Skoči na vsebino

Kilometrine


Ice

Priporočene objave

mene zanima,po dosedanjih postih,koliko je "norcev" na tem nasem forumu,ki lahko na vecletno prakso z motorji pokazejo tudi z "ustreznimi" kilometri.

sam sem naredil od ´92 ca.198k km.do konca leta jih bo krepko cez 200k.tako,sedaj se pa se ostali hvalite.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ca.30k km

.......................................

jebat ga, ko bo več denarja tudi več km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mopedi od leta 1987 do 1989: cca. 5.000 km

Z motorji od leta 1989: 25.000 km (7-letni premor med 1993-2000; mogoce je bila zakonska kriza?! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugi polovici 80ih sem z doma narejenim mopedom naredu kvavem kolk km za obcutek - dvakrat cez cel jadran in otoke, pol pa z mz tudi kar nekaj, nisem si pa nikoli pisal, tako da ne vem cifre (obcutek 40k) Premor je bil pri meni se daljsi kot pri Gregsu (10 let), letos pa borih 10k. Tko je ko mas enkrat druzino, pa firmo, pa plezam, pa MTB, pa kajak, pa ..., sej ne vem kdaj mam cajt spat

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, ker zadnje tri leta vecino kilometrov naredim z tujimi motorji ne vem tocno. moji trije do sedaj so skupaj zbrali od 96 do danes okoli 55.000 km. recimo da sem z ostalimi dodal se enih 30.000 km.

edino kar me moti pri tej stevilki je da je enih 70% na relacijah po SLO in HR. bi bilo lepse ce bi bila kaka amerika ali avstralija,....

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mela skuterja, že ene dve leti nazaj. V treh letih sem prevozla 15000 km, skos sem se vozla, še pozimi, tk da so vsi misl da ni čist vse uredu z mano.

Viragota sem pa letos rablenga kupla, tam nekje konec aprila, pa vmes se en mesec nisem vozila ko se mi je zlomila ročka od sklopke, pa sem prevozla tam nekje od 6000 do 7000 km.

Zdej pa hoče mlajši brat tut met motor, pa je mama rekla da ni šans, ker ti "možgane prepiha"

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos od 1.5.-5.9.2000 natančno 8470 km z motorjem.

drugače pa glede mopedov in ostalih "brencljev" ne štejem, kajti na teh rečeh se peljem že od svojega 14. leta, a to je bilo že dolgo nazaj............

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem od aprila 2000 (ko sem si kupil motor) pa do danes naredil 12.000 km, tako, da me sedaj čaka nov servis.Kilometrov bi sigurno blo veliko več, če ne bi imel drugih obveznosti, zato upam na boljšo prihodnost.

Ice, čestitam za kilometražo,saj nas trenutno za kar 100k šišaš.Komot bi lahko že kakšno knjigo o dogodivščinah napisal.

Pozdrav od Roberta

Edited by - Robert on 05/09/2001 23:26:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa nekje 60k km in to samo na cestnih in nobene dolge relacije (samo ta kratka špric drkarija-najdlje do Reke)...Cestni pač ni za neke dolge ture, čeprav 1200km sem jih že v enem vikendu skupaj spravil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ PA PRIDEM ZA VAMI!!!

Ker sem leto nazaj imela Kymco 125 in ne prevelikega veselja do tega motorja sem takrat naredila samo 1.500 km, odkar mam pa 535 pa se dodatnih 5.000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem začel kariero pri 14. z mopedi. Pojma nimam, koliko sem prevozil s frčoti in šestkami, nekje od srednje šole sem pa presedlal na dvokolesnike na nožni pogon. S temi sem naredil nekje med 20 do 25 tisoč dokler sem bil aktiven gorski kolesar. Pred tremi leti sem kupil virageca in kolo postavil v kot. Do zdaj cca. 20.000 km.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem izpit naredil prejšnji ponedeljek in sem zdaj z mojo YAMAHO SR125 naredil okol 800km. Saj bi jih še več, samo vreme je v teh dneh zelo slabo. Drugače pa sem z mopedom (ATX) naredil okol 5000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 12ega leta na brencalih, neznano koliko km...potem dvokolesniki na herz pumpo (aktiven cestni in gorski kolesar) cca 20k km. Kot aktiven biker dve sezoni na svojem - lani 13k, letos zaradi "prevec postranskih zadevscin" borih 4k, na ostalih cca 5k...ampak grizemo, grizemo...vsega recimo okrog 22k kilometrov (brez svica).

