Skoči na vsebino

Elbartova nagradna igra (2xpivo)


Priporočene objave

Saj bi še kako podrobnost napisu pa bom raje tiho, ker vam je očitno piva zmanjkalo na štajerskem. Ko se pojavim z omenjeno osebo na Ovinku vam prinesem malo piva (union) :twisted: pa bomo še kako slikco naredil :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa skrbi, kaj je s tistim črnim Audijem A4 tam v daljavi. Malo čudno izgleda. Ali je praksa da se takole parkira, ali pa mogoče ni prostovoljno parkiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla ni (je mal prevelika ritka :wink: ), bi pa znala bit Pupa :wink:

Avto pa zgleda da je non stop v pralnici 8) .Se tko sija, da se vid odsev motorja. Hm, akdo ve, ker motor je :?: Ni ducati 999 :?

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa skrbi, kaj je s tistim črnim Audijem A4 tam v daljavi. Malo čudno izgleda. Ali je praksa da se takole parkira, ali pa mogoče ni prostovoljno parkiral.

Ma kakor se meni zdi, je ravno odpeljal......

Moja rit je velika :evil: :evil: :evil: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla ni (je mal prevelika ritka :wink: ), bi pa znala bit Pupa :wink:

8)

:shock: :roll: :twisted: ............. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uti ni mogla bit...je bla v službi :wink:

Torej vendar Udi :!: Se mi je zdelo, čeprav sta si res zeloooo podobna :!: :lol: :lol: :lol:

Pepe-optika Zajc še vedno dela.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa skrbi, kaj je s tistim črnim Audijem A4 tam v daljavi. Malo čudno izgleda. Ali je praksa da se takole parkira, ali pa mogoče ni prostovoljno parkiral.

Ja bil glih na odhodu!! :wink:

Je pa eden pred tem malo RS Cosworth-a preoblikoval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po supergah in zavihanih kobojkah ter liniji méč, stegen in ritnic sem prepoznal Pupo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi rekel, da je Tamala, pa vem, da je tam ni bilo... pa ne smem sodelovati v igri... ker bi bilo to golfanje... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ducati 999 :?

8)

Si mislil tega duka?

alb.jpg

Ni bil, v avtu se vidi stari gixer.

Pa če mislite, da vam bodo teniske olajšale delo, mate tu še eno sliko...

alc.jpg

Moj sodelavec je mislil, da sem kupil drug avto, ker me je tudi kao po teniskah spoznal, pa spljoh nimam takih.

Dajmo no, dajmo...malo ugibajte....samo pupo in perlo in uti poznate al kaj???

Gregs, brez internih informacij, prosim...

Piva pa imamo pri nas dovolj, celo za izvoz, lahko pa vseeno malo Uniona pripeljete drugič zraven, da preverimo, kako blizu je prišla konkurenca..

Cosworth pa je bil poglavje zase...če bi vedel, da ga bo primazal gor po ovinku, bi imeli en lepi filmček, da bi pa samo razbitega šel slikat, pa nisem imel srca...voznik je kar na oko 800 jurjev naračunal škode...hmmm

Audi pa je čist kewl tam pač parkiral..nič ni bilo z njim.

Keep trying...

hint :arrow: ste ziher da je womans ass? Ste ziher, da sem jaz slikal? da ni mogoče kdo (kera) drug (a)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se že cel čas zdi da je to jako muška rit, kdo pa je slikal in podobne zadeve pa... ? Aja, pa Gregsova ni... (po dokumentaciji iz drugih tem pač sklepam :? ) Se pravi nekaj kandidatov že izločenih :twisted:

No, še vprašanje, a je DTW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še vedno vztrajam da je to Perla. Če ni prinesem enkrat v maju Uniona na ovinek. samo upam da imaš kako slikcoda boš ti dokazal da to ni Perla :twisted:

Če pa je Perla potem pa skupaj prineseva nekaj Zmajev na ovinek 8)

Za tistega coswotha sem pa slišal danes. In ne boste verjeli od koga :twisted: Od Neže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam še ni jasno, da je to Pupa? :D

Ponavljam svoj odgovor - "Po supergah in zavihanih kobojkah ter liniji méč, stegen in ritnic sem prepoznal Pupo" :) :ph34r: B) B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elbarto,ce do drugega tedan ne bo razvozlana uganka bo ena tema manj na forumu. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!