Skoči na vsebino

Telebajskanje.......taksno in drugacno


Priporočene objave

S prijateljico sva sli neko popoldne na kosilo. Odločili sva se, da bova kosili na vrtu restavracije, občudovali naravo in malo poklepetali. Nekaj korakov stran pa sta sedela dva moska, ki sta naju stalno občudovala in nama celo kosilo neutrudno tezila. Eden je bil nekoliko starejsi kot drugi, obadva pa sta utrujala kot kakšni podrepni muhi.

Ne mislim podrobneje opisovati njunih pripomb in opazk, saj same zelo dobro veste kako je, če se ne mores otresti moskega, ki te sploh ne zanima.

Na najino srečo sta zakapirala, da "iz te moke ne bo kruha" in si nekaj miz stran poiskala drugi zrtvi, ki sta izgledali precej potrti in razočarani.

Uspelo mi je posneti fotografijo, ki vam jo prilagam kot opozorilo - če bi se začela motati okoli vas!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

akn.sized.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijateljico sva sli neko popoldne na  kosilo. Odločili sva se, da bova kosili na vrtu restavracije, občudovali naravo  in malo poklepetali...

Naključje je hotelo, da sem dotičnega dne tudi jaz malical v omenjeni restavraciji. Sam, kot običajno. Pri sosednji mizi sta sedeli dve mladenki, morebiti sestri, na prvi pogled lepo vzgojeni deklici, ko se le ne bi skušali ves čas spogledovati z menoj... :? Nadel sem si neprebojni Stevie-Wonder-Look 8) in bili sta prisiljeni odnehati. Nehote pa sem opazil, kako je ena od njiju prifrknila nosek in zagostolela:"Zdi se mi, da je v zraku nekakšen vonj po spermi."

"Bo menda kar držalo, pravkar se mi je podrl kupček," je nonšalantno odvrnila druga.

Lahko si predstavljate mojo :shock: :shock: :shock:

Na srečo mi je uspelo, da sem ju dvakrat pritisnil (pofotkal namreč). Ena je taka:

pamela04.jpg

druga pa taka:

pamela104.jpg

Najbrž boste razumeli, da se obeh hkrati gabaritno ni dalo spraviti na eno fotko.

Dodal bi samo še dobronamerni nasvet: izogibajte se tistega zloglasnega lokala. Tam namreč kraljuje razvrat najslabše vrste :shock: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisi napisal o malici sami. Ali si tiste vampe vse pojedel, ali si pol pustil, spil sparjeno pivo in enostavno pobegnil. Ker tak psihofizični pritisk je nedvomno preveč za krhko in senzibilno bitje, kot si ti, Pepe. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, sem vedel, da me boš razumel :lol: Torej: tako vampe kot pivo sem si dal lično zapakirati v doggy-bag in sem vse skupaj v miru použil v nemoteni tišini svojega doma. Hrane se namreč ne sme zametavati, kot me je v mladosti poučila moja oma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijateljico sva sli neko popoldne na  kosilo. Odločili sva se, da bova kosili na vrtu restavracije, občudovali naravo  in malo poklepetali...

Naključje je hotelo, da sem dotičnega dne tudi jaz malical v omenjeni restavraciji. Sam, kot običajno. Pri sosednji mizi sta sedeli dve mladenki, morebiti sestri, na prvi pogled lepo vzgojeni deklici, ko se le ne bi skušali ves čas spogledovati z menoj... :? Nadel sem si neprebojni Stevie-Wonder-Look 8) in bili sta prisiljeni odnehati. Nehote pa sem opazil, kako je ena od njiju prifrknila nosek in zagostolela:"Zdi se mi, da je v zraku nekakšen vonj po spermi."

"Bo menda kar držalo, pravkar se mi je podrl kupček," je nonšalantno odvrnila druga.

Lahko si predstavljate mojo :shock: :shock: :shock:

Najbrž boste razumeli, da se obeh hkrati gabaritno ni dalo spraviti na eno fotko.

Dodal bi samo še dobronamerni nasvet: izogibajte se tistega zloglasnega lokala. Tam namreč kraljuje razvrat najslabše vrste :shock: :oops:

Pepe...samo kot opozorilo, da ne bi slučaaaajno zašel v ta lokal...kje je že ta lokal????..osveži mi spomin.... :wink: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na izrecno željo kolegov RANa & bmwja kolegij Telebajskov razmišlja o tem, da bi organizirali edukativno-preventivno ekskurzijo v zloglasni lokal.

Kotizacijo bomo določili in pobirali na kraju samem. V primeru slabega vremena ne bo nikomur nič odpadlo, ker lokal razpolaga z določenim številom okusno opremljenih izbic.

Prosimo za pravočasne prijave.

