametnejše delo, ne pa, da bodo še na forumu visel in odgovarjal na razna blatenja ter se pregovarjali 2-3 dni zapored s posameznim "pritožbenikom"...

Menim, da forum ni primerno mesto za taka razčiščevanja. Enako bi bili razni ti "kupci" užaljeni, če bi se nekdo tretji začel obregovati ob njihovo "slabo vožnjo". Hitro bi dobili občutek, da jih nekdo blati in žali ...

Skratka - stvari se razčiščujejo na 4 oči, lahko na 6, ni pa lepo, in tudi haska običajno ni, če se razčiščujejo na cirka 4000 oči...

Koliko je imel matematiko v šoli (Yoke :kva2: )

Kakšni konkretni podatki - telefon mogoče, lokacija! Pošlji na PM, če ti ni odveč - da ne bo EPP!

Sem se pohecal ... Ovna ogromno ljudi odsvetuje, nekateri pa imajo z njim kljub temu zelo dobro izkušnjo. Odločitev je tvoja, menim pa, da lahko vsak pr isvojem serviserju najde tako pluse, kot minuse - odvisno predvsem, kakšna očala si natakne tisti dan... Če so bolj flegma, je vse ok, če so pa tista črna, z ognjenimi zublji ob strani, pa ... well takrat pride servier hitro v motosvetovo temo kot slab serviser ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Skratka - stvari se razčiščujejo na 4 oči, lahko na 6, ni pa lepo, in tudi haska običajno ni, če se razčiščujejo na cirka 4000 oči...

Se ne strinjam. Forum je za izmenjavo mnenj in izkušenj. Zakaj bi moral sam na lastni koži skusiti, kar je že nekdo drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kako to da so še sploh dejavni na trgu :?  :blink:

Al so dovolj dobri, al pa so črne sile spet na delu ... Kdo bi vedu - zarote so povsod okol nas!!! Poznam celo enga, ki mu motor brez kluča sploh noče vžgat, čeprav stane 4,5 maljone!!! :eek:

Se ne strinjam. Forum je za izmenjavo mnenj in izkušenj. Zakaj bi moral sam na lastni koži skusiti, kar je že nekdo drug.

Ker drugače čutiš, razmišljaš, komuniciraš kot tista oseba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poglej, tema se je tako segrela, da je potrebno sedeti daleč od ekrana, da se ne spečeš.

Ne bom pretirano hvalil in ne bom pretirano grajal, a Šterna le preveč grajate. Dejstvo je, da poceni pri tej hiši niso. Tudi komunikacija vedno ne štima, meni g. Štern nikakor ni hotel povedati koliko popusta mi bo dal pri got. nakupu motorja, zato sem ga kupil pri Habatu, ki mi je to brez oklevanja naravnost povedal.

A na servisiranje se spoznajo. Pa točni so. Če se dogovoriš za uro( osebne iskušnje 2x) ti motor tudi takrat vzamejo noter.

Tu naj omenim, da njihovega mehanika olje iz pripeljanega motorja ne peče. Pri Elisi je treba kljub dogovoru za uro počakati 1uro, da se mehanik ne opeče :BUA:

Na računu se znajdejo količine maziv iz normativov tako, da jaz osebno mislim, da je vse v redu.

Res je tudi, da olje točijo iz soda, a ko sem jaz servisiral tam, je na sodu pisalo, da je Motulovo in tudi kateri tip je. Lahko sem bil v delavnici, sicer sem redkobeseden in v serviserja razen dveh treh vprašanj nisem tiščal, toda serviser me je za vse vprašal: kakšno olje(300V ali 5100), kašen filter, ali svečke menja ali ne. Skratka fantje, po mojem malo pretiravate.

Če vam kaj ne paše, pojdite v Eliso. Tam vam bodo v motor dali Motul 5100(brez vprašanja), potem vam bodo pa rekli, da morate servis opraviti čez 7000km namesto čez 10000km. Če boste protestirali ,vam bodo pa povedali, da je takšno olje za vaš motor čisto dobro in da je veiko cenejše, zraven bo pa še kdo zavijal z očmi češ kaj komplicirate, oni že vedo ker toliko motorjev popravijo :krneki:

@ Mare, poglej kako različne izkušnje imava midva. Jaz sem prenehal z menjavo gum pri Todivo. Po vsaki menjavi sem imel približno dve praski na feltni več, zato sem zaključil. To sem Damjanu tudi naravnost povedal. Pa se ni sekiral kaj dosti.

