Skoči na vsebino

DESTRUKTIVNE ZENSKE!!!


Pervy

Priporočene objave

glede instrukcij - skoda, ampak v resnici bi rabil za matematicno-statisticne metode (BLJAK, statistika in integrali, odvodi, matrice,...). zgleda sva ob mocnejsa na drugih podrocjih (WINK - smilej ne dela, neumnosti delaMO!).

004 - hmmm impresivno, jaz imam se kakih 024 - ampak saj fax ni vse.

no zadnja sansa bo 20.9. ob 9.00 zato takrat mucho pesti prosim (drugace grem "u armijo").

robert: racunovodstvo je simple, nedaj se floki!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...ampak v resnici bi rabil za matematicno-statisticne metode (BLJAK, statistika in integrali, odvodi, matrice...

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

ja pervy pol si pa tak ubožec kot jaz tut men nista najbolj pri srcu se neki trudim ampak bolj slabo kaže...

PS če kdo obvlada matematiko in statistiko se priporočam za inštrukcije....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js sem nardila izpite, mam še dva, ko sta na easy. No en je statistika sam men ne dela problemov. Sem držala pesti za vse, pa tut jih še bom,če bo treba.

Sam, da je taglavno konc, sploh bo pa vse OK do konc tedna, tk da lahka grem na zbor na Šmarinsko j. v Celje. A gre še kdo?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tut js sem nardila izpite, mam še dva, ko sta na easy. No en je statistika sam men ne dela problemov. Sem držala pesti za vse, pa tut jih še bom,če bo treba.

Sam, da je taglavno konc, sploh bo pa vse OK do konc tedna, tk da lahka grem na zbor na Šmarinsko j. v Celje. A gre še kdo?

Live free, ride free, die free!

kak zbor??

kje zbor??

celje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, na kak se že reče tistmu jezeru, aja Šmartinsko. Pridem v petek, v soboto se mi zdi, da grem na en rojstn dan, al kk že. A gre še kdo?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

wild thing kaj pa ti študiraš če smem bit radovedna....

dr.looney

Neki tk brezveznega, da ni za v javnost. Me je sram priznat, v glavnem tu sem po naključju (al pa drugač- po svoji krivdi- premal točk za arhitekturo) Dolga zgodba, zakaj ne morem drugam.

LP,

Wild thing

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

..al pa drugač- po svoji krivdi- premal točk za arhitekturo..

aha,folirana kolegica....divja stvar,ne dej se!

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

..al pa drugač- po svoji krivdi- premal točk za arhitekturo..

aha,folirana kolegica....divja stvar,ne dej se!

-----

who dares wins

Fora je v tem, da če bi se prestavla na drug faks bi mogla vračat štipendijo za šest let nazaj. To pa tut v primeru, da ne končam letnika. Vsaj tk so mi obvestilo poslal. Kaka je vsota raj ne bi. Edina rešitev bi bla vzporedn faks, sam ne arhitektura ker je pa pol res pretežko vse skupi. Morš gledat, da morem pazit tud na povprečje na tem faksu.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da je blo mišljeno kot spodbuda, ne kot kritika. Sej spodbudo res rabim. Vem tut, da ne smem kr tk vse pustit, pa da morem neki nardit, pa it mogoče kej podobnega študirat al pa najt neki kar me zanima. Sej me velik, tut glasba recimo, sam mogla bi se ful ful potrudit, sploh pa prvo kot prvo, se bi mogla mal v red spravit. Sej veš kako je motoristično življenje...

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tell me about it......tri leta v luft gledal...matr da sem to takrat vedel....bi bil ze zdavnaj Dr.tech......

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tell me about it......tri leta v luft gledal...matr da sem to takrat vedel....bi bil ze zdavnaj Dr.tech......

Ali pa vsaj mag. Tech....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Neki tk brezveznega, da ni za v javnost. Me je sram priznat, v glavnem tu sem po naključju (al pa drugač- po svoji krivdi- premal točk za arhitekturo) Dolga zgodba, zakaj ne morem drugam.