Telebajski Unlimited

Svet za preventivo & moralo

v.d. direktor

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje telbajski, kuko telebajski, zakaj? Zakaj mene še ni zraven :wink:  :idea:  :?:

ravno si ovekovecil........... no ja,vsaj do naslednjega ciscenja. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po podatkih tiskovne agencije je tržni inšpektor že zaprl Restavracijo pri Telebajsku ker je dobil prijavo da točijo sparjeno pivo. Ampak jest tem inšpektorjem nič ne verjamem in bi šel tudi jaz preverit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem,ja..... ker se lahko pohlevno malce pohvalisam z odprtjem tote te teme tukaj bi se seveda tudi z veseljem vrinil v vrsto - po moznosti kar mimo nje - tega etablismana ogleda zeljnih predstavnikov tronoge vrste. 8)

tataaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, potrjujem, da je mojster Ice v svoji dobrotljivosti lastnoročno odprl to temo, ki je dotlej nezasluženo trohnela med nekakšnimi plehkimi šalami. Najbrž se sedaj nihče ne bo hotel spomniti neštetih priložnosti, ko so osebe, ki jih raje ne bom imenoval, družno udrihale po Ajsu, seveda za njegovim hrbtom, jaz pa sem že takrat govoril:"Fantje, motite se, Ice je dobričina!"

Predlagam, da se mu oddolžimo na ta način, da predvideno kotizacijo nakazujete na njegov TR, kot smo to storili v človekoljubni operaciji "Sputnik".

Saj res, da ne pozabim: lahko me kličete tudi Mister 50% 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po podatkih tiskovne agencije je tržni inšpektor že zaprl Restavracijo pri Telebajsku ker je dobil prijavo da točijo sparjeno pivo. Ampak jest tem inšpektorjem nič ne verjamem in bi šel tudi jaz preverit :P

Točno tako. Vsak zadah po sp.... še ni sparjeno pivo.

Podiranje kupčkov pa ne more biti prekršek.

:shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam nek občutek, da tisti, ki nekoga najbolj zavrača, v resnici po njem najbolj hrepeni, pa naj bo ta le v dveh dimenzijah

jaz pa pravim, zakaj bi se s 16 miljoni barvami zadovoljil, kaj to, kaj če bi bil slep?? rajši z roko otipam meseno žlahtnobo, stisnem in začutim življenje in ne le zvok mečkanja papirja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: Alla, pa ne bos verjela.

Zadnjic sem sosedi naredil uslugo in peljal njenega psa, rasnega Stonhead terijerja granitne barve z marmornatimi oznakami, na sprehod. Po hoji cez drn in strn, vsega piskavih 17,8 km me je rahlo zazejalo, pa tudi kuzka. Vsedel sem se na terasi licnega gostinskega lokala, kuzek zvesto ob meni, ter rosnih oci uzival v blagi pomladni sapici polni cvetnega prahu. Primerno ohlajen in minimalno alkoholen, ampak res minimalno, hmeljev napitek je trenutek povzdignil na nivo idealov. Takrat pa, o groza! Omenjena gospoda, pomota izkljucena, sta iza sosednje mize pricela z nevmesnimi pripombami in opolzkim opazkami nadlegovati mene in psa. Ampak, ker sem miroljubno, razumevajoce in boga bojece vzgojen, sem grenko pogoltnil in preslisal vse njune zaljivke. Ampak nista odnehala! Trpel sem, poziral, skrivaj jokal, grizel sem si jezik, miril psa ter upal, da se iza vogala cim prej pojavi natakar z racunom. Takrat pa se je zgodilo, neolikana gospoda sta prekoracila mejo. Ta starejsi izmed njiju je gledal psa s perverznim nasmehom, ter si ob tem oblizaval ustnice. Mlajsi pa mi je pomezikoval ter si ob tem gladil svoje mednozje. O mamu da mu nabijem.... Spustil sem psa:" Tarzan puci barabo vsrano, jajce mu v rit potegni!!!!!" Pes se je neusmiljeno zapodil v starejsega gospoda, njegovi zobje so se svetili v siju sonca kot nabruseni nozi Solingenskih mojstrov. Ugrizi so bili hitri, mocni, ter boleci. Med tem sem sam obdelal mlajsega. Poskusi se umakniti udarcem moje desnice so bili brezupni. Krical je nekaj takega kot:"Plisdont", uhhh, ti bom jaz ze dal Pilsov kolodont in sem se ga enkrat vzal. Nadaljnih detajlov ne bom opisoval, ker se zavedam, da forum berejo tudi otroci. Sem pa tudi sam fotografiral izid te nesramne provokacije.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

schlachthaus3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kje telbajski, kuko telebajski, zakaj? Zakaj mene še ni zraven :wink: :idea: :?:

Jest TUUUUT :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!