@ Sherif, poglej, pri Šternu bili so celo izbrani za najboljši servis v letu 2004. To bi nekaj moralo poverdati o kvaliteti servisa.

Se pa zelo strinjam z mlajšim Cagivo. Tudi Čarman je CAR. Pa ne le za sportake. Ali pa FJR kljub vsemu malo diši po sportaku B)

Pa brez užaljenosti prosim, zgolj mnjenje potrošnika.

LP Cvetoo.

Meni ni všeč samo njihova matematika - na kratko je to vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri serviserji so :

Borut, Barborič in Elisa. Soliden je Langus.

Ostali so zanič. :P

Symru, Cveto ...... NIMATA POJMA!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri serviserji so :

 

Borut, Barborič in Elisa. Soliden je Langus.

Ostali so zanič.  :P

Symru, Cveto ...... NIMATA POJMA!!!    :lol1:

matr pozabu si še dodat Primc Jureta pa LA BA u Litiji pa Čarmana ane :grim

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri serviserji so :

 

Borut, Barborič in Elisa. Soliden je Langus.

Ostali so zanič.  :P

Symru, Cveto ...... NIMATA POJMA!!!    :lol1:

Tudi v redu. Ni problema, nikjer ne piše, da imam prav, sedaj pa vsaj piše, da nimam pojma.

Lej, da ne boš ravno ti cvilil čez en teden, pa po motor k serviserju s svojim dobermanom hodil. :krneki:

:topic:

Pa LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al so dovolj dobri, al pa so črne sile spet na delu ... Kdo bi vedu - zarote so povsod okol nas!!! Poznam celo enga, ki mu motor brez kluča sploh noče vžgat, čeprav stane 4,5 maljone!!!  :eek:

Liberalno???? Provokativno??? :blink:

Uuuuuaaaaaaaa :kva2:

@Symru: Prosim povej mi, kaj rabiš, ti uredim po "tvojih" cenah in kvalitetah storitve, blaga, bom kot kaže zelo vesel, ti pa itak vedno venomer in vekomaj........ :photo: torej toleranten do mene :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Symru: Prosim povej mi, kaj rabiš, ti uredim po "tvojih" cenah in kvalitetah storitve, blaga, bom kot kaže zelo vesel, ti pa itak vedno venomer in vekomaj........ :photo: torej toleranten do mene :naughty:

Nisem v taki fazi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sam ne vozim mopeda na servise ampak vseeno: pravte da so eni servisi poceni, drugi dražji. ma mičkeno mi se zdi, da bi orali imet pooblaščeni servisi povsod v sloveniji enak cenik če že imajo enak spisek delov za zamenjavo pri servisiranju pa normirane ure za določen tip motorja..

btw: v kopru ne bi pohvalu nobenega motorističnega servisa, v izoli se mi zdi da je uni zraven droge kr ok.

nekoč sem v bertokih opazoval pr delu enga ki je delal prej v italiji.. kako je delal enga buela, tudi k njemu bi pelal motor.

servis štern: še kr ok, čeprav jih imam na sumu da mi niso špic šponali pa jih bi morali..

severin gruden, slišal sem svašta o njemu, meni je korektno napravu,

nartabulši pa je biu marčelo iz gorice. čeprav je delavnica njegova najbolj razfukana bla, moped je od njega stran pelal res fenomenalno.

ker je ta tema namenjena zgolj za grajo in hvalo serviserjev ne bi raznih "fušarjev", ki jih poznam omenjal, čeprav so nekateri vrhunski strokovnjaki ki jih tudi uradni serviserji večkratr sprašujejo za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sam ne vozim mopeda na servise ampak vseeno: pravte da so eni servisi poceni, drugi dražji. ma mičkeno mi se zdi, da bi orali imet pooblaščeni servisi povsod v sloveniji enak cenik če že imajo enak spisek delov za zamenjavo pri servisiranju  pa normirane ure za določen tip motorja..

btw: v kopru ne bi pohvalu nobenega motorističnega servisa, v izoli se mi zdi da je uni zraven droge kr ok.

