Skoči na vsebino

Novi forum


elbarto

Priporočene objave

No, komentarjev o avatarju ne potrebujemo, zato jih zadržite zase. Hočko, tisto sortiranje bomo nastavili, ja.

Hitrost je relativna. Na isti mašini z isto povezavo dela stvar občutno hitreje. Sicer pa, na ADSL dela vse hitro!

Kar se tiče grafičnih ikonc, ki so zaenkrat še v ANG --> Codeine je zadevo že porihtal, pozabila pa sva jih uploadat, zdaj pa smo na morju in do 5.5. ne bomo popravljali... :P Enako velja za slike v starih postih in citate, ki pri nekaterih (starih) objavah niso prikazani.

Sicer pa, prosimo, sporočajte napake (npr. napačni prevodi, napačno delovanje) v temi BUG V FORUMU !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak......sedaj ko nekoga citiraš.......ne piše koga........  :huh: ........

Alla

Pise, pise ... problem je da to naredi drugace in ce skusas biti pameten in po delih odgovorit, izgleda kot da sam sebe citiras :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo in pohvalno ... sam tale VAJENEC ... mi ni vsec...

boljs bi blo Amater al pa kej tacga :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUPER!!!

Bolj pregledno, mal drugačne ikone, mal se bomo še naučil pol pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zgleda. Še posebij smeškoti, sam ko bi vedu kaj pomenjo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet privajanje na nove reci :angry:

Sej je cool sam tastar mi je biu bl vsec da je prevec fancy :P ne sej ste fajn opravl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo nejeverno pogledal, ali je že, ali ga še vedno ni in, na zaslon je skočil novi forum.

Nova oblika, menda tudi nove možnosti. Bom preveril, ampak sedaj je že rahlo pozno.

Všeč so mi novi Smeški, ker imajo prijaznejši izgled kot stari. :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, priznam, da še nisem prečekirala vseh variant. Prvi vtis valjda: šok. No, saj zgleda OK.

Se mi sam zdi, ali je to kaka nova varianta predprejšnjega foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zasledil, da ponovem izvajate cenzuro nad posti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel, okusil, se ze prvajam...Sam zakaj ne delajo zdej šumniki, kot npr. ž-z? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop, klikni zgoraj na "Kontrolni center", na levi strani je tretja rubrika "Moj profil", zadnja od treh vrstic je "Avatar (slika ob imenu)". Vsi stari avatarji, tudi osebni (torej "uploadani") so v drugi rubriki "Že nameščeni avatarji", le poiskati ga moraš v precej dolgem seznamu. Kot piše zraven, posamezno sličico vidiš s klikom na ime. Si pa z imeni teh avatarjev si ne boš mogel pomagati, ker gre praviloma le za dolge alfanumerične nize, zato bo pač treba malce pregledati seznam. Kot vidim, je po novem dovoljena velikost le še največ 64 x 64 slikovnih elementov, prej je bilo 80 x 80. Večina starih avatarjev zato grdo izgleda, ker so "downsamplani" brez filtriranja ali pa z neprimernim filtrom. Za lepši izgled je zato bolje ponovno "uploadati" sličico, ki jo prej s primernim programskim orodjem lepše "resampliraš".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenkju, Trans, sm si že enga nahitr naloudov, pol bom šel pa po tistem ta dolgem seznamu... :rolleyes: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum se mi sicer zdi fajn, mi gre pa na jetra da sem postal vajenec. Mislim, ze v dost drugih zivljenjskih situacijah se dogaja to, da se ljudje pocutjo dobr, sam ce drugim govorijo kolk so manj dobri kot oni in tega nisem glih pricakoval na motosvetu.

No ja, whatever, sej ne mislim, da se bo kdo ob tla metou zato ker je men bedno, povem pa vseen. Mogoce je zdejle pravi trenutek za vpogled vase in razmislek o tem kaj avtorji nove lestvice pridobite, ce se (umetno) dvigate nad "rajo". Men je pa po svoje tut prov, se pac ne bom kej dost angaziral in konstruktivno sodeloval, kot to verjetno od vajenca tut pricakujete. Prosm ne replyat v smislu, a mislis, da se kej sekiramo, ker se jest verjetno se dost manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrpi...potrpi....kot vsi ostali!

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrpi...potrpi....kot vsi ostali!

Ja sej, ce pa vsi ostali tko delajo, pol pa to zihr mora bit dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrpi...potrpi....kot vsi ostali!

Ja sej, ce pa vsi ostali tko delajo, pol pa to zihr mora bit dobr.

...če si našel smisel življenja u plezanju po virtualni hirarhični lestvici tega foruma začni pospešeno nabijat poste...dobra stran tega je...ne boš osamljen...slaba pa...močna kankurenca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!