Skoči na vsebino

Kilometrine


Ice

Priporočene objave

na KM gledam bolj kvalitetno kot kvantitetno, čeprav tudi količina s časom pripelje do kvalitete

z TTR okoli 7000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom takulele rekla: če bi vozila kilometre v takem tempu kot sem jih lani, bi jih v karieri, dolgi kot je Ice-ova naredila 250k km.

Huh, bom raj mal ustavla konje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od '92 se je nabralo malenkost nad 100k, od tega 25k po S. Ameriki, ostalo po SLO in okolici (na XT, XTZ, Nighthawk 750).

In 318 km na GSA.

Se močno strinjam, da je pri kilometrini važna kvaliteta in ne kvantiteta.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? po drugi strani se pa hvalijo, de bojo prevozili SMOT v 24-urah :idea: :!:

:lol: pa kaj čmo, če so finske in švedske ceste taku ravne :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 4 mesecih, 2x po 1 mesec ('96 in '01) in enkrat 2 meseca skupaj ('99). Klinc, ne da se dobit več dni dopusta skupaj, drugače bi jih naštepal še enkrat toliko.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de se vam mal sline pocedijo: v torek napolnil 210k km.

------

Been There Done That

Ice :shock: , robcek prosim :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? po drugi strani se pa hvalijo, de bojo prevozili SMOT v 24-urah :idea:  :!:

1. se nisem nikdar hvalil!

2. nisem rekel da bom prevozil,temvec da bom probal.

3. konec koncev kaj te to sploh briga..... probaj sam ali ne tezi.

:x

dokler tega ne bo nekdo vsaj probal,bomo natepavali samo topel zrak.

pol pride pa izjava "v 18 dneh 9000 km,se prej pa ulala"....... :roll:

se info: od februarja ´92 do nedelje prejsnji teden sem naredil nekaj cez 251k km z skupno 4 lastnimi motorji in cca.30 testnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. konec koncev kaj te to sploh briga..... probaj sam ali ne tezi.

POZDRAVLJENI :!: :!: :!:

Oprostite, ker sem vas vznemiril !

Sam nisem mislil osebno vas, temveč sem komentiral izjavo, da je pri kilometrini važna kvaliteta ne pe kvantiteta :!: :idea:,

,spotoma pa sem omenil 24-SMOT-A kot primerjavo z mojimi dnevno prevoženimi km :evil:

ne bodi sarkasticen,ker ti ne ratuje.se zdaj nekaj izgovarjati daje cuden vtis; bi prej vsaj tocno povedal na kaj se nanasas/sklicujes.

glede "kvalitete": ko se vsedem na motor se grem VOZITI in ne gledati rozice okoli sebe.za to imam ali kolo ali grem pes.drugace si splaniram postanke,kjer si ogledujem zame interesantne stvari.kvantiteta je zame tudi kvaliteta.ne mislim se voziti od kafica do kafica; to je potrata casa,denarja in zivcev.

drugo je AC ali "stranske" ceste.stranske so mi vedno bolj pri srcu,razen ko je treba kam dlje hitreje priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? po drugi strani se pa hvalijo, de bojo prevozili SMOT v 24-urah :idea:  :!:  

:lol: pa kaj čmo, če so finske in švedske ceste taku ravne :!:

Glede SMOT- a pa tole. Tud jaz sem bil lani fanatik na to sam ti kar zdel povem da jim ne bo uspelo saj je samo hrvaške meje preko 600km :shock: :arrow:

Hudica, zdej ste mi pa volo vzel da'b su probat to varianto :roll: :oops: :evil: :?: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej me je sram... sam sem začetnik. Še vsak od vas je bil. Od avgusta 2001 do dons sm naredu s 125 7700km. Sam pozor... izpit sm dobil avgusta lasnko leto.

Letos bo moja prva sezona k bom mel izpit :D 8)

Računam na 10-15k :twisted: + 3k s kolesom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mopedih sem jih naredil nekje med 25.000 in 30.000.. Brez zajebancije, na mopedih sem že od 12 leta naprej preživel večino svojega prostega časa.. Lansko jesen pri mojih 17, sem pa naredil izpit za A125 in naredil s Kawasaki Eliminator 125 do sedaj okoli 2500km. Bo ta sezona boljša upajmo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudica, zdej ste mi pa volo vzel da'b su probat to varianto :roll:  :oops:  :evil:  :?:  :idea:  :arrow:  :D

:idea: greš lohku pa sz mano, provat to počasno varijanto :!:

A tako! Se razmisljam?

Kje bos pa zacel pr Teranu al pr Metliski crnini :?: :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S skuterjem okoli 20 kkm, lansko sezono s 125 ccm 7kkm pol mi je začel pa financ primanjkovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojih vseh skupaj jih je pa že kar precej čez 50kkm.(tud mopede sm štel :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 28 letih motorizma se jih je nabralo čez pol milijona.Najboljše leto 90, naredil 26000 km,bil sem pa na sončni. Zadnja leta po 13000-15000. Me že mal EMŠO zajebava! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mopedih sem jih naredil nekje med 25.000 in 30.000.. Brez zajebancije, na mopedih sem že od 12 leta naprej preživel večino svojega prostega časa...

Jst tudi in prav tako sem se vozil stiri leta namesto z busom z vespico-skuterjem v solo med pocitnicami pa na pocitnisko delo. To so bli casi, ah, ja....

Takrat je se veljalo nema zime za eskime, vsaj pri meni drugi so pa zmajevali z glavami kako je mrzlo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!