nekoč sem v bertokih opazoval pr delu enga ki je delal prej v italiji.. kako je delal enga buela, tudi k njemu bi pelal motor.

servis štern: še kr ok, čeprav jih imam na sumu da mi niso špic šponali pa jih bi morali..

severin gruden, slišal sem svašta o njemu, meni je korektno napravu,

nartabulši pa je biu marčelo iz gorice. čeprav je delavnica njegova najbolj razfukana bla, moped je od njega stran pelal res fenomenalno.

ker je ta tema namenjena zgolj za grajo in hvalo serviserjev ne bi raznih "fušarjev",  ki jih poznam omenjal, čeprav so nekateri vrhunski strokovnjaki ki jih tudi uradni serviserji večkratr sprašujejo za nasvete.

Severina na žalost ni več med nami, zato o njemu ne bi kratil besed, naj počiva v miru, kjerkoli je!

Marčelo, pa je vedno bil najpametnejši mehanik na svetu in še vedno je. Nekateri imajo z njim tako dobre kot tudi slabe izkušnje. Saj je itak z vsemi tako :D Marsikdo mu zameri, da ful graja druge mehanike, medtem ko je on, oh in sploh, potem pa iste napake tako kot njegov predhodnik ne zna rešit, čeprav ti pred tem govori, kako je ta napaka mačji kašel in kako je mehanik, ki je pred njim to isto napako hotel odpravit popoln nesposobnež. Njegova delavnica, pa je še vedno taka kot je bila vedno :D

Sedaj moram peljat motor na servis, pa čeprav ga imam pod nosom, sem se vseeno odločil, da ga peljem k Borutu v Dragomer .) Sem vseeno poslušal nasvete drugih, predvsem osebnih prijateljev, zato taka odločitev, pa še eno furco bi rad zraven naredil .) Vsaj za zdaj je padla taka odločitev, pozneje pa ga bom lahko peljal tudi do Marčelota.

Sem pa prejšnji motor vozil k Bijukliču v Solkan. Marsikdo je imel o njem kaj povedat, vendar meni kar smo se zmenili je vse lepo zrihtal in naredil. Ni pa bil najbolj poceni. Cenejši so bili pri Elisi, čeprav sem motor pri njih imel samo enkrat. Z njihovo storitvijo sem bil takrat zelo zadovoljen tudi cenovno .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem obiskal Boruta in pri njemu naredil servis. Hvala bogu sem poslušal nasvete drugih, ker sem bil z storitvijo zelo zadovoljen. Cenovno in strokovno. Šlo je za menjavo olja, filtra in zadnjih ploščic,... Material sem imel s seboj. Sem pa namesto Motul 5100 kupil 300V. Že drugi so mi rekli, da je brezveze, da sem ga kupil, ker motorja ne tiščim v obrate in ga tudi ne uporabljam za dirkanje.To mi je tudi Borut rekel in svetoval, da raje vzamem Motul 5100. Tako sem tudi naredil, Motul 300V, pa mi je odkupil, razliko v ceni, pa poračunal z delom :OK:

Na koncu me je servis za GSX-a v katerega gre 2,5l več olja stal celo manj kot sem plačeval za Yamaho Virago 250, s tem, da mi je menjal tudi ploščice .)

Drugič ga peljem spet k njemu :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem obiskal Boruta in pri njemu naredil servis. Hvala bogu sem poslušal nasvete drugih, ker sem bil z storitvijo zelo zadovoljen. Cenovno in strokovno. Šlo je za menjavo olja, filtra in zadnjih ploščic,... Material sem imel s seboj. Sem pa namesto Motul 5100 kupil 300V. Že drugi so mi rekli, da je brezveze, da sem ga kupil, ker motorja ne tiščim v obrate in ga tudi ne uporabljam za dirkanje.To mi je tudi Borut rekel in svetoval, da raje vzamem Motul 5100. Tako sem tudi naredil, Motul 300V, pa mi je odkupil, razliko v ceni, pa poračunal z delom :OK:

Na koncu me je servis za GSX-a v katerega gre 2,5l več olja stal celo manj kot sem plačeval za Yamaho Virago 250, s tem, da mi je menjal tudi ploščice .)

Drugič ga peljem spet k njemu :D

Pozdrav od Roberta

Za koliko si lažji - finančno seveda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!