Skoči na vsebino

tph 50


u-r-o-s

Priporočene objave

Evo, da napišem moj problem :) Sej mogoče ste že kje kej pisal pa nism nč najdu :)

U glavnem, mene zanima kako zgleda blokada na variatorju in pa valjčki. Namreč vsi govorijo (btw. , tudi na valjčkih to piše) da so lažji za boljše pospeške težji za višjo končno brzino. Tudi teoretično je tako, težji kot je bolj "razpre" variator in je sprednji "zobnik" večji, se pravi večja končna hitrost pri lažjih je obratno. Zadeva je pa sledeča menajl sem originalne z novimi 5g (kolk so splh original? na občutek so nekje 8g). Zadeva vleče slabše kot prej, vrti se v višjih obratih (kar je logično), končna je soraj enaka, endar rabi dlje da pride do nje.

Dejte mal napisat, tisti ki veste. Tisto rekla, kazala me ne zanima :)

Kaj pripročate za dobre pospeške, končna me ne zanima. Razmišljal sem o 70 kitu (kateri je najboljši cena/performanse?), potem ti valjčki, ki so me razočarali, izpuh bi pustil original, fergazer se mi pomojem ne splača menjevat, edino lamele.

Ok tolk za enkrat, hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teza valjckov je odvisna glede na trdoto tavelcga fedra na spidrajvu oz. zadnji jermenici. glede tega ti pa ne morm nc pametnga rect kt spili se z nastavitvami......

aja se neki z kitom brez izpuha, frgazrja, valjckov, prenosov,...... na konci pridobis max 7km/h, CE!!!

ker motor? pa ti lohk bl natancn povem ker kit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk max. koncna?

drgac pa kit bi jst na tvojm mestu dal gor polini 70cc R pomoje najboljs cena/kvaliteta? ampak pomoje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končna tud če ostane ista kot je 75 po števcu. Na prejšnjem typhoonu sem imel 70ccm r (44 jurjev zdej). Zadeva je bila dost uredu,s am tam sem imel drg izpuh in fergazer končna 105 km/h. Sam zdej mi ni končna pomembna, mam raj pospeške.

Ima kdo izkušnje z alfaerre kiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi o tem sem že razmišljal, ali mi lahko daš kakšne konkretne podatke za prenose, recimo polini-jeve, ker so ceniki na netu.

Hvala za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!