Skoči na vsebino

Odhod na FS5 iz Ljubljane


Priporočene objave

Pozdravljeni!

A je kdo za, da gremo iz ljubljanske strani proti Mariboru?

Jaz osebno mislim, da bom v petek lahko zakljucil sluzbo ob 15:00, tako da lahko startam kmalu za tem.

Za tiste, ki se mi zelijo pridruziti, je zbirno mesto na bencinski postaji v Domzalah (prva bencinska iz LJ, na desni strani). Po moje je to najbolje, saj bo prakticno vsak sel mimo nje. Jaz bom potem sel proti Kamniku in cez tuhinjsko dolino, potem pa po stari cesti do Maribora.

Na bencinski bom ob 15:45. Cakam 15 minut, nato jo ob 16:00 odpeketal proti MB.

Ce je kdo za, naj se javi.

Ce bo scalo, potem grem z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Lee Dee bova šla zjutraj, preko Klagenfurta do Lawamunda, Golice, potem do Graza (Hein Gericke - moram kupit torbe za tebe), nato pa bi jo lahko z Iceom skupaj ubrali preko meje! (itak bom te Ice rabil da naju pelješ za rokce do Gericke, ker je mal huda tam po tistih ulcah)...

No, pa nisem pisal zato: zakaj zaboga boš šel šele ob 16:00 ??? Man, this is LATE, srečanje se začne ob 16:30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs!

Če vzameą sopotnico na motor ,te prosim ,če me vzameą seboj ,ker bo ąel Climber verjetno ľe zjutraj od doma , jaz pa ostanem brez prevoza. Za domol mi ga je pa obljubil. Odgovori čim prej, hvala.

LP Climberka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v topicu prijave imate natancna navodila da se ne boste zgubili!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!