Skoči na vsebino

ferrari 456 gt caravan


Jacque

Priporočene objave

Lepo de se je odloču ferari delat še kej druzga k pa športake :rolleyes:

Sam it pa more kr dobr B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda kar fajn, sam, za ist keš raj zberem kupeja (ja valda, glih...). To mi je tko, ko ta nov Porše Cayenne, čist mim, sam da je Porš še grd zraven. Žal. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem ze nekje prebral "Za mlade očke, ki prehitevajo na ukaz mulca", se mi pa zdi da je to ista fora kot so jo ze davno nazaj naredili z Daytono za Enzovo ženo, al je bil pa tisto mrliški voz, sej se ne spomnem več dobr. Ampak če mi ga šenkajo se ga pa nebi branu, samo najbrz bi se z neregistriranim okol vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je lep avto in vse, samo če ze zmečeš X$ si boš pa ja še en Range Rover zraven kupil, za prevoz krompirja iz dezele?!....Se mi zdi, da je menda Ferrari v osemdesetih naredil en črn stationwagon posebaj za enega ameriškega naročnika pa ne najdem slikce! Lp. J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi avto zame, zmogljiv, karavan, dovolj prostora. Sem že iskal ugodnega prodajalca, da zaaram, ga najdem, pa mi prijazni ljudje ponudijo še spisek dodatne opreme.

In kaj vidim!!! NI NAMENJEN ZA VLEKO PRIKOLICE, priključka ni za dobit in se sploh ne da namontirat!!

Ja kako bom pa s prikolico cegu pa drva vozu, aaaaaaaa?!?!?

in tako s kupčijo ni bilo nič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A majo dizla tud? A se ga da dobit z reduktorjem? A ima skupni vod, da se ne da kurilca tankat?

Najbrž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima skupni vod, da se ne da kurilca tankat?

Najbrž.

razlozi kaj ima veze common-rail sistem s "kurilcem".mislis kurilno olje?! ce ja,potem je kurilno olje (ce je lahko) enako dizel gorivu; dodano je barvilo,da se lazje kontrolira ob cesti,kaj je v tanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima skupni vod, da se ne da kurilca tankat?

Najbrž.

razlozi kaj ima veze common-rail sistem s "kurilcem".mislis kurilno olje?! ce ja,potem je kurilno olje (ce je lahko) enako dizel gorivu; dodano je barvilo,da se lazje kontrolira ob cesti,kaj je v tanku.

Ice@ to je samo pri Ferrariju. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa malo na 156-ko spominja, ki je tut en kvazi karavan :) Jas rabim luxuzzz in prestižžžžž, ne pa da reveži za mano sedijo in prdijo, ker jih pas tišči čez trebuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm daj bol da ferrari ostane pr delanju športnih avtomobilih B) ne pa da probava ene družinske karavane dela <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!