Skoči na vsebino

blesava navodila - Tomos&Co


Priporočene objave

hehe, mal sm bral navodila od mojga prvega mopeda (frchija, letnik '95 - ki ga seveda ze davno nimam vec - za po hosti je bil majka bozja!! :twisted: ), in sem naletel na dolocene odseke, kjer sem se nasmejal... :D :lol:

stran 3 (cist na zacetku):

Lastnike opozarjamo, da vsaka predelava izpusnega sistema lahko samo poslabsa delovanje in ne povecuje zmogljivosti motorja

pajadeee!!!! :lol: :lol: :lol:

zj pa ne vem al hocjo folk flancat (neb reku d jim glih uspeva), al majo pa take "strokovnjake" d se na rore ne spoznajo - kar pa neb reku, glede na uspehe v GP v preteklih letih!! :D

stran 7:

Voznja

Hitrost uravnavamo z rocico za plin.

ne me basat!!! :lol: :lol: :lol:

stran 14:

MOTNJE IN NJIH ODPRAVLJANJE

Motnje v menjalniku

...

Sklopka dolgo ne vklopi v drugo prestavo ali sploh ne vklopi:

motor preslab - ocistiti izpusni glusnik

kr neki :twisted: :D

:lol: ...in podobno... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to majo povsod ene traparije.v navodilih za aprilio piše da deli niso užitni in jih ne smeš jest :shock: sj ne morm verjet,jst sm jo pa mislu pojest!! :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navodila lahko imajo tudi pravne posledice. Zato včasih v njih pišejo po našem mnenju neumnosti, ki pa so posledice pravne prakse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navodilo na fenu :

NE UPORABLJAJTE MED SPANJEM! (am...???)

navodilo na božičnih lučkah:

SAMO ZA ZUNANJO ALI NOTRANJO UPORABO (a sem tud vesolje spada??)

....... tega je ful... (vse resnično :P)

navodilo na motorni žagi :

VERIGE NE POSKUŠAJTE USTAVITI Z ROKO (naj dvigne roko tist k je probu)

na škatli z lomljivo vsebino (na spodnji strani) :

NE OBRAČAJ!

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak zaščititi se morajo pred tožbami,jaz bi jih naprimer lahko tožil ker sem pojedel bat in sem imel potem drisko :D :D :D hudiča,zakaj nisem prebral navodil!

bolj smešno je ko so navodila slabo prevedna-enkrat je bila taka tema v avto magazinu,res sm se nasmejal

to temo bi lahko preimenovali v Knjižice z navodili,ker ni samo tomos zravn.mogoč bo bolj obiskana in se bo razvila debata o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, človek se res od srca nasmeje, ko bere te bedarije :lol: Tako, da res bi lahko nardili temo o smešnih navodilih, ali pa če kar v to naprej pišemo.. No zdaj pa veselo na delo, pa navodila brat. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje pred nekaj leti je neka američanka stožila proivajalca lestev ker v navodilih za uporabo ni pisalo da lestve ne sme postavljati na ledeno površino :roll:

Zakaj misliš da imajo vsi korejski avtomobili tisti famozni tekst v ogledalih napisan. jih je že kdo dober stožu :oops: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kaj sploh narobe s temi navodili :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj misliš da imajo vsi korejski avtomobili tisti famozni tekst v ogledalih napisan...

... še pred njimi pa tudi vsi ameriški avtomobili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na faksu nam je predavatelj razložil, da je ena ženska dobila milijonsko odškodnino, ko je tožla proizvajalca mikrovalovnih pečic, ker ni v navodilih izrecno pisalo, da se domačih ljubljenčov ne sme sušiti v mikrovalovki.... in je skurla svojega kužka....

Posledica - ta konkretni proizvajalec je mastno plačal... in dodal v navodila opozorilo, da se živali ne sme sušiti v mikrovalovki... :D

Tak da prosim, prizanesite svojim živalim... NE v mikrovalovko!!! (razenčestehudolačnipress) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, topic preimenovan, vidim d ni tomosov dvokolesnik edina stvar s cudnimi navodili... :D

VERIGE NE POSKUŠAJTE USTAVITI Z ROKO (naj dvigne roko tist k je probu)

tist k je probu vrjetn ne bo mel kaj dost za dvignt... :twisted: :D :lol: :lol:

a pol bi lahko tozil vinarsko industrijo pa dobil kes nazaj za vse kazni pa nesrece k sm jih kdajkol povzrocil, k na flasi ne pise d je prepovedan pit pa vozit?? :twisted: :twisted: :twisted:

al pa na skatli cikov ne pise d ne smes odlagat przganih cikov na preprogo... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rowenta Iron

Warning: Never iron clothes on the body.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!