LP,

Wild thing

Live free, ride free, die free!

se zgodi ..ne se preveč sekirat saj bo šlo tut jest bi že lahko bila marsikaj pri svoji letih pa tudi nisem bila preveč pridna... no bom pa zdaj.. v življenju se zgodi marsikaj dobrega in slabega ... slabo se pozabi ali pa se iz tega kaj naučiš za naprej važno je da na življenje gledaš optimistično pa je potem malo lažje....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja, no, hehehe.... saj vem, ampak v teh treh letih bi lahko spacal faks + mag., ne?!

gregs,dipl.ing.je mag.v AUT na tehniki.

-----

who dares wins

Edited by - Ice on 12/09/2001 11:30:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

gregs,dipl.ing.je mag.v AUT na tehniki.

?????

Bitte?! A ni to unificirano? Torej ko ti naredis arhitekturo, bos v AUT sicer d.i., ampak za nas bi bilo kot mag.? Hmmm.... neverjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem se med temi kraticami že čist zgubila. Če se že v kraticah, bo pol čudež da faks nardim. No sej to ne bo tk preveč težko, težko se je pa potem kr naenkrat odločit, da bi prišu še kam dalj, treba je met voljo.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...da bi prišu še kam dalj, treba je met voljo....

No, meni ta "dalj" traja ze vec kot 4 leta...

Upam, da do septembra 2002 spisem magistrsko, ce ne, bo siba pela.. oz. mozni novi pogoji, ki si jih pa niti pod razno ne zelim...

Na sreco v sluzbi ne tezijo, tezijo pa vsi drugi...

Pa se prav imajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...da bi prišu še kam dalj, treba je met voljo....

No, meni ta "dalj" traja ze vec kot 4 leta...

Upam, da do septembra 2002 spisem magistrsko, ce ne, bo siba pela.. oz. mozni novi pogoji, ki si jih pa niti pod razno ne zelim...

Na sreco v sluzbi ne tezijo, tezijo pa vsi drugi...

Pa se prav imajo...

Kaksni pogoji? A ni to od tebe odvisn, a ti hoces to skup spacat al ne? Js sicer ce grem magisterij delat, mam stipendijo zagotovljeno, okr 80000 sit mesecno, sam mors pa met 8 povprecje, da si redno sprejet. Za izredno pa to pa ne vem, sam bi pa rada sla, da mi ne bo treba delat tega, kar bi mogla ce bi koncala sam to.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bitte?! A ni to unificirano? Torej ko ti naredis arhitekturo, bos v AUT sicer d.i., ampak za nas bi bilo kot mag.? Hmmm.... neverjetno...

kolikor je meni znano na tehniki (vsaj arhitekturi ni magisterja)."magisterij" s diplomo je dipl.ing.,z disertacijo dr.tech.

dipl.ing.arch.je pa upravicen voditi svoj arh.-biro (dodatni izpiti).

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kolikor je meni znano na tehniki (vsaj arhitekturi ni magisterja)."magisterij" s diplomo je dipl.ing.,z disertacijo dr.tech.

dipl.ing.arch.je pa upravicen voditi svoj arh.-biro (dodatni izpiti).

OK. Hvala. Zakomplicirano.... na sreco nisem arhitekt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaksni pogoji? A ni to od tebe odvisn, a ti hoces to skup spacat al ne?

Ko sem vpisal magisterij, je pisalo, da studijski program velja 5 let, potem pa lahko dobis dodatne obveznosti (beri: dodatne izpite). No, ker se meni ta rok iztece naslednje leto (oktobra), pa si ne zelim dodatnih obveznosti poleg ze znanih, moram torej spacati tisto magistrsko. Jasno?

Ja, naceloma je od mene odvisno, ali hocem spacati ali ne, ampak ker sem len po naravi oz. vse delam zadnji trenutek, potem je tudi v tem primeru tako - delam zadnji trenutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!