Skoči na vsebino

DESTRUKTIVNE ZENSKE!!!


Pervy

Priporočene objave

ja gregs ..kr posluši brrrma ... ne pa da se po tem mrazu po Ljubljani z motorjem preganjaš ... ..če pa že pa vsaj poskrbi za kakšno primerno ogrevanje a ne da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
DRAGI FORUMASI!

med nami se siri nov destruktivni virus, ki se mu rece ZENSKE! koj je mozno razbrati iz 80% posto poteka mocni (zaenkrat) besedni obracun med zenskimi forumasicami. Preden virus povzroci razpad sistema pozivam vse moske forumase, da se ne zapletajo v boj oz. da se ne pridruzijo nobeni strani. Kot ponavadi se bodo zenske organizirale v tabore in dolgo bile boj za prevlado dokler ne bo ostala samo ena formacija (rdece mravlje so "pickin dim"). razdor je neizbezen zato OSTANIMO NEUTRALNI IN NE ZAVZEMAT POZICIJ!

zenske pridejo in grejo, motorji in druzba ostanejo!

PS: sprasevali ste zakaj v MC ni zensk? vam je malo bolj jasno?!?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

...ojej, ojej,...kaj sem yst našla...Pervy :? :hmm: :unsure: ...

......he he he...pa ne boš rekel, da nisi do zdaj zavzel še nobene pozicije... :naughty: ...

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ojej, ojej,...kaj sem yst našla...Pervy :? :hmm: :unsure: ...

......he he he...pa ne boš rekel, da nisi do zdaj zavzel še nobene pozicije... :naughty: ...

:004

kot sem predvideval je bilo MUCH TO DO ABOUT NOTHING!!!! (tema pa seveda sarkazem) :P

moja pozicija je še vedno neutralna in kot lahko ugotovimo 2 in nekaj let pozneje, se je vse poleglo, motosvet še obstaja, kregarije so vedno in vedno bodo, a glavno je, da čeprav se je takrat napovedoval motosvet armagedon, je zdrav razum motosvetovcev (predvsem moških :devil: ) prevladal.

naj bo ta tema in takratni dogodki opomin pri občasno pregretih glavah.

"Psi lajajo, a motosvet gre dalje!"

PS: če kdo od novejših ne ve zakaj se gre mu predlagam uporabo iskalnika in pregled poletno-jesenskih (2001) babjih vojn - dosti smejanja za kar nekaj časa :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, film se imenuje MUCH ADO ABOUT NOTHING. :P

če se ne motim je še neki brezvezni šejkspir nekaj napisal o tem, ampak je blo že dolgo nazaj tako da verjamem da ti je film bližji :devil:

PS: je je res malo dolgčas včasih kot ni več pupe, pa barbwire, pa vrtnica se skriva, pa še katero bi lahko omenili :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, drugo je ze res.

prvo pa ne; sem najprej bral in potem gledal. potem pa se original prebral. to ti je loterija za mozgane. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, drugo je ze res.

prvo pa ne; sem najprej bral in potem gledal. potem pa se original prebral. to ti je loterija za mozgane. :lol1:

vauuu bom kar tiho, nisem ne bral in ne filma gledal. najbližje šejkspiru sem prišel ko je mlad šejkspir nastopil v filmu Črni Gad :P :lol1: . seveda potem ni postal slaven ker ga je črni gad skurcal in mu dal eno na gobec v imenu vseh šolarjev bodočih rodov, ki jih je mučil z svojimi deli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!