Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Po gobcu bi ga nasekal in odpelal motor ce bi pa kaj pizdu in te prjavu ga pa se enkrat obiščeš

v drugo ga obiščeš, ko se z odvetniki pogajaš, a ne?

en orenk "na gobec useknit" je lahk cirka 2 milijona, če ga dobr trofneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi se matral in si po možnosti pri udarcu s pestjo opraskali členke na roki? v tretjem tisočletju obstajajo za to razne sulice, helebarde... :trance_33_sleep:

pacienti :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavc je imel moped pr Živcu ene dva mesca in hodu prosit skori vsak teden, da ga je končno spacal skupi. Sem mu reku, da je neumen ker je sploh pelu tja, pa je reku da nikol več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm ga imel letes pomladi pri Živcu. Ko sem ga pripeljal mi je tip sprva deloval prijazen, starejši človek z veliko izkušnjami, vendar se je kasneje izkazalo nasprotno.

Ko sem ga že parkrat poklical(po štirih dneh), pa motor še vedno ni bil servisiran, sem si rekel da grem malo prebrat o njem.

Na motosvetovem forumu sem dobil take informacije, da mi je slabo ratal :SS , pa ravno sobota popoldne je bila, živec pa nekje na eni dirki "KAO" :?

Naslednji dan sem komaj spal in v ponedeljek takoj poklical na servis, dobil tega kretena in mu naložil da motor potrebujem pod nujno, in da mu ga takoj nazaj pripeljem, ko opravim "nujne stvari"

Ko sem prišel po motor po šestih dneh, se tip motorja ni niti dotaknil, na srečo. :D

Kar odleglo mi je :OK:

ŽIVEC

ne bo več videl mojega motorja !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je mimo, ampak če si sam svoj mojster oz. serviser pa tudi paše sem :hmm:

Prebral na nekem drugem forumu (bilo je govora o menjavi pnevmatik v smislu, da je najbolje, da sam odmontiraš kolesi itd .... ) in se od srca nasmejal, ker je tako simpatično ....

Evo copy/paste (upam da me avtor ne bo tožil za avtorske pravice in ne bo kakšne zamere):

"Dam motor na main stand, snamem zadnje kolo, simpl k pasulj, 10min. dela. Probam kolk je kej tezek na nosu (motor stoji s sprednjim kolesom na tleh). Nato se zadi obesim, da dvignem sprednje kolo, punca ga potegne ven in nato pocasi spuscam, da bi se naslonu naprej na vilce, sam sem pozabu na to da bo main stand nazaj skocu, ker je cez navpicnico... fufff, pa motor odleti naprej na auspuh, lol. Sam po sebi je stal na auspuhu, vendar dvomim da je auspuh, oziroma kolektor misljen da zdrzi 200kg motorja.

Nisem niti probaval ga dvigat ker vem da ga niti priblizno nebi dvignu dovolj za kolo notr dat. Sem obstrani polozu koutre v vreci, ga polozu na bok, nataknu kolesa nazaj, dvignu in jovo na novo. Zadnje dol, in nato sprednje dol, sam tokrat sem podlozu vilice ... " :D :D :D

Ja seveda, motor je pa fazer 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je mimo, ampak če si sam svoj mojster oz. serviser pa tudi paše sem :hmm:

Prebral na nekem drugem forumu (bilo je govora o menjavi pnevmatik v smislu, da je najbolje, da sam odmontiraš kolesi itd .... ) in se od srca nasmejal, ker je tako simpatično ....

Evo copy/paste (upam da me avtor ne bo tožil za avtorske pravice in ne bo kakšne zamere):

"Dam motor na main stand, snamem zadnje kolo, simpl k pasulj, 10min. dela. Probam kolk je kej tezek na nosu (motor stoji s sprednjim kolesom na tleh). Nato se zadi obesim, da dvignem sprednje kolo, punca ga potegne ven in nato pocasi spuscam, da bi se naslonu naprej na vilce, sam sem pozabu na to da bo main stand nazaj skocu, ker je cez navpicnico... fufff, pa motor odleti naprej na auspuh, lol. Sam po sebi je stal na auspuhu, vendar dvomim da je auspuh, oziroma kolektor misljen da zdrzi 200kg motorja.

Nisem niti probaval ga dvigat ker vem da ga niti priblizno nebi dvignu dovolj za kolo notr dat. Sem obstrani polozu koutre v vreci, ga polozu na bok, nataknu kolesa nazaj, dvignu in jovo na novo. Zadnje dol, in nato sprednje dol, sam tokrat sem podlozu vilice ... " :D :D :D

Ja seveda, motor je pa fazer 600

:slap: ...mater ta je pa kot iz risanke,se spomnite tiste Češke-A JE TO? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lan sem mel čist nov motpr pr BOŽIČ-u v celju najprej 31 dni, ker ni spelu z mesta, v hrib je bil pa živa polomija, potem pa še 14 dni, ker je zaribu, pa ne ve za kaj. A je to dober serviser????? Pa še vsak drug dan sm bil pr njem, ker je trdil, da je motor dobr, v bistvu je blo pa zmeraj slabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakim mesecem odpeljal svojega Triumpha (Speed four) k JERMANU na prvi servis. Od zunaj fuj :BUA: , notri pa vonj po kompetentnosti B) . T' mau Jerman mi je relativno hitro poštimal bike, ga sprobal :devil: in navrgel nekaj pametnih nasvetov. Račun ni bil nizek, ampak za kompetentnost (+ dobro olje) se plača nekaj več. Aja, pa ponudil mi je (seveda) brezplačno štelanje ketne, če bom do naslednjega servisa kaj kruzal v bližini. Zaenkrat :OK: .

