Skoči na vsebino

Novi forum


elbarto

Priporočene objave

Še kak teden pa bom spet čist not padu!!! :o

Hehehe Pero, da ne bo do takrat, ko boš ti noter padu, že spet nov :D :ph34r: :ph34r:

No, kar odkrivajte nove stvari (res jih je veliko!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dave: zastopim te

@naspolh: Kljub temu, da je nova hierarhična v resnici en štos, se mi sploh ne zdo uredu, da se na ta način nagrajuje nabijanje postov.

Želim si, da bi mi forum predstavljal koristen in zanimiv vir informacij, ne pa arhiv neskončnih reply senas in postov v stilu Enduraša in Krokerja (oprostia, na vaju se upam spravit ker sta še mlada, nista pa niti slučajo edina). Forum stoji na ljudeh, ki nekaj vedo in so svoje znanje pripravljeni deliti z drugimi, zraven pa so še pismeni, da to lahko naredijo. Z žalostjo opažam, da se nekateri že odvračajo od vsega skupaj (vsaj tako pravijo - ane Leon).

Še nekaj: A lahko postanem moderator? Kaj moram narediti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej to za ena piz***** z avatarji! Vidim da so vsi naši osebni avatarj v galeriji.

Pa da so si nekateri že prilastili moj avatar! A se misli kaj ukrenit glede tega! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj: A lahko postanem moderator? Kaj moram narediti?

Dobiti se z mano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej to za ena piz***** z avatarji! Vidim da so vsi naši osebni avatarj v galeriji.

Pa da so si nekateri že prilastili moj avatar! A se misli kaj ukrenit glede tega!  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

No, kje je odgovor na tole? :angry: :angry: :angry: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej to za ena piz***** z avatarji! Vidim da so vsi naši osebni avatarj v galeriji.

Pa da so si nekateri že prilastili moj avatar! A se misli kaj ukrenit glede tega!  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

No, kje je odgovor na tole? :angry: :angry: :angry: <_<

Hja, ni ga... obstaja le ena rešitev na tole zagato -- vsem še enkrat zbrišemo avatarje in si jih nastavite ŠE enkrat.

Ergo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dober da ne obstajo izjeme pri avatarju. :P Samo če koga vidim z mojim avatarjem :angry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IIIIIIIIIIIII kaj sm pa jst našla :D :D :D :D :D

tako preobleko, da forum zgleda tko kot prejšnji,

Jupiiiiiii. Moram namreč priznat, da mi je vizuelno bolj všečen od sedanjega :) :) :) :)

Pa naj mi ne zamerijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IIIIIIIIIIIII kaj sm pa jst našla  :D  :D  :D  :D  :D

tako preobleko, da forum zgleda tko kot prejšnji,

Samo pazi, ker ikone o prebranih postih ne delajo več kot so prej... :( <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če koga vidim z mojim avatarjem :angry: :blink:

Jaz tudi :angry: :angry: :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta tile dve nastavitvi res potrebni:

Sorry, the board administrator has enabled search flood control. Please wait at least 20 seconds before trying again.

in

Hvala, iskanje je končano, prosimo, počakajte, da odprem stran z rezultati iskanja!

Prosimo, počakajte trenutek...

(Ali kliknite tukaj, če ne želite počakati)

:unsure: :rolleyes: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ni ga... obstaja le ena rešitev na tole zagato -- vsem še enkrat zbrišemo avatarje in si jih nastavite ŠE enkrat.

Ergo?

Pomoje brisanje nima smisla, saj če res hočeš komu spizdit avatar, ga lahko tudi drugače. Res je edino to, da ga je iz galerije lažje potegniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem nazaj svoj najboljši avatar na svetu tem !

V galeriji ga ni ! Kje so strip avatarji ??!! Prej jih je bilo milijon na izbiro sedaj pa samo "lastne izdelave" !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem nazaj svoj najboljši avatar na svetu tem !

V galeriji ga ni ! Kje so strip avatarji ??!! Prej jih je bilo milijon na izbiro sedaj pa samo "lastne izdelave" !

Na, pa poglej v tole galerijo................sigurno boš našel kakšnega zase....... B)

http://freeavatars.net

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, pa poglej v tole galerijo................sigurno boš našel kakšnega zase....... B)

http://freeavatars.net

Alla  B)

Tukaj vsi najdemo avatarje .... jaz, vrtnica, stigmata in tud chris je tukaj našla svojega (bivšega) - avatar namreč .... :rolleyes:

lp :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem nazaj svoj najboljši avatar na svetu tem !

V galeriji ga ni ! Kje so strip avatarji ??!! Prej jih je bilo milijon na izbiro sedaj pa samo "lastne izdelave" !

Dej ga srat no pa si najt nekje na netu avatar... pa si ga shrani nekam pri sebi, nato pa si ga boš moral spet uploadati, ker bomo izbrisali vse avatarje zaradi "kraj avtorskih pravic".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta tile dve nastavitvi res potrebni:

Jep... (prvo smo nastavili mi, drugo pa ni nastavitev ampak način delovanja foruma).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem nazaj svoj najboljši avatar na svetu tem !

V galeriji ga ni ! Kje so strip avatarji ??!! Prej jih je bilo milijon na izbiro sedaj pa samo "lastne izdelave" !

Dej ga srat no pa si najt nekje na netu avatar... pa si ga shrani nekam pri sebi, nato pa si ga boš moral spet uploadati, ker bomo izbrisali vse avatarje zaradi "kraj avtorskih pravic".

Te ko jih mamo zaj tudi ?! <_< <_< <_< <_< <_< :blink: :blink: :blink: :blink:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem jst "neznanec"? 

To se jaz že dolgo sprašujem... :rolleyes: ;)

OK no, meja za vajenca je zgleda 75. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem jst "neznanec"? :( :unsure:

No, no, saj ti vsi verjamemo, da si neznanka, brez posebnega strokovnega preverjanja vecclanske zirije :lol: :lol: :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!