...siegen, glauben, kriegen...

Edited by - Anubis on 07/09/2001 13:39:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Uau kooooooooooook kmmmmmmmmmmjev!

To pa je šlo cvenka za benz a???Vredno vsakega centa, pa še cel si ostal po vseh teh kmjih!Ej kolkrat ti je pa kaj spodrsnilo pri vsej tej kilometraži(če ti sploh je -če ta tema že obstaja sorry!)

Jest sem jih dosedaj naklepal nekje 3000---mopedi

21000--Yamaha TDR

6000-kAWASAKI ER-5

11000--Honda TA

-----------------

41000km

Lp Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sprasujes? spodrsnilo nickolikokrat,samo sem vecinoma nekako ujel zadevo,preden sem se resno sesul.trikrat so me prijazni,kontaktazeljni souvrstniki v prometu intimno v diskusije zapletli (zadnjic motor ni prezivel),in 3-4krat sem po lastni zaslugi ljubil asfalt (brez vecjih posledic,TOK TOK).

en zlom (do sedaj,TOK TOK na les),nesteto modric,izvinov,izpahov,udarnin,opeklin in potpludb.interesantno je to,da koze se nisem imel udrte zaradi motorja (leathers rules!).

aja,in 212k km polnih.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na motorju nardim cca 12.000kilometrov na leto.Sedaj vozim teške motorje 6 let.Je to cca 70,000kilometrov brenclov pa pojma nimam kolk smo jih gonil,kar dost no.Sicer pa bom vozila motor dokler ne bom imela bergel doma upam da vsaj še 50let

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo,se 20k mi ni ratal nardit .dons dal tablco spat,po 18k km.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mene zanima,po dosedanjih postih,koliko je "norcev" na tem nasem forumu,ki lahko na vecletno prakso z motorji pokazejo tudi z "ustreznimi" kilometri.

sam sem naredil od ´92 ca.198k km.do konca leta jih bo krepko cez 200k.tako,sedaj se pa se ostali hvalite.

-----

who dares wins

v treh sezonah 20 k km, letosnja je bila pa bolj suha zaradi taksnih in drugacnih stvari

Uredil - miki on 02/11/2001 07:47:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mopedi-ne vem.

Vozim se od 13.leta dalje.

Na APN4 uničil: ene bloke, 3 motorne gredi enih 5 cilindrov, en okvir, batov ne štejem. Moped je bil ful friziran- vedno (šlo mimo E90). Mogoče ca 30KKm. Pavza 10 let. Z ostalimi motorji (6 let) ca 50KKm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Po uspešno prestanem popotovanju v južne kraje jih je 'že' 3700. Pa levi ovinek mi tut že mal boljš laufa. :))

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje med 30 pa 50k km... zadnjih 10 sem imel celo števec delujoč.

Bi jih bilo nekje okoli 80k km če mi nebi škripnu na začetku sezone. Aja... naredim pa cca 30k na leto. Če vse dela. Pa ponavadi ne. Jebiga. Ni dinar.

Tile kilometrcki so pa... hmm... od 99 mam izpit, vozil sem se že eno leto prej (šššš), se prav 3 leta? Prov malo. Pa še kilometrov samo za pokušino. No ja, pa vsaj malce poznam mopede od znotraj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
quote:

mene zanima,po dosedanjih postih,koliko je "norcev" na tem nasem forumu,ki lahko na vecletno prakso z motorji pokazejo tudi z "ustreznimi" kilometri.

bom reku taku :lol: "" V 18. dneh 9000 km"" :roll: še prej pa ulalaaaa :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!