Se vidimo na asfaltu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja o dveh hondinih servisih ?

Honda čepin vojnik

ali čarman medvode

torej komu zaupati menjavo verige ventilov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja o dveh hondinih servisih ?

Honda čepin vojnik

ali čarman medvode

torej komu zaupati menjavo verige ventilov

Čepin :nono: . V avto nalili premalo olja (skoraj nič). :angry: Ga ne vidijo več.

Samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja o dveh hondinih servisih ?

Honda čepin vojnik

ali čarman medvode

torej komu zaupati menjavo verige ventilov

Jasno ČARMAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja o dveh hondinih servisih ?

Honda čepin vojnik

ali čarman medvode

torej komu zaupati menjavo verige ventilov

Definitivno ČARMAN :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi BMW servis v Trzinu... vsi so narejeni bolj na slow motion. Sicer sem bil tam z avtom in sem za začetek 20 minut ždel pri sprejemnem mojstru, da je med tekanjem okoli, telefoniranjem in ob pokvarjenem računalniku uspel ročno napisat na en list da sveti lučka od ABSa. No, potem je trajalo nadaljni 2 uri da so mojstri zamenjal tist ubogi senzor, na koncu je pa še gospodična pri blagajni veselo klepetala po telefonu s prijateljico in se sploh ni pustila motit, dokler je nisem že grdo začel gledat.

Na tem servisu sem bil prvič, zadnjič in nikoli več... škoda časa. Bom raje še naprej hodil na Vrhniko kot do sedaj, čeprav je malo dlje.

Pa da ne bom :topic: medtem ko sem čakal, se je en stric odpeljal z motorjem, po kaki urci je bil pa že nazaj in po mrkem obrazu sodeč ni bil ravno neka zadovoljna stranka. Kakšni so bili pa njegovi problemi ne vem, ker nisem šel bližje da bi vlekel na ušesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšen servis za Yamaho v okolici NG, ki je vsaj približno podoben Primcu v LJ?

Jure mi je do sedaj servisiral in rekontstruiral FZ6 in samo servisiral R1 :010 ... Vse je bilo na nivoju in po planu, le malo dalečje...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja o dveh hondinih servisih ?

Honda čepin vojnik

ali čarman medvode

torej komu zaupati menjavo verige ventilov

Brez dvoma Čarman. Gašper je zakon :worship: :worship: :worship:

Moto Černe - Dragomer :OK:

khm... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Zanima me, komu peljati popraviti kawasaki er5 (poškodovan prednji del, tank, vilice...). Sem iz NM.

Hvala.

Če je motor še vozen se oglasi pri meni Vandotova 8 Nm (Novoteksovo naselje) ,da vidim potem ti bom lahko vse svetoval.Če motor ni vozen pridi po meme in bova šla skupaj pogledat. Vilice ti bom jaz poravnal tank moj kolega (zelo dober in poceni ličar) za dele pa bomo Barboriča prosili ,da jih naroči. :OK:

Ps lahko me pokličeš na GSM: 040/702370

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo v NM ali KK regiji bi kvalitetno zrihtal vdrt tank (manjša vdrtina fi cca 8 cm, brez prask), pa da ne bi bil kak nedosegljiv majster, ki bi ga bilo treba čakat več tednov in prosit dan za dnem

če je kvaliteta, tudi cena ni problem

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšen servis za Yamaho v okolici NG, ki je vsaj približno podoben Primcu v LJ?

Jure mi je do sedaj servisiral in rekontstruiral FZ6 in samo servisiral R1 :010 ... Vse je bilo na nivoju in po planu, le malo dalečje...

Hvala

.) .) .) še zmeraj Jure, kaj pa je teh 102 km. iz Solkana,

jaz grem včasih samo na kavo dol k Metki v Gorico,

pa še lepa furca........moje mnenje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo v NM ali KK regiji bi kvalitetno zrihtal vdrt tank (manjša vdrtina fi cca 8 cm, brez prask), pa da ne bi bil kak nedosegljiv majster, ki bi ga bilo treba čakat več tednov in prosit dan za dnem

Ti je Brumer že zgoraj odgovoril ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo v NM ali KK regiji bi kvalitetno zrihtal vdrt tank (manjša vdrtina fi cca 8 cm, brez prask), pa da ne bi bil kak nedosegljiv majster, ki bi ga bilo treba čakat več tednov in prosit dan za dnem

če je kvaliteta, tudi cena ni problem

tnx

DIY:

http://lifeisaroad.com/stories/2005/02/05/...entPulling.html

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš tisto ..... tank pa moj kolega......

to mi ravno ne pomaga veliko

TI pomaga obrni se name pa boš vse zvedel zdaj ti bom dal telefon od tega majstra za tank popravit in se lahko vse z njim dogovoriš ime mu je Toni GSM: o41/544929. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!