Skoči na vsebino

Novi filtri


Priporočene objave

Predlagam, da bi v seznamu članov dodali nove filtre, kot recimo poklic ali motor. Tako bi lahko vsakdo, ki ga zanima določen tip motorja/poklica in bi rad kaj vprašal v zvezi s tem, veliko lažje našel uporabnika s tem motorjem/poklicem :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist ki to hoče, najde tako poklic kot motor, a se ti res zdi potrebno imet vse servirano :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej tacga zelo teško najdeš, zato se mi zdi to dost dobra rešitev. Ne moreš it zdej gledat vsazga člana posebi. Sicer pa verjetn vsazga kdaj zanima, kolk jih ma isti motor... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu bi pa bilo mogoce fajn, ce bi poleg opcije "poglej nove objave" imel tudi opcijo "poglej objave od..." Meni se dostikrat zgodi, da kej rabim pogledat, pa nimam cas vsega brat, ampak pol ko sem na forumu, moram precitat vse do zdaj, ker mi pol naslednjic ne bo vec javil tega kot novo temo....

Sej vem, da grem lahko po kategorijah na roke pogledat, al pa se ne prijavim avtomaticno....

Sam pravim da bi blo prirocno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!