Skoči na vsebino

physical memory...


gebre

Priporočene objave

pr mojmu računalniku(celeron 633, 20GB, geforce2 32mb, 128 ram,...)se mn učasih kr pojav en plav okn pa piše physical memory los al neki tacga. U glaunem morm restartat comp, ga zaženem pa čez neki cajta spet isto, sm mau brau pomoč pa sm naštimou u administrator tools neku cache na maximalno, sicer je zdej mir sam jest nimam pojma kva bi to blo, a je že cajt za mal več ramou?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno je predvsem od tega, kaj na njem pocnes, ti pa predlagam da si pogledas kak bolj uporaben operacijski sistem, ki ne bo tako pozresen (moj predlog www.freebsd.org).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr mojmu računalniku(celeron 633, 20GB, geforce2 32mb, 128 ram,...)se mn učasih kr pojav en plav okn pa piše physical memory los al neki tacga. U glaunem morm restartat comp, ga zaženem pa čez neki cajta spet isto, sm mau brau pomoč pa sm naštimou u administrator tools neku cache na maximalno, sicer je zdej mir sam jest nimam pojma kva bi to blo, a je že cajt za mal več ramou?

LP by gebre

RAM je toliko poceni, da si ga lahko brez problema kupi še 256Mb < 10kSIT.

Ne menjaj operacijskega sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj ram je zanič !

My Ram can kick your ram's ass anytime :>

ne pa ne.... :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj RAM je najbrž res zanič. Čimprej zamenjaj RAM, ker lahko pokvarjen RAM povzroči zapisovanje napačnih podatkov na disk, kar zna biti skrajno zoprno. Been there, done that in verjemi, da raje vidim, da crkne procesor ali matična, samo da ti ni potem treba po disku iskati pokvarjenih datotek.

Kateri del računalnika je najdražji?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Podatki!!! Vse ostalo lahko zamenjaš za nekaj $$$.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj ram je zanič !

My Ram can kick your ram's ass anytime :>

ne pa ne.... :oops: :D

anybody wanna play?! :twisted: :arrow: Dodge RAM SRT-10 330dodge_srt10_4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anybody wanna play?!  :twisted:   :arrow:  Dodge RAM SRT-10 330dodge_srt10_4.jpg

OK, your RAM is best!

8)

In vi se greste kao racunalnicarje :oops: :wink:

Se je men zdel, da bl med avomehanike spadate :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz tudi imam podobne težave samo mi piše win xp da je slaba kondicija navideznega pomnilnika in ga je vstavljenega 3/4 GB, pa moram vsake toliko prebrati tisto sporočilo.

Seveda pa podatki, ki jih obdelojem so zelo veliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz tudi imam podobne težave samo mi piše win xp da je slaba kondicija navideznega pomnilnika in ga je vstavljenega 3/4 GB, pa moram vsake toliko prebrati tisto sporočilo.  

Seveda pa podatki, ki jih obdelojem so zelo veliki.

tudi tvoj ram je kaput ... BTW ... ram je največktrat pokvarjen in najbolj pokvarljiv del računalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ha ha fantje, problemček ostaja :angry: . Sm kupu še 256 mb rama, pa fuknu use skupej notr, pa je en cajt delal po pa spet isto!!! hudiča pa fuknem tastare rame vn pa sm mu sam nove notr pa grem spilat hard truck-a pa spet isto, mam filing da to niso rami, mrbit plata???

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil umes že ene 3x sformatiran, se pa to dogaja pri win XP, pr 98 se to ni dogajal <_<

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gebre .... mislim nisem mogu verjet kaj eni pisejo ... s tvojim ramom ni prav nic narobe ... imas pa en drugi problem ... poskusi pogledat v biosu koliko imas temperaturo proca ali pa kar poglej ce se ti vent vrti na procesorju ... mislim da imas tezave z temperaturo ... ce je pa to v redu po tem je problem nekje drugje .... mislim da plata ! bi moral videt ampak po izkusnah sodec je temperatura ali plata .... LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se komentar na rozi-n odgovor hehe mislim ram ... pa pisanje po disku hehe ... nima nobene veze ... ce imas cudne crke namesto normalnih datotek ali kaj podobnega nikakor ni kriv ram ampak disk in disk samo .... kajti ima bad sektorje ali je pa ze fino "pregonjen" hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!