Skoči na vsebino

Say CHEESE


Pravokotar

Priporočene objave

Tron mu je bolj lapis-lazuli kot pa ICE.

Mi je všeč, da resnost, mrkobo in nastop nezmotljivega pravičnika precej omilijo copatki, ki so prav prisrčni.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....resnost?! :? mrkoba?! :roll: NEZMOTLJIVEGA?! :shock: ...a me ti sedaj zalis? .... tako javno pred vsemi?! :oops:

....buuuuAAAAAAAAAAAEEEEEEE :cry:

ali imas v mislih arnie-ja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no ICE, jaz sem napisal kaj bi ti rad bil, ne pa kaj si.

:evil: :twisted: :D

Pa tudi bil ne bi - sam na trenutke tako izpade, včasih, mogoče, tam pa tam, ne vedno, sam kdaj pa kdaj, pravzaprav nikoli. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tron mu je bolj lapis-lazuli kot pa ICE.

Mi je všeč, da resnost, mrkobo in nastop nezmotljivega pravičnika precej omilijo copatki, ki so prav prisrčni.

:D

.....resnost?! :? mrkoba?! :roll: NEZMOTLJIVEGA?! :shock: ...a me ti sedaj zalis? .... tako javno pred vsemi?! :oops:

....buuuuAAAAAAAAAAAEEEEEEE :cry:

ali imas v mislih arnie-ja? :)

Dej no ICE, jaz sem napisal kaj bi ti rad bil, ne pa kaj si.

:evil: :twisted: :D

Pa tudi bil ne bi - sam na trenutke tako izpade, včasih, mogoče, tam pa tam, ne vedno, sam kdaj pa kdaj, pravzaprav nikoli. :wink:

uuuuuhhhhhhhhh....... sm ze mislu.... *sniiiiiiieeeeeff* :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja copatki so ključni! Pride zmeraj samo v copatkih :arrow:  valjda :twisted:

kaj spet nekaj brez veze nakladas :shock: ........ se vem ne kje stanujes :!: ..... da sploh ne govorimo o tem,da bi bil kdaj bil pri tebi. :twisted:

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja copatki so ključni! Pride zmeraj samo v copatkih :arrow:  valjda :twisted:

kaj spet nekaj brez veze nakladas :shock: ........ se vem ne kje stanujes :!: ..... da sploh ne govorimo o tem,da bi bil kdaj bil pri tebi. :twisted:

8)

......sploh pa ne v teh copatkah, a ne? :wink: :twisted: 8)

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja copatki so ključni! Pride zmeraj samo v copatkih :arrow:  valjda :twisted:

kaj spet nekaj brez veze nakladas :shock: ........ se vem ne kje stanujes :!: ..... da sploh ne govorimo o tem,da bi bil kdaj bil pri tebi. :twisted: 8)

A zdaj boš me pa zatajil? bawling.gif Saj taki ste moški!!!! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: stigmata,a si ti cist?! :roll: ......me lady spremeni v cepece lulajoce bitje,ce to prebere! :shock: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!