Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

To je potem menda vsak proizvajalec motorjev :D

V moji knjižici piše da je treba filter menjat na !!!18.000km!!! :huh: :lol1: :lol1:

na 18.000km :photo: :OK: :lol1: , ti si jih pa ze res velik zamenu...enkrat ga za foro probi na 6k pa potezkej novega pa tastarega pa bos vidu razliko... sicer pa... le zakaj imajo vsi novi avtomobili (dajem jih za primer ker z motorji ni nic drugac kar se tega tice) interval na 30k? hja.. 2 let bo ze su dokler je garancije... pol se bo pa zacela veselica :D :D

Sicer pa bos FUL prsparov ce ga bos na 18k menju... cele 3 jurje :grim :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 18.000km :photo: :OK: :lol1: , ti si jih pa ze res velik zamenu...enkrat ga za foro probi na 6k pa potezkej novega pa tastarega pa bos vidu razliko...

In kaj boš s tem težkanjem ugotovil????

Mogoče da je stari težji ker je v njemu še olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj boš s tem težkanjem ugotovil????

Mogoče da je stari težji ker je v njemu še olje

Ali pa zobniki :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so zobniki ne rabiš prek filtra kontrolirat,se bo takoj pokazalo če bo 5 zob manj v menjalniku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj boš s tem težkanjem ugotovil????

Mogoče da je stari težji ker je v njemu še olje

res je da je notr olje, kljub temu da ga odlijes ostane filter napojen... samo so pa tut smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus teh smeti ni toliko da bi bistveno prispevale k teži starega filtra.

kot si že sam napisal je filter težji ker je napojen z oljem.

Ne gre se tukaj za nečistoče v kilogramih.

Sam delam servise na 12 000 km v kar šteje tudi menjava oljnega filtra. Menjava pri večini motorjev na 6000 km je metanje denarja skozi okno.

Če gledaš da je to dobro za motor je še boljše če boš olje menjaval na 3000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred nekaj dnevi sm pelo svoj motor na redni servis. Motor je delav brezhibno edino luč mi je crklna še ist dan . In ga grem dons iskat plačam 10000 se usedem na motor in odpelem. Motor se vredu pele pridem do ene pov poti in pri mal bol ostrem ovinku zabremzam tako na spredno kot nazadno vendar motor ne bremza tko kukr bi mogu. Zapelem hkraj mal pogledam probam in tazadna bremza sploh ne prim nč. Mal pogledam še po motorju ketna zapackana čeprov sm jo pred nekaj dnivi čist spucov, tazadna luč ni popravlena. Ker se mi je ful mudil dam sm šu domov. Zdej me pa zanima vaše mnenje o tem pa kva bi vi nardil? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj dnevi sm pelo svoj motor na redni servis. Motor je delav brezhibno edino luč mi je crklna še ist dan . In ga grem dons iskat plačam 10000 se usedem na motor in odpelem. Motor se vredu pele pridem do ene pov poti in pri mal bol ostrem ovinku zabremzam tako na spredno kot nazadno vendar motor ne bremza tko kukr bi mogu. Zapelem hkraj mal pogledam probam in tazadna bremza sploh ne prim nč. Mal pogledam še po motorju ketna zapackana čeprov sm jo pred nekaj dnivi čist spucov, tazadna luč ni popravlena. Ker se mi je ful mudil dam sm šu domov. Zdej me pa zanima vaše mnenje o tem pa kva bi vi nardil? :(

Kwa nek. naslednjič bi šli spet k njemu in se dali ponovno nategniti. Nisi šel nazaj, se je ful mudil domov. :slap: Tudi naslednje dni nisi tega storil in sedaj naj mi tvojo ubogo dušco rešujemo. Pozabi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi našel pravo temo; potem bi vsaj približno slovnično pravilno napisal post, da bi ga mogoče kdo

bolj resno jemal; in nenazadnje bi pravi čas obrnil nazaj do serviserja in mu predstavil svoj pogled na situacijo :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporoči tega serviserja svojemu najljubšemu sosedu. Za karkoli - hladilnik, TV, vinkoviča, huskvarno, avto...

