Skoči na vsebino

DESTRUKTIVNE ZENSKE!!!


Pervy

Priporočene objave

DRAGI FORUMASI!

med nami se siri nov destruktivni virus, ki se mu rece ZENSKE! koj je mozno razbrati iz 80% posto poteka mocni (zaenkrat) besedni obracun med zenskimi forumasicami. Preden virus povzroci razpad sistema pozivam vse moske forumase, da se ne zapletajo v boj oz. da se ne pridruzijo nobeni strani. Kot ponavadi se bodo zenske organizirale v tabore in dolgo bile boj za prevlado dokler ne bo ostala samo ena formacija (rdece mravlje so "pickin dim"). razdor je neizbezen zato OSTANIMO NEUTRALNI IN NE ZAVZEMAT POZICIJ!

zenske pridejo in grejo, motorji in druzba ostanejo!

PS: sprasevali ste zakaj v MC ni zensk? vam je malo bolj jasno?!?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabor gor ali dol... Jaz sem sama svoj tabor in ce se ze s kom kregam, se sama kregam. Ne rinem nobenga v to.

Kar se pa fajta na forumu tice, je pa to zame en sam hec, ker vidim, da nekateri uzivajo, ko se eni prerivajo med sabo, drugi pa to blazno resno vzamejo.

JAZ SE STRASANSKO ZABAVAM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

..... in ce se ze s kom kregam, se sama kregam. Ne rinem nobenga v to........

Veš kako malo prepirov bi bilo, če bi se vsak tako kot ti sam s sabo kregal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rok... ce se pametn s pametnim krega ni prepirov...

Če se kregaš ni pameti, če pa je pamet pa ni kreg.

Za dober kreg moraš popizdit in adijo pamet vsaj začasno.

Je pa pobot pol lahko slajši.

Seveda če preživita.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...

zenske pridejo in grejo, motorji in druzba ostanejo!

PS: sprasevali ste zakaj v MC ni zensk? vam je malo bolj jasno?!?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Zato jih je pa na forumu iz dneva v dan več. Hmm, ... "This is The End my friend...", oz. kot je znal reči dober prijatelj "Pijmo bratje vera peša", princeske in kraljične pa kraljice pa .... se bodo pa že vmes med sabo zmenile.

*****

Come in peace or stay at home!

Edited by - zoolo on 05/09/2001 13:08:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem do tega trenutka mislil, da je vse, kar je napisano na forumu čista resnica.

Viragica pa piše, da vse skupaj jemlje za hec.

Kaj je sedaj res?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na novo tuki in še nisem vsega prav dober prebrala. Sem pa vidla da so si ženske neki skočle v lase. Zarad ljubosumja al kaj se mi zdi.

Men se zdi to čist brezveze, se kregat, itak ma vsak svoje mnenje. Js sem tukaj, zato, da se pogovarjam s sebi enakimi in se od njih česa pametnega naučim, ne pa da poskušam pridobiti njihovo pozornost.Me je važn da se vozim in da se mam fajn.

Res je, da ženske pridejo in grejo, motor in družba pa ostanejo, sam tud motoristke ostanejo.

Peace everibody! (Ne se kregat)

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Me je važn da se vozim in da se mam fajn.

Res je, da ženske pridejo in grejo, motor in družba pa ostanejo, sam tud motoristke ostanejo.

Peace everibody! (Ne se kregat)

Live free, ride free, die free!

That's the spirit!!!!!!!!!!

Imaš pivo na mojem kontu ko se vidimo

*****

Come in peace or stay at home!

Edited by - zoolo on 05/09/2001 13:23:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem na novo tuki in še nisem vsega prav dober prebrala. Sem pa vidla da so si ženske neki skočle v lase. Zarad ljubosumja al kaj se mi zdi.

Men se zdi to čist brezveze, se kregat, itak ma vsak svoje mnenje. Js sem tukaj, zato, da se pogovarjam s sebi enakimi in se od njih česa pametnega naučim, ne pa da poskušam pridobiti njihovo pozornost.Me je važn da se vozim in da se mam fajn.

Res je, da ženske pridejo in grejo, motor in družba pa ostanejo, sam tud motoristke ostanejo.

Peace everibody! (Ne se kregat)

Live free, ride free, die free!

Eh tud sam sem tko rekel... ampak what the hell... kr kregite se je vsaj zanimivo branje... saj tko al tko ne mislite resno pa tud v oci si boste pogledali ko se spet srecate tko da... UDRI BLAŽ..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi kot čisto normalno družinsko popoldne (med tednom)-otroc kričijo,ženske čvekajo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena se tk gre zdej učit, tk da bo vsaj ena ženska manj...

Pa držte pesti, da nardim izpit!

Lep pozdrav vsem!

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakva pa tok besed okol tega. Nej ropotajo (ženščne namreč) naprej. Edina stvar je ta, da jest po enmu tednu dopusta ne morm not pridt, tok je novih članov,topicsov, debat. Počas se bo treba nazaj naštelat, ampak, sej ste čist popizdil usi. Peace brothers, peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ena se tk gre zdej učit, tk da bo vsaj ena ženska manj...

Pa držte pesti, da nardim izpit!

Lep pozdrav vsem!

Live free, ride free, die free!

Srečno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ena se tk gre zdej učit, tk da bo vsaj ena ženska manj...

Pa držte pesti, da nardim izpit!

Lep pozdrav vsem!

Live free, ride free, die free!

drzim pesti, ti pa daj za mene ker mam jutri ob 9.00 izpit. uh kaka rana ura, bo treba danes pri fuzbalu dosti spit da bom lazje zaspal.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ena se tk gre zdej učit, tk da bo vsaj ena ženska manj...

Pa držte pesti, da nardim izpit!

Lep pozdrav vsem!

Live free, ride free, die free!

Jaz bi danes moral Računovodstvo pisat (pogoj za tretji letnik faksa), pa sem ga prenesel na konec septembra, kar se pa tebe tiče, bomo držali pesti

Pervy, srečno tudi tebi. Daj jim vetra!

Pozdrav od Roberta

Edited by - Robert on 05/09/2001 23:42:09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav od ene izmucene duse ... kako je šel izpit Pervy ? ... saj bi ti jst tut drzala pesti pa močnoooo mislila nate ampak res nisem prej pogledala ... upam , da je šlo tut brez moje pomoči ... da se mal pohvalim ..jst sem pa glihkar iz izpita (8) ... final countdown do diplome

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lep pozdrav od ene izmucene duse ... kako je šel izpit Pervy ? ... saj bi ti jst tut drzala pesti pa močnoooo mislila nate ampak res nisem prej pogledala ... upam , da je šlo tut brez moje pomoči ... da se mal pohvalim ..jst sem pa glihkar iz izpita (8) ... final countdown do diplome

hvala za pesti, mogoce so glih tvoje barb zmanjkale. SHIT HAPPENS!!! - matematika in statistika mi ni glih mocna stran.

barb: countdown? koliko 007,006,...001?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!