Pomisli kakšen špas mora biti, če bi dobil nazaj hladilnik z zapacano verigo! Ali pa TV brez zadnje luči! Ali pa ženo brez zavor...huh. Divje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se je to zgodil dons pred parimi urami in itak nameravam zdele jt nazaj modil se je pa res zarad zdravstvenih razlogov pa ne mojih.

drugač gre pa za vomberger

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIRKO ŽIVEC SERVIS LUČKA

KAJ NAJ REČEM TO JE PREVERJENO EDEN IZMED NAJVEČJIH NATEGOVALCEV V LJUBLJANI

KDOR IMA RAD SVOJ MOTOR NAJ GA PELJE KAM DRUGAM

VSE TI OBLJUBI BO JUTRI GOTOV PA CENO TI POVE SAMO POTEM ČEZ NEKAJ DNI PA VIDIŠ DA JE CENA NEKAJKRAT VIŠJA MOTOR PA TAM VISI PO MESEC ALI VEČ

ČE NE BI ŠEL SEDET BI GA ZIHR FENTAL :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm kar se tega Živca tiče...sem bil pred cca mescem dni priča, ko je eden pri njem popizdeval zaradi servisa skuterja. BI ga moral ta dan dvignit, dotični ga pa še razstavil ni, kamoli pogledal. Pol so pa padale obljube v stilu "sej bom jutri" pa čez 5 min "sej bom danes" itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zanima me kateri servis mi priporočate za Hondo, al k Čepinu v Vojnik ali k Elisi v Domžale, mora pa biti pooblaščen servis, ker je motor še v garanciji, mogoče pa koga drugega.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zanima me kateri servis mi priporočate za Hondo, al k Čepinu v Vojnik ali k Elisi v Domžale, mora pa biti pooblaščen servis, ker je motor še v garanciji, mogoče pa koga drugega.

Lp

Sploh je Elisa pooblaščeni serviser za honde :hmm:

Je pa v okolice Lj Čarman tudi pooblaščeni :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zanima me kateri servis mi priporočate za Hondo, al k Čepinu v Vojnik ali k Elisi v Domžale, mora pa biti pooblaščen servis, ker je motor še v garanciji, mogoče pa koga drugega.

Lp

Barborič iz Žužemberka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še tukaj pohvalim Tomaža(Avto Šiler). Včeraj zvečer sem ugotovil,da sem na mojem Zju izgubil pokrovček in matice za nastavljanje verige;ker mi je panika zaradi jutrišnjega odhoda na dopust mi je Tomaž zrihtal pokrovček v enem dnevu in prišel k meni domov,da mi je zadevo zmontiral. Tako je samo potrdil moje zadovoljstvo z njim in vse kar lahko rečem je vsaka čast :OK:

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam kar nekaj prijateljev ki vozijo svoje yamahe v servis štern v kranju in so zelo zadovoljni, še nikoli nobenih problemov, res, da se jim zdi cena včasih mal pretirana, vendar naredijo pa tako kot se zagre..... mam pa jst eno slabo izkušnjo, vendar to ni bila krivda njih, vendar izdelovalca puš.... sam pustimo zdaj to... moje mnenje o šternu je glede na to kar sem slišal in doživel naslednje: če vam servisira štern zagotovo ne boste razočarani, če pa bodo pošiljali stvari kam drugam, da jih popravijo ozr. naredijo pa vam ne bi priporočal, še posebej ne unga ki jim dela gusaste puše, ker je drag in še slabo naredi ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp zanima me na ker servis nej pelm aprilio u ljublani oz.okolici pa da je karseda poceni

imam servis na 12000 km pa me zanima tut kaj use zamenajo(aprlia rs125) in približna cena

lp , PiNK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIRKO ŽIVEC SERVIS LUČKA

KAJ NAJ REČEM TO JE PREVERJENO EDEN IZMED NAJVEČJIH NATEGOVALCEV V LJUBLJANI

KDOR IMA RAD SVOJ MOTOR NAJ GA PELJE KAM DRUGAM

VSE TI OBLJUBI BO JUTRI GOTOV PA CENO TI POVE SAMO POTEM ČEZ NEKAJ DNI PA VIDIŠ DA JE CENA NEKAJKRAT VIŠJA MOTOR PA TAM VISI PO MESEC ALI VEČ

ČE NE BI ŠEL SEDET BI GA ZIHR FENTAL :devil:

Po gobcu bi ga nasekal in odpelal motor ce bi pa kaj pizdu in te prjavu ga pa se enkrat obiščeš

Jure je No1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!